ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Биотинът е част от витамините от група В (В7)
О, да, има разлика, убедете се сами
Пийте чай от джинджифил
Чупенето на ноктите през зимата има решение

МОЛЯ,ПОМОГНЕТЕ!ТЪРСЯ СПЕШНО ПСИХОЛОГ/ПСИХОТЕРАПЕВТ!

Модератори: админ, консултанти

veselavpavlova

МОЛЯ,ПОМОГНЕТЕ!ТЪРСЯ СПЕШНО ПСИХОЛОГ/ПСИХОТЕРАПЕВТ!

Мнение от veselavpavlova » 27 фев 2013 14:23

На 47 години съм-неомъжена и необвързана. Търся добър специалист в областта на тревожното разстройство.Тъй като имам основание да твърдя,че имам такова- изразено в неприятен "епигастриален дискомфорт",позиви за дефекация, умора, треперене на ръцете. Оплакванията ми са от 2006 -2007 година ,и досега бяха без сериозен повод, но в настоящия момент са достигнали връхната си точка. В началото съм лекувана с лекарства предимно за стомашно-чревния тракт, правени са ми всички видове гастро-изследвания, които можете да се сетите,ходила съм на Психиатър , който ми изписа Серопрам после след време Коаксил и Симпатил. Сега ходя на йога, ходила съм и на психотерапевт- 18 месеца, но спрях по мое желание тъй като лицето беше специалист в друга област и нямах абсолютно никакви резултати. В момента съм в такова състояние, но този път има причина. НЕ ЗНАМ ДАЛИ СЪМ ТОЧНА В ОБЯСНЕНИЕТО- ИМАМ СТОМАШЕН ДИСКОМФОРТ характеризиращ се със силни киселини, газове и присвиване, силни позиви за дефекация - разстройство, гадене, тремор на ръцете , но много слаб, охлаждане на ръцете. Ако мога да го сравня с действието на шампанското или на разтворимите таблетки в стомаха ми възниква точно това вследствие на паниката. Тази паника, която поражда стомашните оплаквания, е съпроводена и с черни мисли и страх да не се случи нещо лошо.Имам и нервна кашлица, която неведнъж е пораждала повръщане. А също имам притеснение, напрежение, страх, потиснатост, мрачно настроение, раздразнителна съм и не понасям никакви хора да се въртят около мен, защото имам чувството че ще се разкрещя. Мисля,че в основата на това мое състояние е детството ми и средата в която съм израстнала, ПОНИЖЕНО САМОЧУВИЕ. Но е странен начинът по който реагирам на ситуации- тоест на такива , където е логична подобна тревожност реагирам нормално , а на съвсем нормални естествени и даже приятени бъдещи ситуации изпадам в паника.Имаше и период от време когато дори колабирам. Странно е и че последния път например ми мина всичко от Билкови капки за нервнохормонале баланс "Биостил-1" на д-р Пашкулев. нА СЛЕДВАЩИЯ НАЧИН ВСИЧКО ЗАПОЧНА ОТНОВО. Както казах по-горе от 2006-2007 г. сега за пръв път има повод за тревогата ми , макар,че не става дума за нещо катастрофално за моето бъдеще- просто поредната битка с живота, която е неизбежна.....Моля за съдействие, искам да започна някаква терапия, но не съм сигурна каква. Просто имам нужда от помощ от специалист, защото знам до какво би могло да доведе това тревожно разстройство,но сама не мога да се справя, независимо усилията които полагам и мантрите и други подобни които си налагам в съзнанието. Просто не върви!.

MILENA_77

Re: МОЛЯ,ПОМОГНЕТЕ!ТЪРСЯ СПЕШНО ПСИХОЛОГ/ПСИХОТЕРАПЕВТ!

Мнение от MILENA_77 » 27 фев 2013 14:30

От кой град сте?

veselavpavlova

Мнение от veselavpavlova » 27 фев 2013 14:44

От София съм и търся специалист в бизост на района на Орлов мост и ул Раковски (Народен театър)

MartinD.M.

Мнение от MartinD.M. » 20 сеп 2013 23:04

На 01.10.2013 г. стартира дейност „Център за социални дейности Ангелови” ЕООД. Услугите, които предлага включват превенция, корекция, както и консултативна-диагностична дейност при проблеми с общуването в семейна и социална среда или нарушения от друго естество. За това ще ви помагат специалист логопед и психолог в удобно за вас време.

За допълнителна информация може да се свържете с нас на следните телефони или ни пишете на еmail:

office@socialangel.bg

За абонати на Мтел: 0882 47 86 17
За абонати на Глобул: 0896 21 05 43
За абонати на Виваком: 0878 53 61 81; 02 851 01 70

Отговори

Върни се в “Психология. Интелигентност. Тестове за интелигентност”