Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Той ни прави по-привързани към половинката ни
Замразената е в пъти по-полезна от бебешка формула
Преяждането може да е много опасно за тялото ни
Не е просто в резултат на емпатия
реклама

Пробвали ли сте Vitaslim?

Модератори: админ, консултанти

Пробвали ли сте Vitaslim?

Мнениеот elena_val » 19 Яну 2009 20:28

Здравейте!
Предложиха ми нов продукт за отслабване на билкова основа - капсули Vitaslim.
http://vitaslim.bg/otslabvane-bez-dieta.html
Нигога не съм чувала за тях. Можете ли да ми дадете повече информация за действието му и какъв е ефекта.
elena_val

Re: Пробвали ли сте Vitaslim?

Мнениеот sharlotte » 29 Апр 2009 13:34

Здравейте,
Поръчах си Vitaslim Line online и засега съм доволна от резултата. За 2 седмици олекнах с около 2,5кг като ограничих сладкото и хлебните изделия. За мен най-важното е, че се чувствам добре, докато свалям килограми. При предишните ми опити с диети и хапчета, бях доста отпаднала. Сега няма такова нещо. Според мен си струва да се опита.
sharlotte

Мнениеот breave » 30 Апр 2009 17:33

Личното ми мнение е, че след като започнете приема на каквито и да било хапчета за отслабване ви съветват да пиете повече вода и да внимавате с тестените продукти, да се храните по-редовно без да прекалявате с количеството приета храна, да консумирате повече зеленчуци и плодове. Можете да го правите и без да купувате хапчета. Вместо тях си купете плодове :lol: Аз така правя :roll: По-здравословно , ефекта е по-продължителен и не си внушавате , че отслабвате защото пиете нещо. Помислете и за тичане на открито, стяга мускулатурата. Успех!
breave

Мнениеот lanna » 01 Юни 2009 23:05

Не, но много искам да се консултирам за него с фармацевт, защото мисля да си го купя. Четох в списание Rouge интервю с някаква диетолжка, която разказваше за преимуществата и за дълготрайното му действие, което се наблюдавало с течение на времето, но ми се иска лично да си поговоря с човек, който е наясно. Търсих този продукти в аптеките, но не го открих! Аптекарките дори не бяха чували за него... Зная, че може да си го поръчам по интернет, но това ми изглежда малко несериозно - все пак не съм убедена, че той е абслютно безвреден!
lanna

Мнениеот bimg » 20 Авг 2009 03:56

Аз отслабнах доста бързо с VITOSLIM. Поръчах си го от http://www.fitohealth.hit.bg/, но може и от http://vitaslim111.blogspot.com/ - тук поне е на български.
bimg

Мнениеот lidia_km » 03 Ное 2009 14:53

Какви са тези еднакви отговори по всички форуми? Колко плащате на това рекламно лице,извинете? Спряла сладкото и хляба и отслабнала за 2 седмици с 2.5 кг - това е несериозно и напълно безотговорно - има го във всеки форум, достъпен на google! Днес си ги поръчах и ми ги доставиха и вече съжалявам, че не погледнах форумите по-рано, нямаше да дам 50 лева на вятъра. Аз ако спра сладкото и хляба за 2 седмици ще отслабна с 10 кг, представете си ако тръгна и на тан;ци какъв ще е ефекта!!! Нямам думи - ако ям коприва 2 седмици дали ще отслабна? Или ако мина на сокчета? Въпросите се риторични, не е нужно рекламното ви лице да отговаря на тях!!!1
lidia_km

Мнениеот tannya » 16 Юли 2010 16:08

Има ли някой, който има по-скорошни впечатления от продуктите на Vitaslim? :roll: Питам по-конкретно за новия - Vitaslim LIGHT. Подариха ми го днес и седнах да поразуча. Пише, че потиска апетита и при оптимален прием може да се свалят доста килограми. Мисля да го започна и ще видя какъв ще е резултатът при мен... След някой и друг ден пак ще драсна. :P
tannya

Мнениеот tannya » 19 Авг 2010 09:30

Странно ми е, че никой не пише... :?: Както и да е. Бях обещала да пиша пак и да съобщя резултати. Позабавих се заради моренцето, но имам какво да кажа. На мен Vitaslim LIGHT ми подейства. Първата-втората седмица забелязах, че апетитът ми е намалял. После започна и самото отслабване. Вече месец пия капсулите и съм свалила 2-3 кг Чувствам се страхотно и съм много доволна, че най-сетне намерих свестен продукт. 8)
tannya

