ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара

Наднормено тегло

Модератори: админ, консултанти

ЕroucTa

Наднормено тегло

Мнение от ЕroucTa » 23 яну 2017 12:48

Здравейте,
Аз съм мъж на 29 години почти,висок съм към 1,80 м и тежа точно 130 кг.Преди около година бях изпаднал в психически паники и атаки и три месеца някъде бях ту добре,ту не чак толкова.Лекарката след обеснение на състоянието ми ми изписа деанксит и видимо започнах да се пооправям,защото притесненията и стяганията в тялото започнаха да изчезват.От доста време насам си следя кръвното почти всеки ден и до преди няколко дни някъде 6 дни ми беше 129/82 или стойности много близки до тези.След това обаче от няколко дни вдигам кръвно без да съм претърпял някакви нерви или нещо от сорта,натоварвяния нямам никакви,притеснения също нямам...!Та въпроса ми е възможно ли е да е от килограмите.Че съм с доста голямо наднормено тегло така е...И кажете разбира се как да намаля килограмите,освен тренировките и фитнеса...Какво да ям и какво да не ям...И кажете ми в момента съм с кръвно което варира 129/85-139/90,като повече тези дни съм в границата от 140/90...Трябва ли да се притеснявам или кръвното ми е от килата..Да ходя ли на лекар,ако продължава в близлите дни или просто да намаля драстично яденето...?Кажете какво да правя,че съм в шах леко...Блягодаря Ви предварително...!

д-р Цончев

Re: Наднормено тегло

Мнение от д-р Цончев » 23 яну 2017 21:48

Ако не вдигате кръвнонад 140 систола, при тези килограми, не виждам сериозен проблем - една диета и намаляване на теглото вероятно ще решат проблема.

ЕroucTa

Re: Наднормено тегло

Мнение от ЕroucTa » 24 яну 2017 05:23

Благодаря за бързия отговор..Ще се постарая да направя това което казвате...

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”