ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Комбинация за бързо топене на мазнини по тялото
Освен мозъка билката поддържа и хормоналния баланс
Зачеването на момиче наистина е майсторлък

Дайте ми съвет как да отслабна.

Модератори: админ, консултанти

Emi72

Re: Дайте ми съвет как да отслабна.

Мнение от Emi72 » 28 апр 2013 21:12

Здравейте. От всичките статии който съм чела разбирам, че отслабването по принцип зависи от доста фактури като начин на живот, стрес, движения/обездвижвания, правилно хранене и още куп фактори. Едно е сигурно обаче "МЕТАБОЛИЗМЪТ" това е ключов фактор който определя до голяма степен усвояването на храна и усилията нужни на всеки от нас да се отърве от излишните килограми. Първоначално опитах с диета... ефекта 1 месец и почти не видях някакъв видим резултат.За спорт нямам много време, но поне опитах веднъж седмично до 2 пъти да правя гимнастика в нас след работа... и тук ефекта пак не се осети, поне станах малко по-енергична :).Накрая се консултират с фитнес инструктор и ми той ми каза,че за найстина виден резултат, че трябва почти всеки ден гимнастика, + строга диета в продължение на 6 месеца резултатът ще е налице... е аз на плаж мисля да ходя си казах на ума. След допълнително консултиране, той ми препоръча хранителна добавка която да ми засили метаболизма и повиши енергията + лека гимнастика и ми каза, че ефекта ще е доста по бърз и видим от всички около мен. Вече 2ра седмица използвам неговият съвет и не мога да повярвам... но дънките не ми стават :) вече съм готова за лятото :). А добавката която ми препоръча e Манго Комплекс може да видите тук Mod edit
Последна промяна от Forum admin на 26 юли 2016 15:00, променено общо 1 път.
Причина: Реклама

paskaleva

Мнение от paskaleva » 20 май 2014 14:04

Здравей!
За да отслабнеш и най-вече да поддържаш желаното тегло все пак трябва и малко да потренирваш.А за още по-добър ефект си купи и някой fatburner, аз исползвах ....и останах много доволна от продукта !
Поздрави
Последна промяна от Forum admin на 26 юли 2016 14:58, променено общо 1 път.
Причина: реклама

kukla_85

Мнение от kukla_85 » 05 авг 2014 11:02

За да прикриете следите от бързото отслабване или просто искате да махнете целулита си може да използвате и тези козметични продукти, които в комбинация с други методи дават прекрасни резултати Mod edit
Последна промяна от Forum admin на 26 юли 2016 14:59, променено общо 1 път.
Причина: Реклама

torajbata

Мнение от torajbata » 25 авг 2014 14:27

Нека да се включа и аз като човек който миналата година на 24 май а бил 108,7кг а днес е 84кг. Да сега като видя през моите очи дебел човек особено млад ми става мъчно за него. Трябва да отбележа че това отслабване и по напълно естествен начин не съм правил никакви диети не съм приемал никакви помощни хапчета и процедури. На 66 години съм . Отървах се от всички болки в ставите на 5 юли направих поход в Стара планина от х Добрила през Купена ,Кръстците ,Костенурката,Жълтец, заслон Ботев.За информация 10 часа преход от най висока категория трудност с 12кг раница на гърба. А утре е второто предизвикателство покоряването на връх Вихрен.Искам да дам моята рецепта за аудиторията но ще напомня че бързото отслабване е стрес за организма всеки лекар ще ви каже това резултатите ще дойдат но иска се воля и търпение:
1.Изхвърляте от живота ви на всички пороци и навици.
Цитирам : Всякакъв вид алкохол ,тютюнопушене ,нередовен живот имам предвид най вече съня.
Много хора ще ви кажат а бе то не пиеш не пушиш и по..... не ходиш. Отговорете му че лафа е много стар и немодерен.
2. Изхвърлете от менюто си мазните баници направени от съмнителни продукти според мен тях трябва да ги забранят със закон от народното събрание . Намалете хляба до минимум .Настържете си сутрин например 300 грама моркови залейте ги със зехтин и изцедете отгоре половин лимон. Пийте повечко вода . За обяд изяжте първо две праскови след 30мин 100гр. орехи .
Орехите заместват достойно една свинска пържола. Така добавате необходимите белтъчини.Вечер салата домати с краставици и отгоре сиренце настъргано.
3.Не употребявайте всички захарни изделия от рода на вафли шоколади и захар.
Тук е необходимо да подчертая техния заместител природния мед. И пак съчетан с орехите.Изключително полезен.
4. Не на последно място движението не по малко от 5км на ден
може да го заместите с подреждане на пълни кашони например в избата един час такава работа се равнява на 3км ходене.
Надявам се че станах ясен в храната . Обработената фабрично храна е вредна за случая .Млечните произведения например червена капия пълна със сирене са също достойна закуска.Яжте дини сега е техния сезон .Няма да крия че аз бях болен от една болест наречена лакомия човешка но я преодолях .В края на краищата ядем за да живеем а не обратното. Забравих не приемайте хранене след 18,00.Моите препоръки се отнасят за здрави хора .Болните от някакви болести трябва да се консултират все пак със своя лекар

