ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара

ДИЕТАТА НА Д-Р ПИЕР ДЮКАН

Модератори: админ, консултанти

kris37o__

Re: ДИЕТАТА НА Д-Р ПИЕР ДЮКАН

Мнение от kris37o__ » 06 ное 2011 01:41

Здравейте,искам да ви споделя ,че когато реших да започна тази диета бях на 15 години исках да отслабна с 5 кг (точно по това време имах хормонални проблеми, нередовен цикъл,откриха ми гуша ,съмняваха се и за базедова болест ,бях на хапчета ,от който много напълнях)аз бях 52кг .Разбира се с такъв ударен режим няма как да не сваля килограм,но аз се храних само с пилешко нищо друго забранявах си всичко дори мляко не си позволявах.И така аз станах 47 кг и ме беше страх да ям зеленчуци , плодове бях се настрола ,че от всичко се пълнее само от месото не.Една сутрин станх и лицето ми беше подуто майка ми веднага каза,, от месото е спри вече да го ядеш,организма иска разнообразна храна,ти си дете тази диета не е за теб,твоя организъм сега расте нуждае се от плодове и зеленчуци '',но аз пак си знаех своето.Истината е че ме е страх да се храня дори се храня отделно да не виждам какво ядат другите и мисля ,че вече май имам проблем.:/...Сега съм на 17год и не мога вече да продължавам с това пилешко месо и да ограничавам останалите храни вярно вече не до така степен каквато в началото.Кажете ми наистина ли не е за мен този режим?Да спра ли?Да си изградя ли някакъв по-нормален режим ,чрез който тялото ми да получава всичко необходимо?

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 07 ное 2011 00:13

На такава възраст не трябва да се правят такива диети, трябва да се храните правилно и разнообразно и да се движите.

user32

Мнение от user32 » 21 ное 2011 04:26

Тая диета е добра и като цяло успешна. Но като цяло е добре да се раздели като разделно хранене. Като например местните работи да бъдат в прдължение на 5-7 дена, след това млечните и след това салатите. Към това ако се добави L Carnitine на Bio Game. Дълги разходки, бягане, плуване. Резултатите ще бъдат много добри. Като дневното приемане на kcal (килокалории) не трябва да е повече от 1000-1200 до макс. 1300. Важно преди всичко е движението и регулирането на L Carnitine, ако се съчетае с Омега 3-6-9 (Ленено Масло), резултатите ще са още по-добри, но спроед мен диетата ще е още по ефективан ако бъде направена на принципа на разделното хранене. и задължително 3 дена очистване само с кисело мляко между приема на 7 дена местни храни, 7 дена млечни и 7 дена салати (като може салатите да бъдат зеле с риба тон и зехтин, шопска и т.н), може да си направите 1 ден на един вид зеленчук макар и да ядете много от него ще сваляте.

Ако сте фенове на фитнесите, започвайте всяка сутрин. Намалете калориите на 1000-1300. Пиите по 2 литра вода на ден.

maria5731

Мнение от maria5731 » 18 фев 2014 16:26

Хапчета за отслабване - http://buythermacuts.bg Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Natashadimitrova

Мнение от Natashadimitrova » 04 яну 2015 20:36

Здравейте. Пиша ви от Видин. Преди една година, реших да пична диетата на Дюкан и за четири месеца бях с тридесет килограма надолу. Спазвах всичко много стриктно и най вече пиех много вода. То няма как да не пиеш защото особено в началото на ударния период, гърлото го усещаш голямо пресъхване. Бях много горда със себе си. Но направих грешка. Етапът на захранване го провалих с моята мания за сладко и сега си възвънах вече петнадесет килограма. Не осъзнавах или просто си затварях очите за проблема и когато вчера реших да си облека една дреха и аз не можех да вляза в нея, направо изпаднах в депресия. И затова от утре започвам с промяна. Не само да спазвам диета, а и да ми стане начин на живот. Диетата ми действаше добре, чувствах се много леко и имах енерги.

Lidi

Мнение от Lidi » 05 яну 2015 09:24

До нищо здравословно не води тази диета, освен да си навлечете други здравословни проблеми.

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”