ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Джогингът има своите тънкости
Кои причини за рак на дебелото черво подлежат на превенция?
Зъбите на бебето се нуждаят от дентална грижа.
Учени не спират да работят в търсене на лек за коварната болест

Проблем при шофирането

Модератори: админ, консултанти

gorki55

Проблем при шофирането

Мнение от gorki55 » 29 окт 2008 17:27

Значи проблемат ми е следният:по принцип съм спокоен човек,но като се кача зад волана сякаш се превръщам в друг направо не мога да се позная нервя се на хората,които правят малки грешки или потеглят по-бавно,карам като ненормален доста често и направо не мога да се осъзная правя го механично :/ дали има начин да се справя с това?

iwa

Re: Проблем при шофирането

Мнение от iwa » 31 окт 2008 12:17

Седнете в колата си и затворете очи .След това визуализирайте начина по който искате да шофирате .Но ,го направете поне десетина минути .Ако правите това упражнение всеки ден и особено преди пътуване скоро ще откриете с учудване, че новият начин на шофиране ще започне да се проявява . На мозъка просто му трябва план .Визуализирайки желаното каране вие му го давате .Успех.

nelly313

Re: Проблем при шофирането

Мнение от nelly313 » 06 ное 2008 13:10

Много хора,когато се качат зад волана,придобиват усещането,че са недосегаеми и за съжаление това често довежда до непоправими последствия.Бих Ви посъветвала да се замислите за тези последствия-знам,че е трудно да се поставиш на мястото,на човек,който изпитва страдание по някакъв начин,да усетиш болката,ако сам не я изпиташ върху себе си,но поне се опитайте.А иначе това поведение е възможно да се дължи на някакви други причини,някакви вътрешни ваши конфликти,които по някакъв начин го провокират-.

Отговори

Върни се в “Психология. Интелигентност. Тестове за интелигентност”