ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Кръвен тест показва дали е преборен окончателно
Пийте чай от джинджифил
Формула дава резултата според пол, ръст, тегло и възраст

Дайте ми съвет как да отслабна.

Модератори: админ, консултанти

mariq_skumriq

Re: Дайте ми съвет как да отслабна.

Мнение от mariq_skumriq » 25 юни 2009 00:23

Zdraveyte, az sum na 33 god. i imam golqm problem. Sled vtoroto rajdane mnogo napulnqh. Pih nay-razli4ni medikamenti za otslabvane no ot tqh samo si razvalih stomaha. Molq ako nqkoy znae takava dieta ili neshto drugo da mi otgovori. MNOGO ISKAM DA OTSLABNA! BLAGODARQ VI PREDVARITELNO!

bimg

Мнение от bimg » 20 авг 2009 03:51

Аз отслабнах много лесно - чак не е за вярване. Попаднах на натурален билков продукт, но не помня от къде си го купих - от http://www.fitohealth.hit.bg/, или от http://vitaslim111.blogspot.com/, но то май е все едно.

beb4eto5

Мнение от beb4eto5 » 09 сеп 2009 01:41

Здравейте!Преди години с разделно хранене отслабнах 6 кг за 2 седмици,беше невероятно!След това започнах да тренирам,но понеже започнах да си позволявам някой неща,качих 1-2 кг,но още имаше да се сваля.Продължих с разделното хранене и въпреки,че тренирах ужасно много ефект нямаше,просто режима спря да ми действа.След това се лишавах още повече и от сладко и тестени изделия всякакви и имаше много глад,за да сваля някой друг килограм.Та въпроса ми е дали знаете защо така се получи,че режима спря да ми действа!

Дундина

Мнение от Дундина » 28 сеп 2009 10:48

Аз също имам ОГРОМЕН проблем с килограмите и то заради манията ми да отслабвам бързо с диети.Вярно тогава и манията ми към физически натоварвания беше не по-малко голяма.Резултат след преустановяване на заниманията ми с неядене и спорт-височина 158см.104кг.Извод -ако нямате заболяване то сменяте стила си на живот,махате хляба и захарните изделия,спирате да си казвате,че времето не стига за движение време има за всичко,спирате постоянно да се теглите на кантар.Аз го правя исъм сигурна,че съм отслабнала,защото го усещам по дрехите си и самата аз се чувствам по-добре.Няма никакво значение кога ще стана 52кг.,може и да не стана,но ще живея по този начин завинаги,а не за три седмици на луди диети.Не смятам да се изтезавам когато почуствам някога необходимост да хапна шоколад или на празник да ям всичко онова което има на масата все едно дали е диетично или не,не се случва често.Промяната трябва да стане в главите ви ,защото хората които ви обичат,ви обичат не заради външния ви вид само.Вместо да си хвърляте парите за разни хапчета и хранителни добавки си купувайте плодове и зеленчуци според сезона.Яжте по обикновена храна.Пчелният мед е страхотен заместител на захарта.Не си мислете че изкуствените подсладители не ви вредят.Киселото мляко е уникално.Аз ям доста често и в количества,но ефекта е страхотен.

heart

Мнение от heart » 15 юни 2010 10:42

Пила съм Лида два пъти преди и имаше ефект. Но напоследък ми се оплакват познати, че на повечето места в Интернет лидата е фалшива. Купих от този сайт Лида: http://promenise.com
Друга добавка за отслабване, може би най-мощния фатбърнър е LIPO 6.
Но не става да стоиш на дивана и да чакаш да отслабнеш. Трябват тренировки. Най-малко 4 пъти седмично по един час.

fany6ata

Мнение от fany6ata » 27 юни 2010 12:28

Здравейте!Имам нужда от спешна помощ.Аз съм 19-годишно момиче,високо 163 см и 73кг.Знам,че е ужасно много за моята възраст и съм опитала всичко,но без успех.Проблала съм Дюкан,Вега тест,разделно хранене,диета само на плодове,само зеленчуци-НИКАКЪВ РЕЗУЛТАТ.За една седмица съм качила 4 кг,защото уча за изпити и докато при някои хора напрежението намалява апетита,то при мен не е така.Не знам какво да правя,опитвала съм и 5-6 вида хапчета за отслабване,включително и вибромасажиращ колан ,съчетан с диета,каране на колело-НЕ ПОМАГА.МОЛЯ ВИ,ПОМОГНЕТЕ МИ.Имам отчаяна нужда от това....

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 27 юни 2010 16:34

София, МБАЛ "Царица Йоанна" (бившия ИСУЛ) - клиника по метаболитни заболявания. Шеф - Доц. Попова - тел 9432/560
Можете да се представите от мое име. Обикновено успява да постигне добри резултати.

