Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Различен цвят предупреждава за различна инфекция
То не позволява раковите клетки да се хранят
За да се намали червенината
Представителите на коя кръвна група са най-застрашени
реклама

Пробвали ли сте Vitaslim?

Модератори: админ, консултанти

elena_val

Пробвали ли сте Vitaslim?

Мнениеот elena_val » 19 яну 2009 20:28

Здравейте!
Предложиха ми нов продукт за отслабване на билкова основа - капсули Vitaslim.
http://vitaslim.bg/otslabvane-bez-dieta.html
Нигога не съм чувала за тях. Можете ли да ми дадете повече информация за действието му и какъв е ефекта.

sharlotte

Re: Пробвали ли сте Vitaslim?

Мнениеот sharlotte » 29 апр 2009 13:34

Здравейте,
Поръчах си Vitaslim Line online и засега съм доволна от резултата. За 2 седмици олекнах с около 2,5кг като ограничих сладкото и хлебните изделия. За мен най-важното е, че се чувствам добре, докато свалям килограми. При предишните ми опити с диети и хапчета, бях доста отпаднала. Сега няма такова нещо. Според мен си струва да се опита.

breave

Мнениеот breave » 30 апр 2009 17:33

Личното ми мнение е, че след като започнете приема на каквито и да било хапчета за отслабване ви съветват да пиете повече вода и да внимавате с тестените продукти, да се храните по-редовно без да прекалявате с количеството приета храна, да консумирате повече зеленчуци и плодове. Можете да го правите и без да купувате хапчета. Вместо тях си купете плодове :lol: Аз така правя :roll: По-здравословно , ефекта е по-продължителен и не си внушавате , че отслабвате защото пиете нещо. Помислете и за тичане на открито, стяга мускулатурата. Успех!

lanna

Мнениеот lanna » 01 юни 2009 23:05

Не, но много искам да се консултирам за него с фармацевт, защото мисля да си го купя. Четох в списание Rouge интервю с някаква диетолжка, която разказваше за преимуществата и за дълготрайното му действие, което се наблюдавало с течение на времето, но ми се иска лично да си поговоря с човек, който е наясно. Търсих този продукти в аптеките, но не го открих! Аптекарките дори не бяха чували за него... Зная, че може да си го поръчам по интернет, но това ми изглежда малко несериозно - все пак не съм убедена, че той е абслютно безвреден!

bimg

Мнениеот bimg » 20 авг 2009 03:56

Аз отслабнах доста бързо с VITOSLIM. Поръчах си го от http://www.fitohealth.hit.bg/, но може и от http://vitaslim111.blogspot.com/ - тук поне е на български.

lidia_km

Мнениеот lidia_km » 03 ное 2009 14:53

Какви са тези еднакви отговори по всички форуми? Колко плащате на това рекламно лице,извинете? Спряла сладкото и хляба и отслабнала за 2 седмици с 2.5 кг - това е несериозно и напълно безотговорно - има го във всеки форум, достъпен на google! Днес си ги поръчах и ми ги доставиха и вече съжалявам, че не погледнах форумите по-рано, нямаше да дам 50 лева на вятъра. Аз ако спра сладкото и хляба за 2 седмици ще отслабна с 10 кг, представете си ако тръгна и на тан;ци какъв ще е ефекта!!! Нямам думи - ако ям коприва 2 седмици дали ще отслабна? Или ако мина на сокчета? Въпросите се риторични, не е нужно рекламното ви лице да отговаря на тях!!!1

tannya

Мнениеот tannya » 16 юли 2010 16:08

Има ли някой, който има по-скорошни впечатления от продуктите на Vitaslim? :roll: Питам по-конкретно за новия - Vitaslim LIGHT. Подариха ми го днес и седнах да поразуча. Пише, че потиска апетита и при оптимален прием може да се свалят доста килограми. Мисля да го започна и ще видя какъв ще е резултатът при мен... След някой и друг ден пак ще драсна. :P

tannya

Мнениеот tannya » 19 авг 2010 09:30

Странно ми е, че никой не пише... :?: Както и да е. Бях обещала да пиша пак и да съобщя резултати. Позабавих се заради моренцето, но имам какво да кажа. На мен Vitaslim LIGHT ми подейства. Първата-втората седмица забелязах, че апетитът ми е намалял. После започна и самото отслабване. Вече месец пия капсулите и съм свалила 2-3 кг Чувствам се страхотно и съм много доволна, че най-сетне намерих свестен продукт. 8)

