ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Пийте чай от джинджифил
Хората на 90 - 102 са по-щастливи от 51 – 74-годишните
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Формула дава резултата според пол, ръст, тегло и възраст

Вашето мнение?

Модератори: админ, консултанти

Thunder

Вашето мнение?

Мнение от Thunder » 06 юни 2011 19:28

Здравейте на всички аз съм момче на 15 години , 170 висок и тежа 65 килограма.От няколко дни започнах фитнес 4 пати в седмицата , и 3 пати в седмицата бягам започнах от 20 мин бягане и сега ще увеличавам времето , та имам сланини за горене и се стремя да ги направя на мускули ако може да ми дадете съвет и да ми помогнете да си изградя диета , защото съм на даскало до към 2 часа и мн неща отпадат иначе за през лятото:

7:00 тренировка бягане
8:00 3 с.л. овесени ядки с половин кофичка обезмаслено кисело мляко
10:00 саладка домати и краставици
12:00 салата със месо
14:00 1 кофичка обезмаслено кисело мляко
16:00 2 яйчни белтъка със салатка
18:00 месо със салата
20:00 не съм го измислил :D

моля за вашето мнение по отношение на всичко

Потребителски аватар
blader

Re: Вашето мнение?

Мнение от blader » 24 юни 2011 09:14

Трябва да си наясно с факта, че не можеш сланините да ги напрвиш в мускулите. Те се изгарят и се изграждат мускули на тяхно място с правилно хранене. Другото са митове на хора, които са чули-недочули и не знаят.

Намали киелото мляко. Трябва ти отрицателен баланс в случай с правилно хранене.
Салатките и месото за обяд и вечеря са добре. Сутринта към 10 те съветвам да ядеш нещо по-леко - като ябълка, защото има нисък гликемичен индекс.
А следобяд към 4-5 ядки.
Вечер преди лягане чаша мляко и през ден редуваш с бучка сирене или кашкавал от 50 гр.

Трябва да се стремиш към мазнинна диета, и да ядеш много малко въглехидрати, каквито има в хляб, ориз, картофи и тн. В млякото и месото има основно протеини и мазнини. Тогава организмът се пренастройва към кетогенен разход, тоест разгражда мазнини за енергията на тялото ти. До месец ще имаш страхотни резултати.

А за спортуването - не може да тренираш всеки ден. Тренирай три пъти седмично с малко фитнес и след тренировката във фитнеса - 15-20 минути бягане. Ефектът ще е по-голям. В твоя случай може да претренираш и да се травмираш. Най-малкото което ще стане - започваш да надебеляваш и няма да можеш да спиш нощно време. така че не е нужно да се претоварваш. Бягането не повече от 10 минути като редуваш много бързо, с бавно, много бързо, с по-бавно, най-бързо, с бавно, бързо и така...
д-р Стефанов

Thunder

Мнение от Thunder » 27 юни 2011 18:20

значи става така:

9:00 3 с.л. овесени ядки с половин кофичка обезмаслено кисело мляко
10:00 ябълка
12:00 салата със месо
14:30 1 кофичка обезмаслено кисело мляко
15:00 фитнес
17:00 2 яйчни белтъка със салатка
18:00 месо със салата

значи аз тренирам 4 пати седмично фитнес и след фитнеса веднага бягане 20 мин и тва ми е за цялата седмица друго не правя така добре ли е?

Thunder

Мнение от Thunder » 19 юли 2012 20:05

Здравейте отново. Просто съм щастлив и исках да споделя с вас. Отслабнах с 11 кг. за 3-4 месеца , след което с много тренировки в залата и лека по лека увеличавах все повече храненето успях да натрупам мускулна маса без мазнини. Оформи ми се пресата. Успеха обаче не беше в диетата или в това че не сам ял нищо , напротив хапвах си доста добре просто спрях захарните изделия , мазните храни , пърженото и минах на черен хляб. Диетата която е по горе я спазвах може би 2;3 дни , след което ми писна. С кардио по 20 минути през ден , тренировки в залата и спиране на консумацията на някои храни успях , след което ми се появи проблем че в продължение на няколко месеца не можех да къча нито един килограм , понеже осъзнах че сам доста слаб. Спрях кардиото увеличих яденето и работата стана .

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 24 юли 2012 12:37

Чудесно, по принцип не е лесно...

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”