ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара

Дайте ми съвет как да отслабна.

Модератори: админ, консултанти

reni_4il

Дайте ми съвет как да отслабна.

Мнение от reni_4il » 08 ное 2007 10:24

Висока съм 160 и съм 78 килограма.По време на бременност качих тия килограми.Даже тогава бях 92,но след раждането свалих около 10кг.Вече стана година откакто родих и съм все още 78.Каква дието трябва да приложа.Работя на компютър и затова нямам много активен живот.Моля дайте ми съвет.

Гинка

Мнение от Гинка » 08 ное 2007 11:17

Здравей!!!
Казвам се Гинка, искам да ти помогна.
Миналата година бях 87кг, а съм висока колкото тебе 160, по болест напълнях от хапчета, сега ще ти разкажа как отслабнах и сега съм 72кг като няма да спра тази диета докато не стигна 50кг.
Важно е да се храниш 3-4 пъти на ден по малко от храните които ще ти напиша. Направо ще ти изготвя примерни менюта ти си прецени дали да ги редуваш и как да ги консумираш, важното е да запомниш че сутринта се приемата мезнените, които ги получаваш от 50гр ядки, спираш зехтин , маргарин , олио и всички др мазнени. На обед се ядът въглехидратите, картофи, ориз, овесени ядки, кисело мляко, хляб Бонус и др, а вечерта белтъчените т.е. месото.
Примерни менюта:
Сутрин 9:00ч- чай, кафе със захарин шепа орехи.
Закуска -2филиики хляб Бонус със парче шумка/сандвич/
Обяд-кофичка кисело мляко до 2проц. масленост с 5с .л. мюсли
Вечеря- пилешка паржола на скара или варена 400гр
Примерно меню:
Сутрин- чай, кафе със захарин шепа бадемови ядки
Закуска- 2варени картофа с чубрица
Обяд-една купичка пилешка супа
Вечеря- една кутия риба тон в собствен сос , салата домати, краставици с малко оцет без мазнени
Примерно меню :
Сутрин- чай , кафе със захарин ,100гр кайсиеви ядки
Закуска- купичка сварен бланширан ориз с бульон МАГИ
Обяд- салата от домати и 100гр извара
Вечеря- посна свинска паржола от бут на скара
Пемахни от минюто си- мазнените, слаткото и всички хлябни изделия.
Успех!!!

дива

Мнение от дива » 08 ное 2007 11:19

Имах същия проблем.За два месеца свалих 8 кг. чрез разделно хранене.Да не изпадам в подробности сега....аз си купих книга и освен това си изтеглих от интернет информация-пишеш в гугъла Разделно хранене и така.
Освен разделянето на храните важното е порциите да са намалени на половина от това,което до сега си яла.И по възможност часовете на хранене да са 8;10;12;16;19 часа,като поне едното ядене задължително е плодове.Сутрин закусвам овесени ядки или филийка хляб Вита без брашно или бонус само с масло и маслини или вместо маслините варено яйце.Също може за закуска бисквити Хогаренас с трици,но НЕ пренебрегвай закуската!
Всичко можеш да ядеш,дори и макарони-купи си пълнозърнести и може само с масло,без сирене.Аз дори в неделя си позволявам едното ядене да е нещо сладичко,но не като десерт,а като отделно ядене.За препоръчване е черния шоколад.
Пробвай и ще останеш доволна!Забравих.....между яденетата пий вода и да не ти се пие кой знае колко.

Гинеколог

Мнение от Гинеколог » 19 дек 2007 20:50

100% Гарнция! Десет дневна диета с максимален ефект.
Закуска: 2 чаени чаши топла вода + 100 грама сварено жито.
Обяд: 2 чаени чаши топла вода + 100 грама сварено жито.
Вечеря: 2 чаени чаши топла вода + 100 грама сварено жито.

