ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
При тях подборът на храната е особено важен
Ще отпадне ли нуждата от инжекционно лечение
Доказано: съставка в него действа

Моля за съвет от лекар

Модератори: админ, консултанти

blackmoon

Моля за съвет от лекар

Мнение от blackmoon » 18 окт 2012 02:27

През пос­лед­ни­те месеци с око­ло 10 ки­лог­ра­ма. Чув­с­т­вам пос­то­ян­на умо­ра, ня­мам же­ла­ние да из­ли­зам и да се сре­щам с при­я­те­ли, постоянно ми се спи и нищо не ми се прави, дори да спя повече от 10 часа, изморявам се дори от най-малките физически или психически натоварвания. За­поч­нах да чувствам вълчи глад, ям а после изпитвам тежест в стомаха и въпреки това пак се чувствам гладна. Обик­но­ве­но си взе­мам разни сладки неща или чипсове и ги изяж­дам дос­та бър­зо, се­дей­ки са­ма вкъ­щи пред компютъра. Тряб­ва ли да се кон­сул­ти­рам с ле­кар, и ако да - с ка­къв?
Доскоро се лекувах от клинична депресия с оропрам и флуанксол, дали те имат връзка с този вълчи глад който ме гони и напълняването ми или то се дължи на друго нещо. Дали тази постоянна умора ,дето чувствам се дължи на депресията или на физическо заболяване?
Също забравих да спомена ,че имам астма, заради която не мога да спортувам. Ще ми дадете ли съвет как да намаля този глад , който ме гони и да си върна предишните килограми. Бих те ли ми припоръчали някакви ефикасни препарати за отслабване.

Жена на 24г

MILENA_77

Re: Моля за съвет от лекар

Мнение от MILENA_77 » 18 окт 2012 13:19

Здравей а продължаваш ли да пиеш антидепресантите:)

blackmoon

Мнение от blackmoon » 18 окт 2012 17:19

От 1 месец някъде ги пия само когато получа някаква криза, опитвам се да ги откажа.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 18 окт 2012 18:11

Те имат подобен индиректен ефект....

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”