ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Кои причини за рак на дебелото черво подлежат на превенция?
Познайте себе си по сексуалните си предпочитания
Размножаването при човека

Влошаване на състоянието след болница.

Модератори: админ, консултанти

ii4koo

Влошаване на състоянието след болница.

Мнение от ii4koo » 18 юни 2015 18:20

Здравейте, искам да попитам нещо първо ходих при личния си лекар с оплакване с болки в гърлото и ми изписа ПАНЦЕФ а само след три дни ми направиха и снимка и ме вкараха в болница за 7 дни с двустранна бронхоплевмония незнам с какво ме лекуваха там но беше по 2 пъти на ден сутрин и вечер. След тези 7 дни ме изписаха и ми предписаха антибиотик КЛАЦИД за дооправяне но само след 4 дни вдигнах висока температура и неможех да я спадна по никакъв начин редувах ПАРАЦЕТАМОЛ и ХЕКСАЛГИН но нямаше ефект на следващия ден отидох на изследвания и ми казаха че ми е висок фибриногена и искат отново да ме вкарват в болница за лечение с антибиотик.
Температурата която поддържам е 39 най-много 38 през повечето време и 37,7 е най-ниската също ми казаха че ми е много зачервено гърлото аз смуча хапчета за него редно ли е пак да влизам в болница и ако не как да се справя с това състояние. Благодаря предварително.

Therapy Man

Re: Влошаване на състоянието след болница.

Мнение от Therapy Man » 18 юни 2015 21:12

Е , как бронхопневмония като те е боляло гърлото.Тия доктори са източили касата. За да има бронхопневмония , би трябвало да имаш кашлица , на рентген данни за огнища или конфлуиращи такива. От разстояние как да сложим слушалка , за да проверим дали имаш белодробна находка ( хрипове , патологично дишане ). Отивай пак при джипито.

Отговори

Върни се в “Грип и настинки. Бронхит. Пневмония”