* В много случаи до 4 ден се мериш на кантара, но килограмите са същите и на 5-тия ден ставаш и се шашкаш - 5 или повече килограма надоле! Диетата не трябва да се прилага от хора с ниско кръвно, понеже от диетата пада. Горещата вода убива апетита и топи мазнините. Житото съдържа всички неща от които човек се нуждае. Диетата се препоръчва за лекуване на различни болести, но ефекта е поразителен, когато става дума за отслабване и пречистване.
Аз съм я практикувал няколко пъти и гарантирам!

nikolin40

Re: Дайте ми съвет как да отслабна.

Мнение от nikolin40 » 14 яну 2008 21:21

всички хапчета за отслабване и хранителни добавки са пълна глупост.
истината е в разделното хранене!
преди 5 години за 3 месеца, свалих 24кг. В гугъл пише всичко. Прочети каква е идеята и кои са подходящите комбинации, така че да си изготвиш меню, което хем да ти пасва на хранителния режим, хем да включва храни, които не ти е крайно неприятно да ядеш.
Най-големия проблем е психологически. Мотивираш се да почнеш диета, започваш я, първите 5-6 дни е МНОГО трудно защото трябва тотално да преструкторираш начина си на хранене. Реално, по цял ден се чувстваш незаситен, а кантара не мърда. Това е много демотивиращо. Прескочиш ли успешно тези няколко дни, след това сякаш забравяш вкуса на любимите си храни и лека по лека спираш да испитваш нужда от тях и на 15тия ден вече си тотално настроен на новата вълна! тогава идват и истинските резултати. а В момента в който свалиш 5 кг., вече си толкова мотивиран в отслабването, че трудно нещо може да те спре:)

liubomila

Мнение от liubomila » 15 яну 2008 15:55

i az triabva da otslabna.po vreme na bremennosta ka4ix33 kg i sega 10 mesetsa sled kato rodix sam 86 kg a sam visoka 168 .no ot tejesta zapo4na da me boli levia krak na momenti e netarpimo i triabva da svalia 20kg i da stana kolkoto si biax predi na 26 godini sam .problema bil v pre6lenite imala sam niakakvo stesneniena pre6leni ne znam kakvo da pravia.blagodaria vi predvaritelno .o4akvam vsiakakvi saveti.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 16 яну 2008 12:48

При всички случаи е добре диетата да се съчетава с физическо натоварване.

Д-р.Хинкова

Мнение от Д-р.Хинкова » 16 яну 2008 13:22

Препоръчвам ви да опитате разделно хранене!В съчетание с физически упражнения и спорт-планинарство,има неочаквано добри резултати.Успех!

hris_dr

Мнение от hris_dr » 07 мар 2008 10:11

Zdraveite!
Prochetoh ,che se interesuvate ot nachini za otslabvane.Az moga da vi preporucham edna nova tehnologiq,koqto e dostaupna za vseki v parichno otnoshenie i e dosta priqtna.Stava dyma za bonboni za otslabvane s inulin.No tui kato saita moje bi zabranqva reklama,ako jelaete mojete da mi dadete e-mail i tam da vi obqsnq podrobno.Do skoro!