Мнениеот gluhco » 28 Май 2011 10:44

Е аз ще ви разочаровам всички сега,дано мине меннието ми тук ,ама ако ли не аз ще го пусна по всички останали форуми и по тези на аптеките особенно.Не съм ползвал продукта 3 месеца но пия вече 8 опаковка и горе долу по предписание 2 капсули сутрин преди ядене 2 капсулки на обяд преди ядене и 1 час строго спазван преди храненето,а вечер пия една капсула но не вечерям като за профилактика да топя мазнините.Една опаковка ми стига за 6 дни , утре правя 48 дни и нямам никаъв ефект ,апетит си имам все така а с килограмите не съм мръднал.Ако някой по-компетентен може да ми даде адекватен отговор,моля.Таблетките са много хубави от към търговски вид не са вредни но ефект никакъв.Компанията пройзводител е истинска но маркара VITASLIM се пародава само в България.Някой добре забогатява в момента на гърба на хилядите желаещи да отслабнат един курс струва изчислете сами.90 дни курс на лечение една опаковка стига за 5 дни 18 опаковки ви трябват цената им е от 14,50лв до 18лв всяка Аптека продава на различна цена,и така най-евтиния вариант е 14.50 х 18 = 261 лв.
Е успех на всички започващи с курса на ОТСЛАБВАНЕ.А на Манчева едва ли са и били неоходими за да има такава фигура.
gluhco

Мнениеот addicted_x3 » 23 Юли 2011 21:27

zdr
ve4e 4 dena piq vitaslim line i moga da kaja 4e pri men ima rezultat i poneje s1m mnogo debela :lol: si li4i i moga da kaja 4e ne s1m go s14etala s nqk1kvi drugi raboti kato fitnes i sportove samo s hodene po cql den i piq po 3 kapsuli na den 4as-4as i ne6to predi qdene i apetita mi namalqva dori i ot 1 salata mi stava mnogo tejko O.O ne s1m o4akvala tak1v rezultat
koito iska da go probva ne kazvam 4e trqbva da si go kupite ili ne6to prosto si izrazqvam mnenieto
i ne go kupuvaite ot internet na aptekata struva mnogo po malko i mi kazaha 4e nqma po 50 kapsuli kakto pi6e v internet :)
addicted_x3

Мнениеот д-р Цончев » 25 Юли 2011 20:14

Моля, пишете на кирилица!
д-р Цончев

Мнениеот vesella1 » 02 Яну 2012 02:43

Не съм пила никога до сега хапчета за отслабване, но като гледам кантара мисля, че трябва да започна час по скоро :lol: Аз искам да ви попитам дали сте чували за Weight loss ? Някой да ми каже нещо за тях, моляя !!! ...дано чуя хубави неща :)
vesella1

Мнениеот user32 » 06 Яну 2012 01:16

Лекарства за отслабване има много на пазара и пазара като цяло е пренаситен с такива.

Аз приемам само натурални такива, но принципно тия неща е добре да се правят само от напълно здрави хора които нямат други заболявания и спортуват.

Аз лично комбинирам ленено масло и л-карнитине + диета и спорт и има резултати. Като всяка вечер преди лягане изяждам по 1 лимон, който допълнително разгражда мазнините, а също приемам и ленено семе в доста от храните които консумирам !
user32

Мнениеот shmexy » 12 Яну 2012 16:52

Здравейте :) Vitaslim при нас ,с приятелките ми, не подейства - никакъв ефект !!!!!!!! Аз използвам SlimWeight Pro , това са абсолютно безвредни капсули, които ми помогнаха след раждането да си възвърна фигурата. Освен, че отслабнах, без тренировки и без да променям храненето си, но и тялото ми се стегна, много съм доволна ! Поръчах го онлайн, няма да давам сайта, за да не ме махнат от форума, но чрез гугъл можете да го откриете, ако се интересувате :P
shmexy

Мнениеот smurfche » 23 Фев 2012 01:44

ЗДравейте!
"shmexy" би ли ми казала колко време пи тези капсулки и колко успя да смькнеш?И за какьв период?:)
Благодаря предварително!
smurfche

Следваща

Назад към Наднормено тегло. Хранене. Диети