ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Бебетата учат лексика от бащите си
Честата консумация на леща регулира кръвното налягане

Постоянно запушен нос.

Модератори: админ, консултанти

milenka8

Re: Постоянно запушен нос.

Мнение от milenka8 » 28 юли 2018 01:55

Отдавна не е писано ,но искам и аз да споделя моя проблем.Преди две седмици носът ми се запуши страшно много никакъв въздух не мога да вдишам през него и имам чувството че е малко подут встрани,ходих на УНГ лекар каза ,че лигавицата е оточна и ми изписа десибел,олинт спрей и назонекс никакъв ефект само си се влошавам онзи ден отново ходих при друг УНГ лекар ,който сащо каза че лигавицата е оточна и най-вероято се касае за алергия и ме прати при алерголог тя ми каза ,че трябва да направим изследвания за алерия ,но трябвало да изчакам една седмица ,защото съм приемала противоалергични лекарства ,изписа ми една инжекция флостерон днес я сложих и почнах от днес друг спрей калменте и куикс спрей,но отново нямам промяна,незнам вече как ще издържа става нетърпимо нямам хрема,сълзене и кихане ,но всъщност от време на време усеещам как все едно нещо ми влиза в носа и ще ме кара да кихна ,но се разминавам.Гърлото също ми пресъхва ,може би заради дишането през устата.Според вас дали е алергия вече незнам какво да мисля и аз.По принцип от години съм със запушен нос и по-скоро дясна ноздра,но беше търпимо до преди две седмици.От тогава бях посетила трима УНГ лекари като единият каза алергичен ринит,другият синузит а третият изкривена носна преграда на дясно.Сега и тези двамата се съмняват за алергия ,но на мен нещо не ми се вярва не би ли следвало ако е алергия да се повлиява от лекарствата и спрейовете не да става по зле.А дали е възможно да е синузит? (да добавя още,че ме водят с астма на алергична основа и пръскам фостер)Моля ви за помощ вече не се издържа да не може да си поемаш въздух през носа

д-р Цончев

Re: Постоянно запушен нос.

Мнение от д-р Цончев » 02 авг 2018 21:58

Най-вероятно се касае за алергичен ринит. Синуитите протичат с др. симптоматика, но можете да направите един рентген на синусите за да се види.

Отговори

Върни се в “Алергии. Астма”