ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Оптимално решение за бели зъби и здрави венци.
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние

Немога да отслабна!

Модератори: админ, консултанти

Kool

Немога да отслабна!

Мнение от Kool » 24 авг 2011 10:53

Привет,момче съм на 20!Преди 2 години поради здр проблеми спрях да спортувам и досега съм наддал 10 кг!Тази година учех за изпити и още повече,също така и лято се застоях!Последните 1-2 седмици почнах да хапвам по пълноценно по диетично,вече ходя пеш повече побягвам!Дори сега бях на море за 5 дена,храних се нормално сутрин овес с кисело мляко и т.н плувах,изкачвах баири и ето дори 1 кг не съм отслабнал!Имам ли някакъв проблем или.......!Притеснявам се че като почна лекции още повече ще се заседя а изпитвам неудобство пред колежките си най-вече не съм дебел,но стана ли повече от това!Искам поне 3-4 кг да заслабна прези зимата !ПОМОЩЩЩЩЩЩ!Преди винаги слабеех супер лесно а сега немога ;(((((((((

д-р Цончев

Re: Немога да отслабна!

Мнение от д-р Цончев » 26 авг 2011 22:57

На тези Ви години подходящото натоварване ще доведе до подходяща фигура. Няма място за притеснение, дори и по време на сесии се намира време за движение, или поне така трябва да се прави...

shmexy

Мнение от shmexy » 12 яну 2012 17:04

По принцип , наистина е така - на тези години лесно се разваля фигура, но и лесно се оправя :P Може да изпробваш капсулите SlimWeight Pro , чрез тях аз отслабнах сле раждането на детето си. Подходящи са и за мъже и за жени, което е много хубаво. А най-хубавото и успокояващото за теб е, че при употребята на SlimWeight Pro не е нужно да спортуваш или да променяш нещо в начина си на живот. Те съдържат само естесвени, натурални съставки и те карат да губиш апетит, не напълно, но апетитът значително отслабва. Казвам ти го от личен опит. Пиши в гугъл SlimWeight Pro и прочети повечко за тях, ако се интересуваш, но аз ти ги препоръчвам . Надявам се да съм била полезна и успех :idea: :P

erika2105

Мнение от erika2105 » 25 авг 2016 11:42

Не знам какжо да правя трябва ми съвет за бързо но дълготрайно отслабване. Преживях много тежко аборт и след това изпаднах в депресия, която ме превърна в излежаващ се мързел. Това доведе до натрупването на килограми от които не мога да се оттърва. започнах фитнес на скоро но още не мога да забележа никакъв ефект може би е твърде рано. Усещам че метаболизмът ми е много забавен защото съм на лекарства за депресията а един от страничните им ефекти е да причиняват наднормено тегло. Моля дайте съвет какви действия да предприема.

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”