ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как искрицата в секса се превръща във вечен огън?
Анаболните стероиди са свързани с мъжкия тестостерон
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Защо даряването носи повече щастие от получаването?

Хайде да отслабнем заедно!!!

Модератори: админ, консултанти

btkicoeli

Хайде да отслабнем заедно!!!

Мнение от btkicoeli » 05 май 2008 22:33

Мисля,че всички знаем от какво имаме нужда,но нямаме волята да го направим.Незнам дали тук е мястото на такава тема,но нека да дадем старт на новият живот.Аз започвам от 6.05 новия си живот.Детенцето ми е по-добре,живота е прекрасен.Нека да се подкрепим и да успеем да се преборим с килограмите.Аз давам началото:на 33 години съм.Висока съм 170см и тежа 77 килограма-ужас,но ще се преборя.Хайде имали ли други да се подкрепим.Да започнем!!!

ana_p

Re: Хайде да отслабнем заедно!!!

Мнение от ana_p » 06 май 2008 21:03

Звучи страхотно - човек трябва да слага срокове за тези неща.
УСПЕХ!!!!

btkicoeli

Мнение от btkicoeli » 06 май 2008 21:21

Срокове,не.Трябва да сменим начина си на хранене.Хайде,можем.Кой ще започне с мен? :wink:

btkicoeli

Мнение от btkicoeli » 16 май 2008 10:24

Свалих 1 кг,хайде,няма ли смели? :cry:

btkicoeli

Мнение от btkicoeli » 20 май 2008 18:55

Вече свалих 2 кг,сега съм 170см/75 кг.БРАВО НА МЕН!!!Явно няма смели :cry: Хайде,хайде

btkicoeli

Мнение от btkicoeli » 12 юни 2008 21:25

Знаете ли,пиша ви защото е прекрасно чувството,4е аз успявам да се чувствам по-добре.Исками се да не съм само аз,желая го на всеки.Свалих ве4е 4 кг.

mariyana_stoilova

Мнение от mariyana_stoilova » 13 юни 2008 10:28

Много пъти съм започвала с отслабването, но никога докрай. Явно волятя ми не достига, а трябва. Висока съм 156 см, а тежа 70кг. На всичко отгоре имам и последствия от детски паралич в единия крак. Вече и придвижването ми е по-трудно. Така, че хайде да отслабнем заедно.

n__n

Мнение от n__n » 14 юни 2008 03:44

дами, не разваляйте хубавите жени ;)
случайно не разполагате с къща, декари и слуги, да се изхранвате само от собствена биологично чиста стока, в работата ви не си носите вероятно храна според режима от къщи, вечерта съпруга и детето искат пиле на грил с антибиотици и рибени отпадъци+ циркартиране, пържени картофки, генномодифицирана царевица - пуканки, дишате менделеева таблица, пиете подсладител АСПАРТАМ който води към МНОЖЕСТВЕНА СКЛЕРОЗА и ще развалите световната икономика.

Поздравявам ви! За начало може да се направи закон...заведенията за хранене да предлагат и здравословни менюта, край на захарта, солта, бялото брашно и наситените мазнини. Има подправки..който иска да си соли и мазни само на свойта порция. Ще вземат политиците да заслабнат и изчезнат преди пенсионерите и раково болните.

Проблемите с метаболизма са медицински симптоми, не се коригират с глад и желание, но понякога не вреди менюто да се разнообразява с "торта от зеле и моркови"...по възможност без химическо замърсяване, а вие на 170 см/ 77 кг сте си фиданки, да сте живи и здрави...не разваляйте хубавите жени ;)

rockmama

Мнение от rockmama » 01 юли 2008 22:55

Ето ме и мен! Още едно безнадеждно кюфте...Приемате ли ме?
Само на 26 съм , а изглеждам като лелка. След двете раждания тежа 80 кг, а съм висока 167.. :shock: Не мога да спра да се тъпча, вече започнах и да се ненавиждам...

n__n

Мнение от n__n » 02 юли 2008 00:35

еее, не си безнадеждно кюфте, фиданка си ;) чудесно че си поставяш цел за отслабване с разумни средства, какъв хранителен режим смяташ да водиш. например аз бих ти предложила да не вземаш написана диета, ами ти да си измислиш според вкусовете ти ХРАНИТЕЛЕН РЕЖИМ. Примерно може да си свариш леко половин зелка с моркови и домати, после таратор с зехтин, билкови чаеве като мащерка, варено месо без мазнината му с зеленчуци, в никакъв случай консерви и колбаси. Месото го вариш(напр. телешко), охлаждаш и мазнината като се втвърди можеш да я отделиш лесно и да я хвърлиш, част от месото може да се опакова и замрази ако е по-голямо количество. Намери таблицата за диетичен режим при подагра/пикочна киселина, дробчета и карантия имат най-много пурини-> следователно се насищащ с урати, затормозява се целия организъм, вкл. хормоните, и така се започва порочния кръг. Ако се ограничат пурините, ще има по-добър метаболизъм.

Никога не трябва да се спира консумацията на основни хранителни продукти, организма трябва да секретира ензими без прекъсване, иначе ще възприеме следващият път забравената храна като отрова-> натрупване на неусвоен материал.

n__n

Мнение от n__n » 02 юли 2008 00:38

mariyana_stoilova, трябва ти само един хранителен режим и посещаване на басеин, фиданка си, не се тормози ;)

Потребителски аватар
rubik
Контакти:

Мнение от rubik » 04 юли 2008 00:46

И жените чирузи си имат своята привлекателност но истинският мъж е ценител на рубенсовият тип. Както казва мама: "да има къде да се хванеш, сине" 8)

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 05 юли 2008 11:12

Според мен ако всички се водеха по стандартната модна линия светът щеше да е доста безинтересно и еднообразно място, поне по отношение на нежния пол.

btkicoeli

Мнение от btkicoeli » 28 юли 2008 15:29

Здравйте на всички,които се включиха.Не бях писала отдавана,защото нямаше с кого да се подкрепяме.Но сега съм пак на линия.Аз още продължавам режийно.Хайде!!!

n__n

Мнение от n__n » 29 юли 2008 13:18

btkicoeli, ех...какво значи няма с кого да се подкрепяте, може да се пише повече за самият хранителен режим, опита от различни стратегии...дали само месо, дали само зеленчуци, дали без ограничаване в месо/зеленчуци - защото ако организма заподозре изкуствено издевателство...в бъдеще ще си отмъсти...казват че пълен отказ от дадени храни може да се получи после да няма ензим след захранването им... и да се третират от тялото като отрова. Сподели каква ти е стратегията, сподели предишни твои опити...т.н. Аз примерно мога да кажа че съм с теб...но не знаеш дали не съм на сладолед по цял ден ;)

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”