Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Могат да са показател за витилиго
Когато наблизо няма лекарска помощ
Обединява се тяхната нелечебна дейност
Елементът предпазва от развитие на диабет
реклама

ОПЕРАЦИЯ МИОМА

Модератори: консултанти, админ

S_S_P

ОПЕРАЦИЯ МИОМА

Мнениеот S_S_P » 14 авг 2008 11:32

Ами аз също съм оперирана за миома преди 2години и напалнях със 14кг.Искам да кажа,че пробвах няколко диети,но нищо не ми помогна.
Така,че някой ако може да ми помогне с някой съвет за отслабване,защото просто не мога да се понасям в този си вид. Благодаря ви предварително!!!

magi_rad

Re: ОПЕРАЦИЯ МИОМА

Мнениеот magi_rad » 14 авг 2008 11:44

И във други теми съм казвала,поне при мен е така,само разделно хранене и повече движение,освен ако нямаш хормонални нарушения,разбира се....и зависи с колко си напълняла,защото организма достига едно ниво на килограми ,той си знае енергииния баланс...

magi_rad

Мнениеот magi_rad » 14 авг 2008 14:06

А тези 14 кг. за 2-те години ли ги натрупа или за по кратко време?

S_S_P

Мнениеот S_S_P » 15 авг 2008 09:26

Ами тези 14кг.ги натрупах за 5месеца миналото лято и повече не можах да смъкна нито грам.

magi_rad

Мнениеот magi_rad » 15 авг 2008 10:46

На каква възраст си,раждала ли си?За 5 месеца не е кой знае колко много 14 кг.Да нямаш хормонални нарушения?Ако всичко е наред ограничаваш тестените,захарните продукти,също така газираните напитки и повече физически упражнения,ако ще разходки и няма начин да не смъкнеш няколко килца.Тайната е "ключ на устата".Но в никакъв случай гладуване,освен лечебен глад,но той се следи от специалисти и се препоръчва при някои болести.

S_S_P

Мнениеот S_S_P » 15 авг 2008 11:00

В момента съм на 38г. раждала съм 1 дете,а що се отнася до ключа съм се ограничила до минимум,но нищо не се получава.Сега в момента пия и перфини вече 3-ти месец отново същата история.

magi_rad

Мнениеот magi_rad » 15 авг 2008 11:05

А да не би от лекарствата ,които вземаш,има някои,които трупат килограмки и това съм изпитала на собствен гръб.След като ги спрях тогава отслабнах и то с ограничение ,разбира се.Аз не съм привърженик на строгите диети.Но постоянно гледам какво ям и какво не ям и докога не знам.Всичко каквото хапна забранено и си го залепям...

S_S_P

Мнениеот S_S_P » 15 авг 2008 11:10

Ами аз в момента не вземам никакви лекарства само тия за отслабване.

magi_rad

Мнениеот magi_rad » 15 авг 2008 13:15

Трябва да се вземе предвид и това,че не можем да изглеждаме като 20 годишни,колкото и да ни се иска.Аз съм на 34,раждала съм един път и за възраста си съм добре сложена.Все пак метаболизма се забавя,всичко в организма е по бавно и се отразява върху външния ни вид.

S_S_P

Мнениеот S_S_P » 15 авг 2008 13:30

И все пак искам да ви благодаря за вниманието което ми обърнахте .

albelm

Мнениеот albelm » 15 авг 2008 16:08

Прочети "съвършенното здраве" на Дийпак Чопра. Там всичко е описано-не си гладен, атялото ти е здраво и силно. Всички хора са различни-няма една рецепта. Затова говорим за холистична медицина.Опитай! Успех! При мен дава вълшебни резултати.

stasito781

Мнениеот stasito781 » 03 юли 2010 21:14

na men mi predstoi operacia ot mioma, iaz 6te napulneq tolkova mnogo

д-р Цончев

Мнениеот д-р Цончев » 05 юли 2010 23:37

Моля, пишете на кирилица!

zhana30

Мнениеот zhana30 » 22 май 2013 22:43

Здравейте, дано не съм закъсняла, но винаги ще има жени които ще питат интернет пространството за операции на Миоми. Направих си регистрация в този сайт, за да разкажа историята си която се надявам да бъде в помощ на всички жени с проблеми. И така на 30г. съм в момента с дъщеря на 12г. на 28 ми откриха миома на матката, която тогава беше 5 см.. И се започна голямото лутане и ходене по специалисти, че чак стигнах и до прословутите доктори, професори и темподобни разбирачи в Плевен където ми казаха, че аз миома нямам имам натрупване на Естроген ( хормон ), и да не се притеснявам ще се абсорбирал от организма. Това беше последния преглед на които отидох след многобройни посещения при всички така наречени добри доктори в София. На всички специалисти мнението беше " Моето момиче, доста си млада имаш си детенце така че няма да е много фатално да те изчистим ( да ми махнат матката ), но те се изразяват и държат доста противно бих казала." Бях изпаднала в депресия, защо ми се случва на мен и така цели 2 години загубих в лутане и чудене какво да направя, до момента в който не започнах да получавам жестоки кръвоизливи със съсиреци и си докарах анемия и то сериозна, до такава степен, че не можех да ставам от леглото, и така ами сега накъде не знаех при кого от всички " светила " които бях посетила на кого точно да се доверя да ми махне матката с миомния възел. И съвсем случайно попадам на една статия в интернет на д-р Нецов, който в последствие се оказва близък приятел на мъжа ми ( мъже той си мислел, че доктора само израждал бебета ) това му беше обяснението, защо не ми е казал за него. Трябва да ви кажа СТРАХОТЕН ЧОВЕК И ПРОФЕСИОНАЛИСТ в областа на Лапароскопския и не само вид операция. Отидох при него на преглед видя, че миомата е станала вече 9см., и каза в Понеделник идваш в болницата София мед той е завеждащ отделение и във Вторник те оперираме. Страха беше голям, но всъщност няма нищо страшно :) каза, че ще опита лапароскопски, но ако прецени че няма да стане ще те отворим през корема. Не стана лапароскопски, но най - важното е че матката ми е където трябва да бъде и е отстранил само миомния възел, като е уплътнил часта от матката от която е отстранил възела със специален троен шев. Не само професионализма на Д-р Нецов, а и всички в болницата бяха изключително мили и добри. И за финал, ако ви се налага да се оперирате, няма да сгрешите да се доверите напълно на д-р Нецов във София мед. Надявам се да съм ви била от полза. Казвам се Жана Вълчева и бих помогнала на всяка жена с такъв проблем. Успех на всички.

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”