ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Оптимално решение за бели зъби и здрави венци.
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние

Притежава ли човек ДУША?!

Модератори: админ, консултанти

fantagiro

Re: Притежава ли човек ДУША?!

Мнение от fantagiro » 04 фев 2016 19:47

Та... явно зад част от самозапалванията стои глупост, а от друга - облъчен от секта мозък.
ето я моята теза: при нормалната смърт, така или иначе, има огнище в тялото, което вдига температура над критичните за човека 42 градуса, което предизвиква необратимо понякога прегряване и "изключване на системата". Необратимо за следващите неопределено количество години.
Това е така, защото неопределено количество плюсчета и минусчета от тялото вече участват я в слънчевите изригвания, я проявяващи се като качества на тези, които са живели около вас... което означава, че във всички случаи се изисква време, за да се събере този магнит отново в първоначалния си вид.
Дали ще се самозапалите или ще "изгорите естествено" с времето, под взаимодействието на слънцето и земята, е абсолютно един и същи процес.
С което отпадат всякакви вярвания, че чрез самозапалване се изстрелваш директно в някакво си седмо измерение. Поне аз така разбрах едновремешни разкази... трябва да издиря един филм, който преди не посмях да изгледам от край до край, защото ме беше страх, нямах си доверие.
: )
Но... както казах, независимо какво се твърди в което и да е сектантско книжле, отварянето на урока по физика за магнитите, ще ви даде да разберете, че няма как да избягате от живота.

Като най - важно в двугодишното ми лутане в собствените мисли, се открои да си знаеш кои са ти важните хора в живота, да цениш свободното време и да се забавляваш, когато го има, а когато го няма да си го осигуряваш...
Да има кой да ме чуе от управляващите и да вдигне най - после заплатите, както подобава. Предполагам, че ситуация пред бой в НС е сигнал, че са си спрели хапчетата, което пък от своя страна поражда надежда, че ще започнат да мислят и работят в услуга на тези, които представляват, като избрани сред най - умните умници?
:P
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

Отговори

Върни се в “Психология. Интелигентност. Тестове за интелигентност”