ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на магнезий често води до безсъние
Дори в малки количества провокират стомашен дискомфорт
Първата грипна вълна тази година подранява с 6 седмици
Схващането, че застрашават само жените е много грешно

Психолог

Модератори: админ, консултанти

Terry26

Психолог

Мнение от Terry26 » 12 мар 2012 13:47

Бих искал да узная имената на добри психолози в София и евентуално ако някой знае порядъка на цените. Също така бих искал да попитам дали е ще е ефективно ако отида само веднъж или психолог е хубаво да се посети неколкократно ?

Потребителски аватар
Dr_House

Re: Психолог

Мнение от Dr_House » 18 юли 2012 14:14

Аз ще мога да отговоря на последния въпрос. Зависи, какво е състоянието. Това може да прецени психолога.
Не за мига, в който те повалят е нужен кураж, а за дългото изкачване нагоре обратно към здравия разум, към вярата и сигурността.

MILENA_77

Мнение от MILENA_77 » 18 юли 2012 15:41

Зависи от състоянието но варира м/у 10 и 16 часа за да има ефект а цените са м/у 30лв. и 50лв. и все пак зависи в кой град:)

terziev

Мнение от terziev » 18 юли 2012 19:09

Не разбирам съвсем въпроса. За психолог ли става въпрос или за психотерапевт? При психолог едно посещение би било достатъчно, ако става въпрос да се подложите на някакъв тест и да постигнете някакво повърхностно самопознание, но психотерапията е нещо съвсем различно и тя отнема минимум 10 посещения ако говорим за краткосрочна психотерапия, а може да продължи и до живот (обикновено 3-4 години), ако говорим за анализа.
Аз съм Теодор Терзиев и по образование съм психолог, но работя като психотерапевт.
Цените варират между 30лв и 50лв за София.
Добри или лоши психотерапевти няма, но зависи Вие с кого ще си паснете най-добре, така че не препоръчвам да следвате мнение на друг човек, защото ако някой е добър за него, може да не е подходящ за Вас и обратното. Оценката винаги би била крайно субективна.
Поздрави!

Отговори

Върни се в “Психология. Интелигентност. Тестове за интелигентност”