ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как искрицата в секса се превръща във вечен огън?
Анаболните стероиди са свързани с мъжкия тестостерон
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Защо даряването носи повече щастие от получаването?

Кръв в храчката

Модератори: админ, консултанти

vl123

Re: Кръв в храчката

Мнение от vl123 » 17 юни 2014 10:58

Благодаря ви за отговора, д-р Цончев!

dakata101

Мнение от dakata101 » 23 авг 2014 21:58

здравейте при мене проблема е следния имам нещо като нишки във храчките без кашлица .Имах суполи известно време, но си взех спрей за носа и спряха.Но остана неприятното чувство за кръв устата.Храчките примесени с кръв се появяват вечер и понякога сутрин . Въпроса е че съм на студенска бригада в щатите и незнам дали е нещо сериозно или не. и понякога имам леко главоболие. Благодаря предварително :)

marinela_p@mail.bg

Мнение от marinela_p@mail.bg » 20 фев 2015 20:39

Здравейте д-р Цончев, имам следния случаи, от един месец имам храчки с кръв, пенисти с ясна малинена кръв, най често ги изхвърлям вечер късно след като съм легнала, или сутрин, днес за първи път се случи през деня, отново след като лежах преди това и малко бях плакала ако изобщо това е възможно да има някаква връзка. Не е от зъбите и венците според стоматолог, не е от белите дробове според пулмоложката. и не смята че е нужна бронхоскопия, но аз вече се замислям. От унг отхвърлиха да е от синусите. Много ме е страх вече, не мога да спя от страх. Тези храчки да уточня не са всеки ден а през няколко дена. Ренгеновата снимка е добра пише,само хронични промени, лекарката ми казва че било нещо безобидно, щяло да мине. Но как ще мине така от самосеби си. Ушите ми заглъхват и те от скоро, това какво означава? Моля ви дайте ми вашето мнение

marinela_p@mail.bg

Мнение от marinela_p@mail.bg » 20 фев 2015 20:41

Забравих да допълня че не кашлям

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 22 фев 2015 14:55

Кога ги изкарвате тия храчки?

marinela_p@mail.bg

Мнение от marinela_p@mail.bg » 26 фев 2015 15:16

Д-р Цончев здравейте! Изкарвам ги вечер доста късно, но след като вече съм легнала , по различно време, вече 2 пъти и сутринта. Правих скенер, въпреки че ми казаха че не съм била за скенер и да всичко е наред там от резултата .Днес ходих на стоматолог и не е венците, много ми е притеснено а личната ми лекарка казва че съм добре и съм се притеснявала излишно след като никои досега не бил установил нещо. Кажете ми моля ви според евас, към кого да се насоча, какви други изследвания мога да направя? Има ли нужда от бронхоскопия след ренген и скенер? унг не ми е правил риноскопия за да се видят задника синуси.... Моля ви за съвет!

marinela_p@mail.bg

Мнение от marinela_p@mail.bg » 26 фев 2015 15:17

Д-р Цончев здравейте! Изкарвам ги вечер доста късно, но след като вече съм легнала , по различно време, вече 2 пъти и сутринта. Правих скенер, въпреки че ми казаха че не съм била за скенер и да всичко е наред там от резултата .Днес ходих на стоматолог и не е венците, много ми е притеснено а личната ми лекарка казва че съм добре и съм се притеснявала излишно след като никои досега не бил установил нещо. Кажете ми моля ви според евас, към кого да се насоча, какви други изследвания мога да направя? Има ли нужда от бронхоскопия след ренген и скенер? унг не ми е правил риноскопия за да се видят задника синуси.... Моля ви за съвет!

marinela_p@mail.bg

Мнение от marinela_p@mail.bg » 26 фев 2015 15:20

Извинете станала е грешка - задните синуси

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 26 фев 2015 17:15

Много кървави ли са храчките?

marinela_p@mail.bg

Мнение от marinela_p@mail.bg » 27 фев 2015 11:22

Като количество е малко , кръвта е малинено червена ясна не е на жилки. Имам и температура 37. от седмица и повече и нощно изпотяване, ушите ми шумят, пулса ми също се ускорява , което може да е от притеснението ми което ме е завладяло, а знам че като с паника нищо няма да постигна, но когато всички ми казват че съм добре а аз не се чувствам добре е подлудяеащо . Не знам към какъв специалист да се обърна

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 27 фев 2015 14:02

Откашляте ли храчките или ги изплювате?

marinela_p@mail.bg

Мнение от marinela_p@mail.bg » 27 фев 2015 16:51

Изплювам ги. Точно затова и всички лекари до сега ми казват че е от зъбите, но не е. Идва си от вътре. Притеснява ме да не е нещо свързано с стомаха, само на гастро специалист не съм ходила. Забелязвам че често се оригам дори да не съм яла. Пак ми казват че е от нерви.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 01 мар 2015 10:23

Ако под "отвътре" разбирате хранопровод и стомах - гарантирано не е от там. Вероятно е от назофаринкс, така че вероятно проблема е за УНГ.

marinela_p@mail.bg

Мнение от marinela_p@mail.bg » 05 мар 2015 13:42

Благодаря за отговора д-р Цончев! Вчера бях на унг, назначава ми лечение, което много се надявам да е успешно

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 07 мар 2015 15:53

Пожелавам успех!

Отговори

Върни се в “Грип и настинки. Бронхит. Пневмония”