ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Пийте чай от джинджифил
Хората на 90 - 102 са по-щастливи от 51 – 74-годишните
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Формула дава резултата според пол, ръст, тегло и възраст

Гнойна ангина без температура?

Модератори: админ, консултанти

Nikolay1

Гнойна ангина без температура?

Мнение от Nikolay1 » 25 окт 2015 20:29

Здравейте,
преди две седмици ми изби гной по гърлото, придружено с леки болки в гърлото.Температура и каквато и да е отпадналост не съм имал, изпих една опаковка Оспамокс(обикновено така ми минава) но този път не ми мина гнойта по сливиците.Вече две седмици минаха и продължава да си избива малки парченца гной, нямам никакви симптоми на болен, освен че гърлото малко ме драска...в чужбина съм другата седмица се прибирам, но вече започвам да се притеснявам....много време се задържаха тези налепи, за колко време максимално могат да се задържат..? Благодаря Ви!

fantagiro

Re: Гнойна ангина без температура?

Мнение от fantagiro » 26 окт 2015 16:35

Хахах, а аз пък с Оспамокс си докарах мисля миналогодишното парене в устата и тазгодишното трудно излекуване на бронхит, като естествено трябва да подчертая, че се забавих с лечението. Но все пак мисля да не ползвам повече оспамокс, защото мисля, че е от по - старите антибиотици, а точно вчера четох във връзка със стафилококите, че през някоя и друга година мутират, така че стават резистентни към старите поколения антибиотици.
Може да са гъби, може да са някакви афти... да не са киселини, ГЕР? Никога не съм чувала за ангина без температура, обикновено протича с много висока температура - 39 и нагоре.
Лимони, ябълки, грейпфурт, по - често и обстойно миене на зъбите, докато си се прибереш.
: )
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

Отговори

Върни се в “Грип и настинки. Бронхит. Пневмония”