ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Оптимално решение за бели зъби и здрави венци.
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние

Влошаване на състоянието след болница.

Модератори: админ, консултанти

ii4koo

Влошаване на състоянието след болница.

Мнение от ii4koo » 18 юни 2015 18:20

Здравейте, искам да попитам нещо първо ходих при личния си лекар с оплакване с болки в гърлото и ми изписа ПАНЦЕФ а само след три дни ми направиха и снимка и ме вкараха в болница за 7 дни с двустранна бронхоплевмония незнам с какво ме лекуваха там но беше по 2 пъти на ден сутрин и вечер. След тези 7 дни ме изписаха и ми предписаха антибиотик КЛАЦИД за дооправяне но само след 4 дни вдигнах висока температура и неможех да я спадна по никакъв начин редувах ПАРАЦЕТАМОЛ и ХЕКСАЛГИН но нямаше ефект на следващия ден отидох на изследвания и ми казаха че ми е висок фибриногена и искат отново да ме вкарват в болница за лечение с антибиотик.
Температурата която поддържам е 39 най-много 38 през повечето време и 37,7 е най-ниската също ми казаха че ми е много зачервено гърлото аз смуча хапчета за него редно ли е пак да влизам в болница и ако не как да се справя с това състояние. Благодаря предварително.

Therapy Man

Re: Влошаване на състоянието след болница.

Мнение от Therapy Man » 18 юни 2015 21:12

Е , как бронхопневмония като те е боляло гърлото.Тия доктори са източили касата. За да има бронхопневмония , би трябвало да имаш кашлица , на рентген данни за огнища или конфлуиращи такива. От разстояние как да сложим слушалка , за да проверим дали имаш белодробна находка ( хрипове , патологично дишане ). Отивай пак при джипито.

Отговори

Върни се в “Грип и настинки. Бронхит. Пневмония”