Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
При тях съществува риск от загуба на бебето
Тази област се оказва проблемна за много хора
Важно е кожата да е добре почистена
Ежедневната им консумация не е препоръчителна
реклама

Суха болезнена (нощна) кашлица

Модератори: админ, консултанти

Суха болезнена (нощна) кашлица

Мнениеот Lautrec » 28 Фев 2012 18:26

Случая е особено спешен, защото лицето е в чужбина.

Майка ми има суха болезнена нощна кашлица.
Няма температура, без секрети и бодежи в гърлото.
От начало — преди около месец — започнала като обикновена кашлица отново
само нощем и постепенно започнала да се "усилва". В момента изпитва болки в гърдите при кашляне.
В чужбина е (гурбетчйка) и както се досещате няма как да отиде на лекар.
Тази кашлица се появява периодично, а в България е вземала различни сиропи без ефект.
Накрая и казаха — ВНИМАНИЕ: ами нормално е от време на време.... :shock:
Както и да е!
Направо ви моля за "рецепта". Нещо което да може да купи в аптеката без рецепта.
Много моля дайте предложения, защото тя така или иначе, че вземе нещо по препоръка на аптекаря, но какво и дали ще има ефект не се знае.
Щях да пропусна, че вече е пила някакъв сироп, но без резултат. Всъщност от сиропи НЕ се повлиява.
Освен това 20 години е работила в шивашката индустрия. Мисля, че е от значение.
Благодаря ви предварително.
Lautrec

Re: Суха болезнена (нощна) кашлица

Мнениеот д-р Цончев » 29 Фев 2012 11:31

Да пробва с аналози на нашето ACC или Мукосолван.
д-р Цончев

Re: Суха болезнена (нощна) кашлица

Мнениеот max1 » 03 Юли 2012 00:08

Моята кашлица така и не минава. Вече работя нормално, имам енергия, хремата мина, спрях да се потя или да ми става студено без причина, възпалението на челюстната става от вируса също минава, имах болка при отваряне на ченето и не можех да се храня нормално преди 2-3 дни, но сега вече болката почти отшумя. Кашлицата се активизира при легнало положение, и затова вече 4 нощи не мога да спя нормално, трудно и късно заспивам заради убийствената кашлица. Вече почна да ме наболява гръдния кош от интензивно кашляне, а то е такова дълбоко с раздиращ звук. Вчера като че ли ми беше по-добре, почти не кашлях през целия ден, но вечерта като легнах и се провокира пак, и днес дори през деня кашлям повече. Преди 4 години имах също такава упорита тежка кашлица и някакъв вирус, тогава ме лекуваха с рейки от дистанция, чистиха дроба, имало е нещо, затова имах тогава кашлица и вечерта субфебрилна температура, но сега нямам температура, а кашлицата е същата мъчителна.
max1

Назад към Грип и настинки. Бронхит. Пневмония