ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.
Не ползвайте най-високия градус
Плевралният излив може да е причина за задух

Отслабване след раждане-диета и тернировки

Модератори: админ, консултанти

Pipona

Отслабване след раждане-диета и тернировки

Мнение от Pipona » 07 фев 2011 21:30

Здравейте,поздравления за много полезния и интересен сайт.Искам наистина полезен и адекватен съвет(за който не се съмнявам) защото се сблъсквам с неадекватни съвети и мнения.Родих прекрасната си дъщеря преди 7 мес.,преключихме с кърменето и сега е време за отслабване.От 2мес. ходя на каланетика и степ аеробика и се чувствам прекрасно.Ясно ми е ,че немога да имам някакъв резултат веднага ,затова започнах и диета-"Японско чудо",Правена преди време от мен с голям ефект.Но сега обстоятелствата са други и не мисля ,че тя е най-подходящата,имайки в предвид,че имам непълноценен сън(заради малката),ходене 3-4 пъти седмично на тренировка,а в тази диета наистина много се гладува и немога да захраня организма достатъчно за да издържа на интензивните задължения и ежедневие.Преди 5 дена е почнах и на 6 ден вече щях да припадна буквално.Моля някой да ми даде нужните съвети ,една найстина полезна и ефективна диета,колкото и време да е тя.Имам възможност да увелича и тренировките,да ги разнообразя с колело ,бягане(пътека).Искам да почна да вземам L-Carnitine,такаче може да се включи в този период на промяна.Аз съм на 26г,висока 160м,65 кг.Преди моята бременност бях 52кг.

antonio64

Re: Отслабване след раждане-диета и тернировки

Мнение от antonio64 » 07 фев 2011 21:44

Здравейте.Препоръчвам да приемате Шейк,мултивитаминен комплекс,алое концентрат и Танг Uуей през първия месец.Всички тези продукти са натурални билкови екстракти на 100%.Имам честа да съм независим уелнес консултант,треньор по контролиране и поддържане на теглото и грижа за перфектен външен вид.Потърсете ме ако обичате за да мога да ви направя консултация по казуса който Ви интересува.С уважение:Антон Керчев.
Сайта на който можете да попълните анкетата е Herbalsvqt.com Там ще намерите необходимата ви информация,лекарските препоръки и резултати на клиенти.Както и да осъществим контакт.Със ID 5 ще може да ме намерите.
Скайп адрес anton.kerchev GSM 0879324122

shmexy

Мнение от shmexy » 12 яну 2012 17:13

След раждането, отслабнах с натуралните капсули SlimWeight Pro . Впечатлих се от тях, понеже четох, че за 3 дни само, били продадени еди колко си хиляди кутии, и ето ме, като една добра рибак, се закачих за въдицата и поръчах онлайн. Но да ви кажа - не съжалявам, а съм изумена от резултата. Никакви странични ефекти и си слабеяяяя ей така докато си седя, буквално. Това е защото от тях се губи частично апетита и по този начин не хапвам толкова и отслабвам. Приемах ги докато кърмех ,дори, безвредни са. Успех, надявам се да съм била полезна. В гугъл можеш да прочетеш повечко за SlimWeight Pro :roll: :P

poliville

Мнение от poliville » 07 окт 2013 22:54

Здравейте момичета и аз да споделя опит тук. Виждам, че и вие се лутате като мен да търсете подходящия начин да стопим натрупаните килограми през бременноста. Аз имам 2 момченца, разликата им е от 2 години и 4 месеца. Първият път отслабнах много благодарение на кърменето и на безразборното ми хранене, но последва йо йо ефекта, задържах си килограмите за 6 месеца и след това започнах отново да пълнея "от въздуха" След това слава богу пак забременях и оправданието беше готово Сега след второто ми раждане намерих правилния режим на хранене - зоната. Храня се така, вече година и запазвам килограми Чуствам се страхотно. Много четох по темите за диети, отслабване, фитнес и дори реших да ги обединя в моя сайт, в помощ на всички майки лутащи се като мен и скачащи от диета в диета, така всичко е на едно място синтезирано и готово за употреба Успех в борбата с килограмите, а ако имате все още нужда хвърлете едно око и тук може да намерите нещо, което да ви помогне vavforma.com

abys

Мнение от abys » 20 дек 2013 12:58

Здравейте, аз след раждането се заех наистина сериозно с отслабването и за една година не само , че възвърнах килограмите ,ами даже отслабнах още повече. Моят начин беше-много движение,плуване,разходки по цял ден с количката,разделно хранене и лунната диета. Имаше период, в който взимам и Л-карнитин- бях доволна от резултатите.

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”