pepiloveca

Мнение от pepiloveca » 26 авг 2014 11:22

Здравейте, ще премина направо към темата.Ако искате да отслабнете трябва да разберете следните неща:
1.Вълшебно хапче за отслабване НЯМА,има хранителни добавки (да,работят!!!),но да не забравяме,че те са добавка към менюто и приемът им върви ръка за ръка с активно спортуване.
2.Всеки човек е уникален,както неговият организъм,това което работи при един не означава,че непременно ще работи и върху друг
3.Избягвайте диетите от типа "Свалете 10кг за 10дена".Свалянето на излишни килограми е дълъг процес.Образно казано свалянето на кг е като маратон,така че не се изсилвайте на старта,защото няма да достигнете до финала.При свалянето на килограми от основно значение е приема на калории и съответно енергоразхода,за да свалите излишни килограми,трябва да сте в калориен дефицит (400-500калории). Ако не знаете как да пресметнете колко калории изразходвате дневно напишете в търсачката "формулата на Harrys Benedict" (за ваше улеснение ще я напиша в края на поста).
4.Калориите не са всичко,трябва да си дадете сметка,че те са просто числа.Разбирате,че приема на 100кал. от шоколад,не е същия като същия прием на кал.,но от сьомга.Тук търсим качествени калории.Това далеч не значи да се лишите от всичко,което обичате! Никоя крайност не е здравословна за организмът,ако сте свикнали да се храните "мръсно", то една стриктна диета без подготовка ще окаже невероятен стрес върху организмът ви.
5.Подгответе тялото си за предстоящият му стрес
6.Повишете физ.дейности,чрез спорт!Спортът ще ви накара да се чувствате по-добре,а едновременно с това и да изглеждате по-добре. (липсата на време определено не е подходящо извинение,например 3 пъти седмично посещението до фитнес залата за по час,ще ви отнеме 3часа.А калко време прекарвате пред телевизора например?)
7.Избягвайте маргарин,прости въглехидрати (най-общо казано това е обикновена захар,която не е природен продукт),олио (препоръчвам да го замените с кокосово масло,което изключително облагодетелства процеса на сваляне на мазнини),газираното,кренвирши,колбаси.
8.Да не забравяме,че всички сме хора и спазването на спартански диети е напълно излишно,освен ако не се занимавате професионално с даден вид спорт и той го изисква. Естествено,че ако обичате да похапвате шоколад,няма да е нужно да го забравите завинаги,просто ограничавате приема му (който е прост въглех. и е най-подходящ след тренировка, в умерени дози разбира се).
9.Ще ви дам няколко съвета относно храненето:
-мит е,че честото хранене забързва метаболизма (потвърдено от научни изследвания и опити)
-30минути преди и повреме на хранене НЕ приемайте никакви течности,защото разреждат стомашните сокове и в последствие храносмилането се затруднява.
-плодовете се приемат преди хранене или като отделно такова (никога не яжте плод за десерт,защото ферментира в стомаха)
-лято е сезона на фрешовете,но е голяма заблуда,че те са изключително полезни,поради високите нива на фруктоза в тях (това е плодовата захар,създава измамно чувство за глад).Фрешовете са подходящи за разнообразяване на менюто,но предпочитайте да ядете плодовете цели.
Друго не се сещам,но има изключително много литература в интернет и което не ви е ясно може да проверите.За щастие имаме и доста добри български сайтове в тази насока,където може да получите съвети и препоръки,както от хора във вашето положение,така и от специалисти.
ПП: Формулата на Harrys–Benedict:

Формула за изчисляване на калорийния минимум при жени: 655 + (9.6 X тегло в кг) + (1.8 X височина в см) - (4.7 X възраст в години) =? (BMR - basic metabolic rate в ккал.)
Формула за изчисляване на калорийния минимум при мъже: 66 + (13.7 X тегло в кг) + (5 X височина в см) - (6.8 X възраст в години) =? (BMR в ккал.) След изчисляване на дневния калориен минимум, с него се умножава коефициент на степента на физическата ви активност:
Ако вашият начин на живот е по-скоро заседнал, то коефициентът на активността ви е 1,2;
Ако вашият начин на живот е умерено активен (спорт 1-3 пъти седмично), то коефициентътна активността ви е 1,375;
Ако вашият начин на живот е активен (спорт 3-5 пъти седмично), то коефициентът на активността ви е 1,55;
Ако вашият начин на живот е усилено активен (спорт 6-7 пъти седмично), то коефициентът на активността ви е 1,725;
Ако вашият начин на живот е екстремално активен (спорт всеки ден заедно с тежък физически труд или двуразови тренировки), коефициентът на активността ви е 1,9. За да получите ориентировъчното ниво на дневните калории, които следва да приемате спрямо това уравнение, умножете своя BMR (калорийния си минимум за деня) по стойността на индекса за ежедневна натовареност.

