ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

Дайте идея за противоапетитно средство

Модератори: админ, консултанти

1313

Дайте идея за противоапетитно средство

Мнение от 1313 » 28 ное 2010 15:37

Здравейте. Бих желала да споделя проблема си, който е следният. Имам доста голям апетит, който трудно преодолявам. Теглото ми е нормално, обмяната на веществата също е нормална. Психическото ми състояние е повече от стабилно. По-скоро проблемът ми е в това, че нямам чувство за засищане. След като съм изяла нормална порция храна, продължавам да имам същия апетит както в началото на храненето. И сещайте се какво се случва понякога!!! Просто поглъщам повече храна, отколкото ми е нужна, което пък от своя страна ми влияе нездравословно. Иначе при мен има строга закономерност: когато ям в повече - напълнявам, а когато ям по- малко - съответно отслабвам. Да, обаче си имам апетит за трима и в това е трагедията.
Та, въпросът ми е знае ли някой от свой собствен опит някакво средство за подтискане на апетита. Предпочитам това средство да не е свързано с обмяната на веществата. Ще ви бъда благодарна за препоръките и мненията.

MILENA_77

Re: Дайте идея за противоапетитно средство

Мнение от MILENA_77 » 29 ное 2010 10:16

Чувала за чай от джинджифил,но аз лично не съм го пробвала,но хората които са пили са много доволни ,можеш да пробваш поне е билка не е лекарство!

shmexy

Re: Дайте идея за противоапетитно средство

Мнение от shmexy » 12 яну 2012 17:18

Най - дорото , което мога да предложа са капсулите SlimWeight Pro ! Те са абсолютно безвредни, с натурални съставки и действието им е точно такова - губене на апетит, от което и следва по-нормално хапване :P Чрез тези капсули, аз отслабнах след раждането на детенцето ми. Препоръчвам :idea:

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”