Fsea

Мнение от Fsea » 02 юли 2010 10:28

Аз пак ще добавя, дори да не съм голям специалист в диетите, че ВСЕКИ ЕДИН ТИП ХРАНЕНЕ ИЛИ ДИЕТА,за по - добър резултат и наистина за резултат,ТРЯБВА ДА БЪДЕ СЪПЪТСТВАН С ФИЗИЧЕСКИ УПРАЖНЕНИЯ.Иначе...каква файда.

vuichovanio

Мнение от vuichovanio » 08 юли 2010 12:13

прочети книгата "да отслабнем докато спим". всички диети и медикаменти не само , че нямат сериозен ефект, но и могат да бъдат опасни за здравето ви. ако разберете как работи организма и кога пълнее/отслабва ще се научите как да се храните нормално , без да се лишавате от нищо, и същевременно да отслабнете!

sIsEt0

Мнение от sIsEt0 » 16 юли 2010 20:25

Здравейте :) !!! Както почти всички който са писали тук и аз имам Проблем :) Преди 3 години тренирах ход.гимнастика и бях слаба околко 52-54 кг.. но все пак си имах корем, колкото и коремнни преси да правех.. и се отказах, сега тренирам самбо и си мислех, че там ще отслабна повече заради килограмите за състезанията, но уви станах 62 кг.. и за 4 месеца качих още 13 кг.. и сега съм 75 на 166.. а съм на 18 години почти...Моля за ефикасна диета.. след 1 година нчма и толкова ще имам бал.. и искам да влезна в форма и да се чуствам добре.. :) Благодаря предварително !!!

roxitu

Мнение от roxitu » 19 юли 2010 19:25

Знам,че съм една от многото,които искат да свалят килограми,за това искам да попитам как да сваля 3-4 килограма за 2 седмици без йо-йо ефект?
Моля тези,които са пробвали и има ефект да пишат.
Готова съм на тренировки,диети,хапчета и подобни само да има някакъв ефект за 2 седмици,но без да си върна килограмите отново.

maybe137

Мнение от maybe137 » 27 авг 2010 09:37

Здрасти, предлагам изготвяне на индивидуални персонализирани програми за отслабване без глад и стопяване на всичко излишно, както и антицелулитна програма. За повече информация пиши на maybe137@abv.bg

Потребителски аватар
secretk

Мнение от secretk » 25 окт 2010 14:26

Честно казано аз лично бих препоръчала смяна в режима на хранене, а не определена диета.
В не малко случаи хората напълняват, защото не се хранят правилно.
И ако се подложат на диета и свалят килограмите, нищо не гарантира, че няма да си ги върнат.
За това според мен по-смислено е да се променят хранителнтие навици.
При мен следните неща помогнаха:
1. Прием на вода - хубаво е да се пият 2 литра вода. Това помага на изчистването на мазнините, на работата на отделителната система, също така пречи на задържането на вода. Ако някой е на протеинова диета трябва да пие още повече вода, защото от разграждането на протеините се затормозяват бъбреците.
2. Разделно хранене - при мен специално се оказа, че това е разковничето. Ако не смесвам храните ги усвоявам много по-лесно, по-лесно се разграждат и по-лесно се отделя ненужното.
3. Стандартното - избягване на пържени и панирани неща. Мазнините, подложени на термична обработка, се превръщват в трансмазнини - канцерогенни вещества. Освен това такива храни са и доста калорични.
4. Не пия вода по време на хранене, пия я 1 час преди и след хранене.
5. Докато искам да свалям не ям хляб, тестени и сладки изделя и шоколад.
6. Плодовете ги ям сутрин и в първата половина на деня, като подбирам по-малко калоричните плодове.
7. Не изключвам мазнините от менюто си. Те са полезни и са нужни за много процеси при жените, при липса на мазнини, обикновено има проблеми с менструацията. Мазнини може да се набавят от сурови ядки, маслини, зехтин. Зехтинът се използва за салати, повечето витмини в зеленчуците са мастно-разтворими и се усвояват добре при наличие на мазнина в салата, а това е най-добре да става чрез зехтина.
8. Пия и доста чайчета - зелен чай, Ройбос. Те са антиоксиданти, а и помагат за горенето на мазнините.

Ето едно мое примерно меню:
закуска - плод + 30 грама сурови ядки/ или смес от 3 супени лъжици овесени трици, 1 супена лъжица ленено семе с малко стафиди и орехи, добавям за аромат канела
обяд - пилешка пържола с гарнитура (домати, краставици, зеле), по възможност със зехтин
следобедна закуска - кисело мляко/плод и 30 грама ядки(когато за закуска съм приела триците)
вечеря - салата със зехтин и варени яйца/маслини/месо/риба
If there was freedom, tell me why everybody wants to fight ...

spacyboy

Мнение от spacyboy » 01 дек 2010 16:01

Здравейте на всички които искат да отслабнат.Стартира "Школа по Здравословно Хранене".В нея ще се научите как да контролирате глада,да похапвате по 5-6 пъти на ден,да не се налага да спите във фитнес залите,както и много други такива.Моя личен резултат е: -25кг. за 5 месеца, -20% мазнини,около 1м. в обиколки,както и 6 номера по-малки дрехи.
АКО ИСКАТЕ И ВИЕ,ПОПИТАЙТЕ МЕ КАК <Спас Спасов 0885/170 986>

spacyboy

Искаш да отслабнеш-попитай ме как

Мнение от spacyboy » 01 дек 2010 16:54

След като промених хранителните си навици постигнах: -25кг. за 5 месеца, -20% мазнини,около 1м. в обиколки.
Искате да отслабнете...попитайте как?
Спас Спасов 0885/170 986

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”