ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

Отслабване с хапчета.

Модератори: админ, консултанти

Исо1984

Отслабване с хапчета.

Мнение от Исо1984 » 31 мар 2014 11:04

Здравейте! Казвам се Искрен. Искам да се подложа на диета. Не се понавям вече с тия килограми. Висок съм 180, в момента тежа 95 кг. Знам диети и фитнес, но нямам време за фитнес. Работя кулокранист (тези високите кранове) нямам никакво физичеко натоварване. Сутрин от 8:00 часа и се прибирам в къщи около 19:00. Уморен съм психически и не ми е много до фитнес. От два дни съм на "ниско въглехитратна диета" (ядки, месо, риба, яйца, мляко и млечни изделия) но искам и някакви хапчета, че имам ужасен апетит :D Препоръчайте ми нещо.

Исо1984

Re: Отслабване с хапчета.

Мнение от Исо1984 » 08 апр 2014 08:42

Добър ден. Не знам какво става, но за една седмица не съм свалил и един килограм. Много стрикно пазя диятата. Дори от 4 дни съм само на 5-7 ябълки + 3-4 кисали млека 2%. И един колограм за стимул нямам свалено. Защо така се получава?

abys

Re: Отслабване с хапчета.

Мнение от abys » 08 апр 2014 16:24

Не бързай с тегленето-кантара не е най-добрия помощник в първите дни. Според мен трябва да включиш задължително движение и спорт. Той ще е разтовари и психически и физически и ще ти помогне по-бързо да свалиш килограмите. Можеш да включиш и Л-карнитин при спортуване за ощепо-бързо горене на мазнините и за енергия http://www.zdravemarket.bg/bg/ezine/show/l-carnitin.php Аз съм ползвала този. Постепенно ще започнеш да отслабваш, но се иска търпение и воля.Успех!

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”