ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.
Не ползвайте най-високия градус
Плевралният излив може да е причина за задух

Антибиотик,вентолин и ривотрил

Модератори: админ, консултанти

Mass

Антибиотик,вентолин и ривотрил

Мнение от Mass » 03 дек 2015 00:54

Здравейте,знам,че принципно не е добре да се комбинира ривотрил,с каквото и да е,но от страха от странични ефекти на антибиотика (молоксин),който пия от днес и вентолин спрей,който ще пръскам 1 час преди лягане,но дали може да има тежки последици ако пия и ривотрил заедно с тях?И нямам предвид с всеки прием на някое от тези лекарства да го взимам,а ако ми стане лошо и тревожно?
Благодаря.

fantagiro

Re: Антибиотик,вентолин и ривотрил

Мнение от fantagiro » 04 дек 2015 11:22

Масссссс, много си глупав. :P Аз психози минавам без абсолютно никакви хапчета, ти... сам, без деца, без жена, която да ти изпива мозъка :P , си тревожен.
Пак да повторя ли, че... на някои им се стъжнява живота от липсата на половинка, докато на други - от присъствието й...

https://www.youtube.com/watch?v=iEVqZv_Zjcw

Не мога да спя, когато имам температура и кашлям. Предполагам, че и при други, когато е затруднено дишането, се случва същото. Ако в този момент си на... работа или вкъщи се редят скандал след скандал... така се случва нервната криза. И е ефект от настинка и идиоти, а не от генетика. Защото аз под генетика разбирам това, че всеки би завидял на по- голяма част от родата ми, че може да бори Преслава по... определени прелести, израснали естествено. 8)
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

Отговори

Върни се в “Грип и настинки. Бронхит. Пневмония”