ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Кетодиета – ядем мазнини и отслабваме
При фобии, депресия, някои вредни навици
Ако не ядете месо, избягвайте храните с тази добавка

Искам да отслабна!

Модератори: админ, консултанти

Angelow

Искам да отслабна!

Мнение от Angelow » 08 мар 2018 01:48

Здравейте! Нов съм в форума , гледах други теми, но по едни или други причини не са достатъчно точни за мен. Та да минем на въпроса.., момче на 14 съм, висок съм 170 и тежа 82-83 кг. Искам да отслабна, но не зная как да го направя. Четох диети, но не знам дали са ефикасни, защото ако не са няма смисъл да се "тормозя" напразно. Затова реших да пиша тук. Също така не обичам да ям месо(смисъл не всякакво) и яйца ( не съм веган, а просто не ми харесват ) , а в доста диети ги има. Имам малко движение, защото съм почти цял ден на училище.. също така да добавя, че ходенето на фитнес не ми допада. Има ли вериант в домашни условия да се измисли нещо? Благодаря и моля без хейт..мисля, че тук е да си помагаме , а не обратното. :)

Потребителски аватар
elzza

Re: Искам да отслабна!

Мнение от elzza » 05 апр 2018 17:27

Най-важните неща, които трябва да направиш са две:
1. Хранителен режим.
Спираш всички вредни храни: тестени изделия, шоколади, вафли, чипсове, дюнери, хляб, коли и други газира боклуци. Единственото нещо, което трябва да пиеш е само вода. Относно храната сега започва сезона на пресните зеленчуци. Не е необходимо да спираш всичкото каквото обичаш важното е да се ограничиш в калориите, които са ти необходими.
2. Тренировки.
Без спорт няма да станат нещата. Не трябва да те мързи да спортуваш все пак си на 14 г. Днешните младежи са много обездвижени и поради тази причина качвате килограми. Не е необходимо да ходиш на фитнес – тичане в парка, плуване, каране на колело или просто нещо, в което има много движение.
Това е моето непрофесионално мнение по въпроса.

Отговори

Върни се в “Наднормено тегло. Хранене. Диети”