ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ще отпадне ли нуждата от инжекционно лечение
В повечето случаи чупливите нокти са напълно решим проблем.
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.

Какво ми е

Модератори: админ, консултанти

avent

Какво ми е

Мнение от avent » 01 сеп 2013 08:29

Здравейте,
От известно време имам болки във врата, болки в областа на темето все едно ме газят мравки и ме стяга, заглъхване на учите кънтене , уплаха от нещо си, стягане на гърдите и душене в гушала, страх че полудявам, забравям много и мисли за лоши еща. Ходих на снимка на шшшни прешлени казаха двойна дископатия и шимове. Невролога ми исписа за врата както и му обесних за състоянието ми . Каза че е било депресия и ми исписа ВЕЛАКСИН 75 сутрин след храна по едно на ден и за вечер ривотрил по половинка. Ривотрила го заместих със ГРАНДАКСИН защото първото го няма вече. Вземам на доктор Тошков НЕВРОЛАКСИН 3Х2. ЦЕРЕБРОСТИМ 3Х2, ТЕРИОСТИМ 3Х2, МЕНТА ГЛОГ И ВАЛЕРЯНА 2Х2 както и МАТОЧИНА 2х2. Всичко това го вземам и се надявам на природните дадености. Гледам да спортувам да си отвличам вниманието с нещо иначе все това ми е в главата. Щом започнат да ми кънтят ушите и заглъхват значи ще ми стане зле. Започва едно замайване на главата уплачен съм пулсира ми всичко, интересното е че в дясната половина на главата е болката повече, настръхвам и незная какво да правя. От Велико Търново съм. Чета постоянно за това нещо и всеки със тези симптоми казват че е страхова невроза ПР. Помогнете ми със съвет.Имам си прекрасно семейство а тази година си имам и първокласник.

д-р Цончев

Re: Какво ми е

Мнение от д-р Цончев » 01 сеп 2013 10:30

Добре е психиатър да погледне проблема и да прецени дали се касае за ПР или нещо подобно.

avent

Мнение от avent » 01 сеп 2013 15:58

Бихте ли ми прпоръчали добър психиятър във Велико Търново или психотерапевт. Просто ме е страх да ида при тях за да не кажат че съм луд или изперкал.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 05 сеп 2013 15:52

За съжаление не познавам във В. Търново... И не се притеснявайте за това какво ще кажат, обикновено помагат.

Отговори

Върни се в “Психология. Интелигентност. Тестове за интелигентност”