ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
На какво се дължи?Какви могат да бъдат оплакванията?
Не всички последствия се усещат на момента!
Мъчителна за болния и околните

Относно щитовидната жлеза.

Модератори: админ, консултанти

titinka

Относно щитовидната жлеза.

Мнение от titinka » 17 ное 2011 20:38

Здравейте на всички.
От известно време съм забелязала,че около брадичката ме сърби и ми излизат пъпчици,кожата ми се омазнява цялостно на лицето.Чувала съм,че щом в областта на брадичката имам такива симптоми,значи имам нарушение в щитовидната жлеза.Това според вас възможно ли е да е така,и да имам евентуално нарушение на хормоните?
И друго съм забелязала,че в последно време ме наболяват яйчниците и имам бяло течение,това може ли също да е някакъв признак за нарушение в щит.жлеза?На 18г. съм и майка ми не знае,че водя полов живот,мислят че още съм девствена и затова не смея да й заговоря за гинеколог,а сама не искам да ходя,защото ако се окаже че има проблем ще трябва да кажа на майка ми.
Имам и други наблюдения върху себе си... от 2г. се мъча и се боря с едни 10-15кг,които не мога да сваля,ту сваля 3-4кг,и при най-малкото ми нарушение на дадената диета и си връщам всичко за 1 седмица.Преди 2 сдмици бях на диета свалих близо 5кг и днес като се претеглих съм си ги качила отново.А съм над нормата с кг-те и наистина трябва да ги сваля.Миналата година ходих на джипито и му казах,че искам да отслабна,но с диети от интернет не става и искам да ми даде направление за диетолог,а той ми се изсмя в лицето и ми каза-"не ти трябва диетолог,избери си диета от интернет и почвай",и аз повече нищо не казах,не настоях,и оттогава се мъча с какви ли не диети и не става и не става.възможно ли е според вас да имам проблеми с хормоните или жлезата и заради това да не мога да отслабна и най-вече да си запазя сваленото?

д-р Цончев

Re: Относно щитовидната жлеза.

Мнение от д-р Цончев » 17 ное 2011 21:16

Чувала съм,че щом в областта на брадичката имам такива симптоми,значи имам нарушение в щитовидната жлеза.
- аз не знам за такова нещо

По отношение на диетолог - мога да препоръчам за софия.

titinka

Мнение от titinka » 17 ное 2011 21:18

д-р Цонев,от Пловдив съм.Ако имате познат диетолог,препоръчайте ми.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 17 ное 2011 21:20

Не познавам в Пловдив за съжаление...

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”