ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
На какво се дължи?Какви могат да бъдат оплакванията?
Не всички последствия се усещат на момента!
Мъчителна за болния и околните

ДИЕТАТА НА Д-Р ПИЕР ДЮКАН

Модератори: админ, консултанти

fani70

Re: ДИЕТАТА НА Д-Р ПИЕР ДЮКАН

Мнение от fani70 » 23 апр 2009 19:31

До subo...
Благодаря за разяснението! Да, решила съм да пробвам, пък поне и за малко килограми, че свалените от вас 20 звучат направо респектиращо и аз едва ли ще имам волята за толкова продължителен режим. Благодаря и стискайте палци :)
Ако видиш добро, сподели го!

Потребителски аватар
blader

Мнение от blader » 27 апр 2009 01:04

Свиква се с режима. ;)
д-р Стефанов

attract.mich

Мнение от attract.mich » 27 апр 2009 10:23

Искам и аз да добавя мнение по темата Дюкан.
Аз изкарах на тази диета два месеца миналото лято - тогава свалих 5 килограма и в последствеи във фаза 3 свалих още 2кг. От 70 станах 63 кг.
Имам мечта да гътна още 3 килца, но не мога да се навия да започна отначало. Ям много, ям всичко и трета фаза при мене беше доста измислена и нереална. В момента това, което правя е, че спирам да ям в 17ч. !!!
Сутрин съм зверски гладна - в 8 или 9ч. мога да изям целия китайски народ ;)
Четейки мнениеята във форума и аз обмислям да си направя някакво изследване. Аз нямах запек по време на диетата, може би защото хапвах малко трици и пиех мноооого вода.

Успех на всички!
Тази диета прави чудеса 8)

http://www.attracti.blogspot.com/

bammbinna

Мнение от bammbinna » 30 апр 2009 21:55

Здравейте.Аз съм на 15г.и съм с нормално тегло обаче искам хубаво тяло трябва ми да сваля 5-6кг.най-вече от корема да се стегне и паласките.Дали е възможно с тази диета? Доста спортувам ходя на фитнес,аеробика,ходя дълго време пеша,тичам от време на време не няма чак толкова охх искам и аз да си харесвам тялото и да ходя с къси потничета... Моля ви,дайте ми съвети какво да правя.Благодаря ви!

light1

Мнение от light1 » 02 май 2009 14:46

Здравейте, аз съм на 14 ! При проблема със запека нали може да се използва LAX-S защото аз вече около 4 пъти го използвам и ми действа добре , а дали е вреден ? :roll:

light1

Мнение от light1 » 02 май 2009 14:48

bammbinna според мен щотм толкова спортуваш е въпрос на време да се харесаш във тялото си ... нали така . Човек трябва да се харесва. Аз мисля че тази диета е за хора със наднормено тегло и е много тежка за организма (пази се смао 2 пъти в живота) . За това по-добре яж повече плодове и не спирай да спортуваш ;) УСПЕХ ОТ МЕН !

markkandd

Мнение от markkandd » 02 май 2009 23:17

Много диети работят в началото, но спре ли човек, килограмте си идват обратно...
www.usterapy.com

Потребителски аватар
blader

Мнение от blader » 03 май 2009 20:37

Не ви съветвам да ползвате Лаксита, тъй като това е лекарство, което води до привикване и така само ще си влошавате храносмилането и запека винаги ще бъде на лице, когато спрете лаксита... просто се опитайте да да се храните с по-малко сандвичи и всякакви такива от училиюния бюфет и яжте на закуска плод или домат. След време, червата ще се орегулират сами... (за време говорим в месеци ;))
д-р Стефанов

mi4oni

Мнение от mi4oni » 11 май 2009 22:09

аз вече 5 ден сам на тази диета и сам свалила 1кг всички сподиляте че имате запек а при мен е обратното

go6o78
Контакти:

Мнение от go6o78 » 27 май 2009 14:47

Два основни недостъка на протеиновата диета на Пиер Дюкан

Tedy_to

Мнение от Tedy_to » 27 май 2009 17:17

Здравейте!Днес ми е трети ден от както съм на тази диета.Преди време също я бях почнала,но се отказах след ударната фаза(за което съжалявам в момента).Тогава така и не разбрах дали съм отслабнала,защото нямах къде да се претегля.В момента съм 70 кг.Искам да сваля около десет.Този път съм решила да не се отказвам.Някой ако има съвети ще съм щастлива да ми отговори.

stoni

Мнение от stoni » 31 май 2009 14:52

Прилагала съм диетата.Отслабнах с 26 кг,на етапи,за около две години в съчетание с умерено,но всекидневно физическо натоварване.Освен запека получих много сериозен косопад и болки в областта на черния дроб.Изследвания не съм правила.

Camelia

Мнение от Camelia » 03 авг 2009 16:03

Здравейте и аз съм на тази диета вече 5ден,но не свалям нито грам.НЕЗНАМА ЗАЩО И ДАЛИ ДА ПРОДЪЛЖАВАМ.?Аз искам да сваля само 2-3кг,но не се получава.НА НЯКОЙ СЛУЧВАЛО ЛИ МУ СЕ Е С ТАЗИ ДЮКАНОВА ДИЕТА ТОВА ДА НЕ СВАЛЯ НИТО ГРАМ.?

suni696

Мнение от suni696 » 23 окт 2009 18:52

Здравейте!Тази зима правихме диетата на Дюкан с моя колежка.Аз свалих около 8 кг за 2 мес., тя също имаше добри резултати - около 10кг.Но лятото прекратихме диетата и качихме по 2-3кг.Искам да попитам може ли да се започне отново и дали ще има пак същия ефект?

Дундина

Мнение от Дундина » 29 окт 2009 09:11

Луди жени.Все търсим под вола теле.За да функционира един организъм правилно е необходимо разнообразно и балансирано хранене,което води до нормални килограми.Съмнявам се ,че страничните ефекти на тази диета могат да се усетят веднага.Бихте навредили на черния дроб,бъбреците,кръвоносната система.Ако беше добра тази диета щеше да се прилага в клиниките по метаболитни нарушения.

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”