ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Оптимално решение за бели зъби и здрави венци.
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние

Аз имам друго предложение за отслабване!!!!

Модератори: админ, консултанти

akusherka goceva

Аз имам друго предложение за отслабване!!!!

Мнение от akusherka goceva » 18 яну 2009 22:40

ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ
Тази диета позволява свалянето на 3- 4 кг седмично. Основно противопоказание, да не се яде след 19 часа.

1.ден
Закуска: 1 грейпфрут или прясно изцеден сок от него (без захар). 50 г шунка, кафе (чай) без захар.
Обед: 1 грейпфрут и 250 г зеленчукова салата подправена с лимон (без съдържащи нишесте зеленчуци). Кафе (чай) без захар.
Вечеря: 150 г варено (задушено) месо, 200 г зелена (листна) салата, чай с лъжичка мед.
2. ден
Закуска: грейпфрут или сок от него + 2 яйца, чай, кафе без захар
Обед: грейпфрут + 50 г (желателно 20- 30% масленост), може да се замени със 150 г прясносолно сирене или диетична извара
Вечеря: риба или печена 200 г, голяма порция зелена (листна) салата + малко парче черен хляб.
3. ден
Закуска: грейпфрут или сок от него. Две супени лъжици овсени ядки или мюсли със супена лъжица ………, няколко смляни ореха + нискомаслено кисело мляко или прясно мляко (4 супени лъжици).
Обед: грейпфрут, чашка зеленчукова супа или прозрачен бульон с 2 сухарчета.
Вечеря: грейпфрут ( да се изяде преди сън), 200 г кокошка (варена), 2 печени домата. Чай.
4. ден
Закуска: чаша доматен сок, варено яйце, чай с лимон.
Обед: грейпфрут + голяма салата от моркови или листни зеленчуци + парче хляб или препечена филийка.
Вечеря: варени или задушени зеленчуци- зеле, цвекло, морков, целина, тиквички. Може разнообразни комбинации с изключение на картофи и царевица (не повече от 400 г).
Чай. За вечерта чаша сок от грейпфрут или пресен грейпфрут.
5. ден
Закуска: плодова салата (грейпфрут, ябълка, портокал). Кафе или чай с лимон.
Обед: голям печен картоф със салата от зеле или всякакви листни зеленчуци (200 г).
Вечеря: риба (250г). Запечен домат или доматен сок. За вечерта чаша сок от грейпфрут или пресен грейпфрут.
6. и 7 ден - Едно от вече предложените менюта по желание. Всеки ден при силен глад между основните хранения може да се добавя по чаша кисело мляко, ябълка или портокал. Вечерта можете да консумирате само грейпфрут и никакви млека. Най- добре хранене всеки 4- 5 часа.

И две детоксикации, всъщност два различни варианта.
Все някога трябва да се започне с прочистване. За профилактика 2 пъти годишно- октомври, декември и напролет- март- май. При по- сериозни проблеми, може и всеки месец.

ДЕТОКСИКАЦИЯ СЪС СОКОВЕ
Сутрин на гладно се изпиват 10- 15 г английска сол с 50- 70 г вода. Половин час по- късно започва пиенето на сок от 2- 3 лимона, 4- 6 грейпфрута и до 2 л сок от портокали, разреден с 1,5- 2 л минерална вода. Друга храна не се приема, привечер при глад се разрешава малко плод- 1-2 ябълки, 1 портокал...Процедурата се повтаря 3 поредни дни, на 4. ден- захранване. най- добре е да се прави на пълнолуние. Вместо сок от цитрусови плодове може да се използва ябълков сок - 1,5-2 л.
или

ДЕТОКСИКАЦИЯ С ГИ (GHEE)–има много добро при арабите и в диетичните магазини
3 дни поред сутрин на гладно се взема топло, претопено краве масло (кипва се, отделената на повърхността пяна се обира и изхвърля). 1 ден- 30 г= 2 с.л., 2 ден- 60 гр= 4 с.л. 3 ден - 90 г = 6 с.л. 30- 40 мин след маслото започва да се пие топла (около 70 °) преварена или минерална вода или чай - 2 л дневно. Обяд и вечеря за всеки от 3-те дни: 1 кафяна чашка ориз, сварен в 1 л вода ( без сол и мазнина, могат да се добавят копър, магданоз). При дискомфорт (гадене, главоболие, отпадналост...) може да се взема мед с лимонов сок и минерална вода или пектин. При силен дискомфорт детоксикацията се прекратява. Повтаря се на следващото пълнолуние.
4 ден - сутринта на гладно се вземат 1- 2 с.л. рициново масло, 2 чаши чай. След 1- 2 часа могат да се консумират плодове. Обяд и вечеря - леко зеленчуково меню.

С тези 3 дневни детоксикации са сваляли и по 5- 7 кг. Но дори и нищо да не се свали, получава се едно чудесно пречистване, а то е необходимо за всички нас. Пречистване от мръсотиите, които погръщаме от околната среда, от хранителните добавки в храните, от антибиотици и пр. Чудесен ефект дават при мигрени, алергии и пр.
Но вие сами ще споделите впечатления.

saaraa73

Re: Аз имам друго предложение за отслабване!!!!

Мнение от saaraa73 » 18 май 2009 11:17

Това някакъв вариант на режима на Д-р Огнян Симеонов ли е?

bimg

Мнение от bimg » 28 авг 2009 01:17

Аз пък имам друг вариант http://free.hit.bg/healthbg/Hoodia%20Gordonii.html

damaqnti

Мнение от damaqnti » 04 сеп 2009 20:56

здравейте

ai4ka11111

Мнение от ai4ka11111 » 21 окт 2010 16:27

диетата на Байкова върши чудеса ,който изка да отслабне стига да може да я издържи.

shmexy

Мнение от shmexy » 12 яну 2012 17:21

Глупости, глупости, глупости :roll: Най- доброто за отслабване и нещото от което се губи апетита и се хапва нормално, са капсулите SlimWeight Pro ! Аз ги поръчвам онлайн, мн са добри и безвредни - щом ги приемах , допи докато кърмех. Благодарение на тях отслабнах след раждането, препоръчвам ги на всеки - мъж, жена, че даже и за дете с наднормено тегло стават :idea: :P

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”