ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Риби в депресия помагат за разработване на антидепресанти
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Може ли един размер да пасне на всички мъже?

Проблем при шофирането

Модератори: админ, консултанти

gorki55

Проблем при шофирането

Мнение от gorki55 » 29 окт 2008 17:27

Значи проблемат ми е следният:по принцип съм спокоен човек,но като се кача зад волана сякаш се превръщам в друг направо не мога да се позная нервя се на хората,които правят малки грешки или потеглят по-бавно,карам като ненормален доста често и направо не мога да се осъзная правя го механично :/ дали има начин да се справя с това?

iwa

Re: Проблем при шофирането

Мнение от iwa » 31 окт 2008 12:17

Седнете в колата си и затворете очи .След това визуализирайте начина по който искате да шофирате .Но ,го направете поне десетина минути .Ако правите това упражнение всеки ден и особено преди пътуване скоро ще откриете с учудване, че новият начин на шофиране ще започне да се проявява . На мозъка просто му трябва план .Визуализирайки желаното каране вие му го давате .Успех.

nelly313

Re: Проблем при шофирането

Мнение от nelly313 » 06 ное 2008 13:10

Много хора,когато се качат зад волана,придобиват усещането,че са недосегаеми и за съжаление това често довежда до непоправими последствия.Бих Ви посъветвала да се замислите за тези последствия-знам,че е трудно да се поставиш на мястото,на човек,който изпитва страдание по някакъв начин,да усетиш болката,ако сам не я изпиташ върху себе си,но поне се опитайте.А иначе това поведение е възможно да се дължи на някакви други причини,някакви вътрешни ваши конфликти,които по някакъв начин го провокират-.

Отговори

Върни се в “Психология. Интелигентност. Тестове за интелигентност”