ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Рядкото заболяване се проявява веднага след раждането
Бактериите не получават шанс да развият резистентност
Какво е разумно да очакваме от тях?
Плевралният излив може да е причина за задух

Дайте ми съвет как да отслабна.

Модератори: админ, консултанти

д-р Цончев

Re: Дайте ми съвет как да отслабна.

Мнение от д-р Цончев » 02 фев 2012 16:59

София, МБАЛ "Царица Йоанна" (бившия ИСУЛ) - клиника по метаболитни заболявания. Шеф - Доц. Попова - тел 9432/560

borryana

Мнение от borryana » 25 апр 2012 14:04

Отслабването в група е сравнително нов но изключително ефикасен метод за борба с излишните килограми. Вижте какво споделят участниците в Курс по правилно хранене и контрол на теглото за трудностите по пътя на отслабването. Лесно ли е да промениш ежедневните си навици...
Виж видеото: http://www.youtube.com/watch?v=q4QxOcDS ... ure=relmfu

user32

Мнение от user32 » 25 май 2012 09:09

Разделното хранене помага много.

user32

Мнение от user32 » 25 май 2012 09:12

Пробвайте следната диета:

1 ден - 2 кисели млека
2 ден - зеленчуци около 400гр.
3 ден - месо чисто около 150-200гр.
4 ден - 5 твърдо сварени яйца
5 ден - плодове (според сезона)
6 ден - ядки около 400гр.

захранваща част

7 ден - пилешка супа около 400гр.
8 ден - чай и мед
9 ден - 2 кисели млека
10 ден - зеленчуци

след това повторение.

за първите 10 дни се свалят 10кг.

Потребителски аватар
roniabg

Мнение от roniabg » 25 май 2012 21:24

Когато бях надебеляла с 20 кг опитах какви ли не хранителни добавки за отслабване, колани с вибрации, диети и т.н. нищо не ставаше и дори да имах кратък резултат.. беше кратък.

Докато не започнах да спортувам. 30 мин през ден са напълно достатъчни, за да се поддържа добра форма.
Другите мнения ме отчаяха с това кой каква диета препоръчвал. Най-добро според мен е мнението на
secretk
Доста изчерпателно и почти нямам какво да допълня.

Важно е да се приемат достатъчно мазнини и протеини (яйца, ядки, месо) и зеленчуци.
Хляб и тесто, сладки неща, които са произведени (плодове е ок) , кртофи и ориз - изключете ако искате да сваляте и гледайте да приемате около 1400 калории на ден макс...
и по 30 мин спорт през ден (независимо какъв, стига да води до потене - човешкото тяло е създадено да се поти и да се натоварва физически) и не може да не отлбнете и да влезете в доста добра форма. Така или иначе без спорт дори да сте слаби възникват здравословни проблеми от всякакъв характер...

И последно ще кажа, че сега дори да ям нормално, спра ли да спортувам веднага ме нападат тлъстинки около корема...

Потребителски аватар
roniabg

Мнение от roniabg » 25 май 2012 21:25

Забравих да кажа, че съм 171 см и 55 кг сега и се чувствам прекрасно,
а преди на 77 ми беше доста комплексирано.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 25 май 2012 22:30

Да, и с напредването на годините става все по-трудно... така, че трябва да се внимава.

maycal

Мнение от maycal » 06 юни 2012 13:32

" д-р Цончев » Чет Фев 02, 2012 1:59 pm
София, МБАЛ "Царица Йоанна" (бившия ИСУЛ) - клиника по метаболитни заболявания. Шеф - Доц. Попова - тел 9432/560"

Вероятно в тази болница някой може да получи и добра помощ, но моето мнение е, че базата в нея е мизерна, лекарите - поне част от тях, начело с доц. Попова, са с вял стил на поведение и слабо действително загрижени, което повече или по-малко е оправдано от ниските заплати, които получават. Почти не общуват с пациентите, освен минимално и формално.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 06 юни 2012 17:05

Това не е добре...

user32

Мнение от user32 » 14 юли 2012 14:52

Неска гледах каталога на МЕТРО пуснали са на едро портокали по 80ст./кг. Може да си вземете една щайга от там и след това да си правите фрешове с машинка или преса (всеки с каквото разполага), много е здравословно да се пие фреш от портокал сутрин на гладно или през целия ден и само това без нищо друго. Много фибри съдържат портокалите а и сега щом са толкова евтини, трябва да се граби като за последно.

Петя2012

Мнение от Петя2012 » 21 юли 2012 11:00

След раждането на второто си дете не можах да сваля натрупаните килограми,пия Л Тироксин 50 защото имам проблем с щитовидната жлеза.Моля, дайте ми съвет как да сваля излишните килограми.от петя

patriciq

Мнение от patriciq » 17 авг 2012 15:45

Здравейте, знам един много добър чай за отслабване.Прави го някаква жена и го няма в търговската мрежа, става само с поръчка.Също така не и никак скъп, цената му е 5лв. шишето. Една приятелка го пие наистина има голям ефект и казва, че се чувства много добре.

ankamar56

Мнение от ankamar56 » 18 авг 2012 00:11

По-важният въпрос е как да се подобри функцията на щитовидната жлеза. Не е ясно как ще повлияе този чай за отслабване на щитовидната жлеза. Не бих била ентусиазирана да отслабна в такава ситуация.

nikol_pr

Мнение от nikol_pr » 03 сеп 2012 18:40

Здравейте,струва ми се че в форума се рекламира предимно вместо да се споделят истории :roll:
Ето и моята история качих нивата на пролактина/женски хормон/ преди 2 години и пълнеех от въздуха в истинския смисъл на думата с медикаменти свалих пролактина но не и килограмите.И Дюкан и разделно хранене и шейпинг по 4 пъти в седмицата и нищто ама пълно нищо и започнах да си купувам хапчета за отслабване пила съм и лида и липовом с неговото пиене на вода и всякакви боровинки сваля 5 кила после кача 8 ужасно беше.После си купих Капситол с лют червен пипер -хапчетата не лютят споко За 3 месеца отслабнах 10 кг абе почти 11 кг и все още не съм къчила нито 1 от тях.Надявам се да съм ви била полезна

tigelito

Мнение от tigelito » 16 фев 2013 10:33

Здравейте и от мен. Отслабването е наистина един много труден и мъчителен процес. Много хора страдат от наднормено тегло и затлъстяване и тяхната бройка ще се увеличава. Аз лично не се включвам в тази бройка защото преди 2 години се получи нещо като обрат в моя живот. Реших че вече няма да живея така и ще направя нещо с моето тяло и организъм. Бях 100 килограма с височина 180 см. Сега съм 78 килограма и всичко това го дължа на моя дух и воля и малко био храни и хранителни добавки за отслабване. В началото започнах да взимам продукта за отслабване Акай Бери, след като видях че има ефект започнах да тичам и комбинацията беше просто невероятна. Отрази се много позитивно на моят организъм и аз почнах да топя излишните килограми много бързо и сполучливо. Искам да кажа че само с приема на този продукт ще има ефект но комбинацията с движение или тичане на стадиона ще доведе до наистина един добър ефект. Най-важното е че този продукт е напълно безвреден и няма странични ефекти. Продукта го закупих от ето този онлайн био магазин с продукти за отслабване http://www.biomagazin.org/otslabvane

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”