ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Откри френски научен екип

Хайде да отслабнем заедно!!!

Модератори: админ, консултанти

btkicoeli

Re: Хайде да отслабнем заедно!!!

Мнение от btkicoeli » 30 дек 2008 22:16

Здравей,мина доста време откакто реших да сваля някое и друго кило.Почнах на Дюкян,изкарах 1 и 2-ра фаза,после се предадох сега съм 76 кг,преди това съм успявала и съм се предавала,искам да през новата 2009 г. да успея да се преборя с тези около 15 кг.За някой са смешни,направо се чудя колко съм без волева.На 28 май ставам на 35 години,нали все още съм млада,защо се предавам?Защо?....Исма да рожденният си ден да съм около 62кг,не е невъзможно.Ще опитам за стотен път,пък дано този път успея,дано

btkicoeli

Мнение от btkicoeli » 25 мар 2009 16:27

Опитвала съм всичко за да отслабна,като почнем от хранителните добавки и стигнем до редуктил.Редуктила помогна,но за съжаление развалих всичко от лакомия,сега съм в самото начало на поредната битка и няма да се отказвам.За сега съм на по-често хапване на салатки и плодове.

allissia

Мнение от allissia » 05 апр 2009 13:29

Здравейте и поздравления за идеята! И аз се включвам макар че не зная как ще се действа.Не харесвам думата "диета" защото ми звучи като нещо краткотрайно и мъчително.Привърженик съм на принципите на хранене съчетани с много движение и спорт.Особено последното.Като началоиаз ще стартирам с моите мерки - височина 154 см и тегло 49 кг.Искам да сваля 4 кг. до края на месеца.

breave

Мнение от breave » 28 апр 2009 19:26

Поздрави за смелостта и решителния тон. Това е повече от начало. Винаги има и ще има моменти на изкушения около кухнята-неизбежно-нали сме майки и домакини. Ето малко от моя опит, не става само с подканяне "хайде", нека споделим личен опит. Шише-1.5л.минерална вода-с изцеден лимон във водата-влачете шишето навсякъде с вас и когато ви се прияде нещо просто пийте колкото можете-водата заема голяма част от обема на стомаха , а лимона подпомага изгарянето на мазнини и придава по-поносим вкус на водата. :lol: Залепете на хладилника изрезки на готини мадами, а от вътрешната страна на вратата -на цоцолани :evil: действа! Променете навиците и пазарувайте повече зеленчуци и плодове, така че в къщи да са в обилно количество и в моменти на глад да е по-лесно да измиете плод, отколкото да надробите леща или боб :roll: Не мислете постоянно за кантар, диети и килограми, за калории и тлъстини. Представяйте си колко ще е прекрасно, когато се обръщат след вас на плажа/примерно/. И не на последно място-намерете мотив да задържате резултатите, които постигате с толкова труд и воля, най-лесно е да го отпразнувате и от утре...отначало!Т.е. уважавайте себе си! Успех, ще проверявам дали отслабваме или дебелеем онлайн :lol:

stoni

Мнение от stoni » 31 май 2009 15:09

Знаете,че при нас жените,проблема с храненето е често психологичен.Аз НЕ ям,когато съм щастлива.Когато съм нещастна започвам да компенсирам с ядене.В това да се справя с излишните килограми ми помогна най-вече не естетическата част на проблема,а страха,че всеки кг в повече увеличава риска от хипертония и диабет.Решавайки емоционалните си проблеми се избавих и от зависимостта от храненето.

elektra

Мнение от elektra » 05 юли 2009 11:09

Привет и от мен..След второто си раждане вече тежах 103 кг-просто ужас.След няколко диети свалих до 96,но получих сърцебиене и хемоглобина ми падна.Искам да отслабна,но как и дали няма да си увредя здравето... :roll:
Никога не казвай никога...

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 07 юли 2009 16:20

Добри резултати са постигнали мои пациенти, които съм ги пращал в метаболитна клиника.

dariiina

Мнение от dariiina » 10 юли 2009 20:25

Здравейте, браво за ентусиазма. Искам да попитам някой компетентен по въпроса за метаболизма. Кое го забавя и кое ускорява? Има ли риск, ако се приемат билки ускоряващи метаболизма :?:

krasimir92

Мнение от krasimir92 » 20 юли 2009 13:02

От 3 дена и аз съм на дието - без хляб , без захар , и храни без мазнини или с малко такива. Бягам по 2 километра на ден...толкова мога по не за сега и по 60 коремни преси сутрин и вечер , и по 20 лицеви опори сутрин и вечер. Решил съм твърдо да сваля най-малко 10 килограма. Пожелайте ми успех ;)

btkicoeli

Мнение от btkicoeli » 27 сеп 2010 14:23

УСПЕЕЕХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anna37191

Мнение от Anna37191 » 24 май 2014 09:04

Хапчета за отслабване - buythermacuts.bg Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”