gluhco

Мнениеот gluhco » 28 май 2011 10:44

Е аз ще ви разочаровам всички сега,дано мине меннието ми тук ,ама ако ли не аз ще го пусна по всички останали форуми и по тези на аптеките особенно.Не съм ползвал продукта 3 месеца но пия вече 8 опаковка и горе долу по предписание 2 капсули сутрин преди ядене 2 капсулки на обяд преди ядене и 1 час строго спазван преди храненето,а вечер пия една капсула но не вечерям като за профилактика да топя мазнините.Една опаковка ми стига за 6 дни , утре правя 48 дни и нямам никаъв ефект ,апетит си имам все така а с килограмите не съм мръднал.Ако някой по-компетентен може да ми даде адекватен отговор,моля.Таблетките са много хубави от към търговски вид не са вредни но ефект никакъв.Компанията пройзводител е истинска но маркара VITASLIM се пародава само в България.Някой добре забогатява в момента на гърба на хилядите желаещи да отслабнат един курс струва изчислете сами.90 дни курс на лечение една опаковка стига за 5 дни 18 опаковки ви трябват цената им е от 14,50лв до 18лв всяка Аптека продава на различна цена,и така най-евтиния вариант е 14.50 х 18 = 261 лв.
Е успех на всички започващи с курса на ОТСЛАБВАНЕ.А на Манчева едва ли са и били неоходими за да има такава фигура.

addicted_x3

Мнениеот addicted_x3 » 23 юли 2011 21:27

zdr
ve4e 4 dena piq vitaslim line i moga da kaja 4e pri men ima rezultat i poneje s1m mnogo debela :lol: si li4i i moga da kaja 4e ne s1m go s14etala s nqk1kvi drugi raboti kato fitnes i sportove samo s hodene po cql den i piq po 3 kapsuli na den 4as-4as i ne6to predi qdene i apetita mi namalqva dori i ot 1 salata mi stava mnogo tejko O.O ne s1m o4akvala tak1v rezultat
koito iska da go probva ne kazvam 4e trqbva da si go kupite ili ne6to prosto si izrazqvam mnenieto
i ne go kupuvaite ot internet na aptekata struva mnogo po malko i mi kazaha 4e nqma po 50 kapsuli kakto pi6e v internet :)

д-р Цончев

Мнениеот д-р Цончев » 25 юли 2011 20:14

Моля, пишете на кирилица!

vesella1

Мнениеот vesella1 » 02 яну 2012 02:43

Не съм пила никога до сега хапчета за отслабване, но като гледам кантара мисля, че трябва да започна час по скоро :lol: Аз искам да ви попитам дали сте чували за Weight loss ? Някой да ми каже нещо за тях, моляя !!! ...дано чуя хубави неща :)

user32

Мнениеот user32 » 06 яну 2012 01:16

Лекарства за отслабване има много на пазара и пазара като цяло е пренаситен с такива.

Аз приемам само натурални такива, но принципно тия неща е добре да се правят само от напълно здрави хора които нямат други заболявания и спортуват.

Аз лично комбинирам ленено масло и л-карнитине + диета и спорт и има резултати. Като всяка вечер преди лягане изяждам по 1 лимон, който допълнително разгражда мазнините, а също приемам и ленено семе в доста от храните които консумирам !

shmexy

Мнениеот shmexy » 12 яну 2012 16:52

Здравейте :) Vitaslim при нас ,с приятелките ми, не подейства - никакъв ефект !!!!!!!! Аз използвам SlimWeight Pro , това са абсолютно безвредни капсули, които ми помогнаха след раждането да си възвърна фигурата. Освен, че отслабнах, без тренировки и без да променям храненето си, но и тялото ми се стегна, много съм доволна ! Поръчах го онлайн, няма да давам сайта, за да не ме махнат от форума, но чрез гугъл можете да го откриете, ако се интересувате :P

smurfche

Мнениеот smurfche » 23 фев 2012 01:44

ЗДравейте!
"shmexy" би ли ми казала колко време пи тези капсулки и колко успя да смькнеш?И за какьв период?:)
Благодаря предварително!

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”