ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Пийте чай от джинджифил
Хората на 90 - 102 са по-щастливи от 51 – 74-годишните
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Формула дава резултата според пол, ръст, тегло и възраст

Не мога да отслабна

Модератори: админ, консултанти

Sisinka_k

Не мога да отслабна

Мнение от Sisinka_k » 05 май 2012 14:42

Здравейте аз съм момче на 20 години!Винаги съм обичал спорта и съм си спортувал,но тази година наддадох килограми 1.89 съм висок и постоянно варирах 2 години межди 85-87 кг,но от 2 седмици не свалям под 88 кг,не знам какво става!Нямам хормонални проблеми,зимата ядох повече и не се движен и не напълнявах,а сега лятото почнах да ходя много,спрях сладкото от 2-3 дена, почнах да пия повече вода ходя и тичам (редувам ги) за по 40-50 мин+ходене извън този спорт,и продължавам да напълнявам!Не мога да си обясна зимата съм Статичен на кантара,прехода към лятото както сега или напълнявам бавно но славно,или не мога да сваля............дразня се вече!

д-р Цончев

Re: Не мога да отслабна

Мнение от д-р Цончев » 05 май 2012 21:13

На тази възраст не виждам проблем с теглото, за тази височина е ОК. Повече движение и правилно хранене ще са достатъчни за да го поддържате.

Sisinka_k

Мнение от Sisinka_k » 22 май 2012 00:31

Д-р Цончев пак съм аз! Вече минаха 3 седмици от както съм на следния хранителен режим!НЕ ЯМ ХЛЯБ,НЕ ЯМ СЛАДКО,НЕ ПИЯ ГАЗИРАНО!Сутринта се храня с мляко и овесени ядки и ям 2 пъти на ден!Същевременно бягам по 5-6 км на ден+уличен фитнес на лостове!Бях 88 кг сега съм 84!Отслабах!Но има ЕДИН ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ!Как да поддържам тялото си в същите килограми след като почна да похапвам сладко и хляб като си тренирам в същото темпо!Дайте ми съвет да си хапвам от всичко да спортувам но ДА НЕ КАЧВАМ КИЛОГРАМИ ОТГОРЕ!Така вече нищо не ми стяга,всичкои ми стои добре!Просто се изнервям от това лишение от сладко от дюнери пици и т.н!

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 22 май 2012 22:53

Труден въпрос, на който май единствено възможния отговор е движение спрямо приеманите калории.., т.е. трябва да се намери баланса на количествата.
Ако имах по-ясен отговор на този въпрос или конкретно решение сигурно щях да съм много известен и богат....

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”