anastasovi2000

Мнение от anastasovi2000 » 28 сеп 2014 21:17

Здравейте на всички които се борят с килограмите,
Аз и мъжът ми зазапочнахме отслабване в група с индивидуални хранителни режими и личен консултант за 3 мецеца, след което си продължихме режима и аз отслабнах с 20 кг, а мъжът ми с 30 кг за 8 месеца и най-важното е че си задържаме новите килограми, без гладуване, а не сме спортували. Естествено спортът е също много полезен, но кой има време. Заедно с отслбването се отървахме и от много болести, а най-фрапиращо е, че мъжът ми беше диабетик на инсулин, а вече не е.
Последна промяна от Forum admin на 26 юли 2016 14:56, променено общо 1 път.
Причина: Публикуване на лична инофрмация.

Kiko80

Мнение от Kiko80 » 05 дек 2014 15:11

Ще ви разкажа как аз се боря с килограмите.
Бях активен спортист 12 години, след като спрях с активният спорт не промених с нищо начина си на хранене, започнах работа зад бюро и резултата след година и половина беше 30 килограма отгоре. Стреснах се и започнах да търся варианти за отслабване. Първо започнах диетата на Дюкан, за 1 месец свалих 15 килограма. В резултата на тази диета първо почти си докарах подагра и второ качих 25 килограма в следващите 6 месеца. След това се обърнах към известен диетолог (няма да споменавам име). Освен че умрях от глад друг ефект нямаше. След време се записах в една програма и резултата от нея (вече 2 години откакто спазвам) е 25 килограма надолу.
Това което разбрах от личен опит е че най-добрият резултат се постига от комбинацията:

1. здравословно хранене
2. ползване на хранителни добавки
3. спорт поне веднъж седмично
Последна промяна от Forum admin на 26 юли 2016 14:56, променено общо 1 път.
Причина: Публикуване на лична инофрмация.

Kiko80

Мнение от Kiko80 » 29 апр 2015 17:01

Леле тези последните три, май са една личност, не лъжете хората с тази измислица!!!
Вълшебно хапче няма!!!

narisanadya

Мнение от narisanadya » 10 май 2015 13:37

Вълшебни хапчета наистина няма,но при малко ограничаване на сладкото и хляба и с Фаст Чили слим аз лично постигнах наистина много добър резултат.За 5 седмици свалих 7 килограма.Не мога да кажа как ще е след като спра да ги вземам,тъй като все още продължавам,но за сега съм много доволна.

vankata226

Мнение от vankata226 » 20 юни 2016 12:12

Здравейте, аз също имах проблем с килограмите, но си поръчах лют червен пипер и с малко ограничаване с храненето постигнах ефекта, който исках. :)
Последна промяна от Forum admin на 26 юли 2016 14:55, променено общо 1 път.
Причина: Рекламни постове на търговски сайт в различни теми.

Krassimirev

Мнение от Krassimirev » 07 сеп 2016 12:11

аз ползвам капсулите с лют пипер от 1 месеца на Булгарикус и съм с много добри впечатления за регулиране на килограмите е идеалната хранителна добавка.

annie__7@abv.bg

Мнение от annie__7@abv.bg » 13 май 2017 13:59

reni_4il написа:
08 ное 2007 10:24
Висока съм 160 и съм 78 килограма.По време на бременност качих тия килограми.Даже тогава бях 92,но след раждането свалих около 10кг.Вече стана година откакто родих и съм все още 78.Каква дието трябва да приложа.Работя на компютър и затова нямам много активен живот.Моля дайте ми съвет.
Здравей ,мисля ,че мога да ти дам най-добрия съвет понеже историята ти е свързана с напълняване от бременност както при моята колежка .Добре ,че беше тя за да видя ,че от продуктите който ползваше за 3,4 месеца тя свали 22 кг ;х. Всъщност става въпрос с продукти съдържащи голямо съдържание на алое вера .90 % от плантациите на алое вера в света са собственост на тази фирма .Мога да ти пратя линк да разгледаш http://www.flp.bg/bg/Products_Weight_bg.htm .ако имаш интерес поръчките стават онлайн чрез код ,но това е най-лесното .Надявам се да съм била полезна .Ако има интерес може да ми пишете на пощата ,защото едва ли ще вляза в този форум отново .
annie__@abv.bg .Приятен ден :))

gergana1983

Мнение от gergana1983 » 28 юли 2017 12:43

мисля да пробвам с 4аи от листата на смокиня. 3-4 добре измити листа се сваряват в 1 лит. вода и се изпива за един ден. незнам ще пробвам. като го правите всеки ден.

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”