pmmm

Мнение от pmmm » 09 апр 2008 02:09

Zdraveite.
Tegloto,tova vinagi e bilo problem.Sa6testvuvat bezbroi dieti,no za sajelenie ne vsi4ki deistvat.Ne za6toto sa neefektivni,a za6toto vseki organizam e razli4en.Dale4 sam ot misalta 4e e pravilno da gladuvame,za da otslabnem.Tova sa gluposti.Za6toto kogato 1n organizam spre da se xrani toi se 6a6ka i da estestveno 4e 6te otslabne6 za6toto po4ti ni6to ne qde6.No posle se poqvqva io-io efekta.Kogato zapo4ne6 otnova da se xrani6 normalno organizma zapo4va da trupa vsi4ko,za6toto e bil v 6ok i se zapasqva.I taka otnova i otnovo.Dokoga.Dokoga 6te se ma4im.Nqma smisal da se tormozim taka.S gladuvane mojem da si dokarame edinstveno strii i qzva.Az mislq,4e nai-dobriq na4in 4ovek da otslabne e da se vslu6a v organizma si,Toi znae kakvo iska i kakvo mu e nujno.Da qdem tova,koeto ni xaresva,no v po malki koli4estva i samo kogato po4uvstvame glad.Da ne preqjdame nikoga i nai-ve4e da sportuvame,za6toto sporta e zdrave.Toi kalqva duxa i tqloto.1no ne tolkova slabo tqlo,no stegnato e po-krasivo ot slabo i razviseno takova.Tova e pravete uprajneniq vka6ti(pove4e aepobni),pone po-polovin 4as na den.Ne qjte mnogo mazni ne6ta,sladki i testeni izdeliq.Kakto kazax vsi4ko,no po malko.I 6te ima efekt.Razdelnoto xranene sa6to e mn.dobar variant.Prosto trqbva da proqvite volq.Vie go mojete :D I ne zabravqite,trudno e da otslabne6,no o6te po-trudno e da zadarji6 tegloto do koeto si dostignal.Uspex :D

БМихайлова

Мнение от БМихайлова » 18 май 2008 23:05

Здравейте и от мен.
Аз съм поредния човек,имащ проблеми с килограмите и определено страдащ от това.
Няколко дни преди Великден обаче се заинатих и спрях доста любими неща за хапване.Белият хляб,сладките изкушения,газираните напитки и изобщо всичко,което е любимо на много от нас,а толкова вредно.Дори не си позволих козунак на Великден,което не е много правилно ,но това е друга тема и определено мястото й не е тук.Та...относно диетата...чувствам се добре,хапвам по малко и наблягам на зеленчуци-зелени салати,зеле,краставици...поне сега ги има.Странното обаче е ,че за месец абсолютно ограничаване и страхотно намаляване на калорий,не виждам резултат.Дори имам чувството ,че съм напълняла ... :? Всичкото това,казано до тук е свързано с движение,ходене пеш.Надявам се,някой да даде мнение,може би не съм единствена,която се тревожи .
Благодаря.

Д-р.Хинкова

Мнение от Д-р.Хинкова » 21 май 2008 12:00

Изследвайте хормоните на щитовидната жлеза и не се отказвайте от диетата.

Потребителски аватар
fibi_75

Мнение от fibi_75 » 20 юли 2008 19:28

Здравейте! Нека и аз да се включа като само кажа, че чувам добри отзиви за диетата на д-р Пиер Дюкан....Така, ако имаш желание можеш да се запознаеш с книгата му като си я купиш или ако се поровиш в Интернет и потърсиш нещо повече за този режим на хранене.Казват,че не се ограничават с храната и свалят килограми!?! Добре звучи нали???
Успех в свалянето на килограми!!! :wink: :wink: :wink:

antoniq78

Мнение от antoniq78 » 16 май 2009 12:42

Здравей!И аз като теб преди бях много пълничка,правех много диети пиех много хапчета и спортувах но ефекта след това го нямаше свалиш 2кила качиш после4 кг,аз мога да ти препоръчам едни хапчета за отслабване казват се лида аз си го поръчах отwww.moetotialo.hit.bg и свалих 8 кг за един месец,а от моята приятелка знам че колкото повече са килограмите толкова повече сваляш,желая ти успех аз бях 85 кг и след втората опаковка вече сам 70 и сам много доволна !

galbor

Мнение от galbor » 20 май 2009 15:35

Здравейте момичета,
и аз като всички вас искам да отслабна и търся какви ли не начини, свалих вече 10 кг, но ми трябват поне още толкова. Преди 8 месеца родих второто си дете и естествено пак качих доста килограми през бременността.
Докато ровех из нета попаднах на един интересен сайт, има полезна информация може и на вас да ви хареса http://www.po-slabi.com/index.html. Аз се старая да се храня здравословно и да не разчитам много на всякакви химии. Също така се стремя да пия поне 2 л топла вода на ден и отделно пия по около 0,5 л зелен чай. Дано всичко това ви е полезно.

Успех на всички в борбата с килограмите!

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”