ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Лидерите сред плодовете, зеленчуците и ядките
Чай каркаде ще удовлетвори всеки естет, а е и много полезен
Инфекцията засяга най-често деца между 5 и 15 годишна възраст

килограми и секс

Модератори: админ, консултанти

slunce_80

килограми и секс

Мнение от slunce_80 » 24 окт 2011 20:36

искам да питам,смятате ли че може да има връзка между секса и покачване на теглото.забелязах разлика.имаше близо месец в които не правех секс и свалях килограми.после правех секс и качвах тегло,а движението и храненето са ми едни и същи.моля отговорете ако и вие сте забелязали нещо такова.мерсиииии

д-р Цончев

Re: килограми и секс

Мнение от д-р Цончев » 29 окт 2011 21:21

По-скоро може да се търси обратна връзка

shmexy

Re: килограми и секс

Мнение от shmexy » 12 яну 2012 16:59

:lol: При мен сексът доста помогна :P С мъжът ми, винаги сме имали добър сексуален живот , сле д раждането на детето ни, малко се поуспокоиха нещата... Беше ми трудно да сваля килцата :cry: , които бях качила, но се справихме с общи усилия. :lol: Поръчах си онлайн едни капсули - SlimWeight Pro , които главно ми помогнаха, харесаха ми защото са напълно натурални и безвредни, това беше важно за мен, защото кърмех, все пак :) Та, на въпроса със секса - с капсулите и доста креватни упражнения, сега отново съм перфектна и стегната.... но отново съм бременна :P :P :P :P Това е супер, ще си имаме второ бебче, а след това знам как вече да сваля килограмите :lol: :P Така че, правете секс, определено помага в борбата с наднорменото тегло :roll: :)

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”