ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на магнезий често води до безсъние
Дори в малки количества провокират стомашен дискомфорт
Първата грипна вълна тази година подранява с 6 седмици
Схващането, че застрашават само жените е много грешно

Дайте мнение за продукта за отслабване Липовон?

Модератори: админ, консултанти

Danielagirl

Дайте мнение за продукта за отслабване Липовон?

Мнение от Danielagirl » 06 дек 2010 14:13

Здравейте, наскоро чух за продукт за отслабване, който се казва Липовон. Имате ли впечатления за него и ако имате какви са, защото мисля да си го купя и не знам дали е ефикасен. Благодаря предварително!

Поздрави,
Даниела

Yanitsa

Re: Дайте мнение за продукта за отслабване Липовон?

Мнение от Yanitsa » 07 дек 2010 10:32

Задравей, Даниела, аз имам известен опит с Хапчетата за отслабване. Преди вземах Липовон, като основната причина беше, че отказах цигарите и апетита ми се повиши драстично. Взех да качвам килограми и теглото ми тръгна нагоре. Малко се стреснах тогава и почнах да ровя из нета за разни такива хапчета за отслабване. За въпросните ме нави една приятелка. Вземах ги около два месеца и успях да сваля шест килограма, като основната полза за мен беше, че ми убиваха апетита. Вършат работа, но истината според мен е в спорта.

velislavaivanovska

Мнение от velislavaivanovska » 30 дек 2010 13:42

Точно затова и аз влезнах в нета да видя какви са отзивите за Липовон, че сега го пия от 2 седмици и наистина имам ефект - вече свалих 2 кг. но не знам до кога ще е така. Да се надяваме, че ще отслабна още.

Като гледам из форумите в Интернет хората дето са го ползвали казват само добри мнения за Липовон. Ще видим. :)

shmexy

Мнение от shmexy » 12 яну 2012 17:16

И него ползвах и какви ли не още измишльотинииииии :cry: Така и не можех да отслабна след раждането , докато не попаднах на капсулите SlimWeight Pro !!! Уникални саааа , най-добрите за мен!!! Сега пак съм бременна, но вече знам как да си оправя фигурата, ако напълнея отново :P :P :P Препоръчвам ги - SlimWeight Pro :idea: Успех :roll:

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”