ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
В повечето случаи чупливите нокти са напълно решим проблем.
България е от малкото страни, където билката вирее свободно
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...

Психоложка в Шумен иска да бъда хомосексуалист

Модератори: админ, консултанти

Потребителски аватар
spider123

Психоложка в Шумен иска да бъда хомосексуалист

Мнение от spider123 » 16 ное 2011 12:53

Здравейте,

Надявам се някой специалист да се намеси и да даде някакъв съвет, щото ми писна от глупости.
От известно време ходя на психоложка в моя град, тъй като имам проблеми, който в последно време излязоха извън контрол. Направих разни тестове за психиката при нея и тя на следващия сеанс ме пита дали не искам да бъда с мъж. Сещате се в какъв смисъл да бъда. Аз любезно и отговарям че не искам и малко се ядосах даже като излязох от кабинета й. Казах и че като съм роден мъж и трябва да имам една красива жена до себе си, а тя не отговори нищо. На следващия сеанс пък ми казва следната глупост че много млади мъже всъщност не осъзнавали че трябва да бъдат с мъж и то през целия живот. А на по следващия ме пита дали са ми казвали женчо и колко приятели съм имал досега или приятелки. Аз казах че съм нямал никакъв приятели щото не съм чак такъв човек. Досадната психоложка предположи че съм бил изнасилил в детството и това довело до такъв мои начин на мислене че да искам да бъда с мъж, но аз не искам. Само да отбележа че никога не съм бил изнасилван, нито съм правил секс с мъж, нито с жена. Изцяло девствен съм и не съм пипан в сексуално отношение. Не мога да повярвам че има такива психолози в света дето подкрепят хомосексуалността и искат клиентите им да са такива. По едно време ми идеше да и кажа, а защо не ме питате в какъв гъз искам да го вкарам или да ми го вкарат, ама не е културно от моя страна. :shock: Не мога да спра да се ядосвам от тези неща.
Нека първо да опитам да бъда с истинска жена, пък после ако искам ще видя с мъже. Да я еба в курвата дето е. Искам дъщеря и да я изнасилят жени и да стане завинаги лесбийка.

Между другото тя също така сподели че съм бил слаб физически. Аз действително съм слаб, но аз мисля че за всяко нещо си има причина ( аз съм човек дето е преживя леко биполярно афективно разстройство и отттам отслабнах много, а също така аз не се храня като нормален човек у нас щото нямаме кухня и всичко е старо ) Отделно събирам пари за да давам и на нея щото тарифата и е 10 лв. :cry: :cry:

Мина време и се свързах с един познат дето работи в сферата на психологията и езотериката. Той каза че ме виждал като хетеросексуален с леки приливи на огромно сексуално влечение. Това според него довеждало до такъв мотив на психоложката ми дето се мисли за най- най. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Искам да бъда пълноценен човек в този свят. Вярвам че света е за двама - нека тези двама бъдат мъж и жена. Останалото е извън рамките на обикновените хора. Аз съм човек дето държи на себе си и позволява да бъде себе си. Аз желая хубава жена да има до мен. :cry: :cry: :cry:

Няма да споменавам името на психоложката. Дайте някакъв съвет какво да правя щото съм адски ядосан. 8) 8) :evil: :evil: :evil:

Потребителски аватар
spider123

Re: Психоложка в Шумен иска да бъда хомосексуалист

Мнение от spider123 » 16 ное 2011 12:59

Защо съм слаб
- viewtopic.php?f=62&t=23960 - липсва кухня у нас , а храната е като за прасета.
viewtopic.php?f=21&t=23958 - преживяно биполярно афективно разстройство, от него също се слабее.

Няма да се предам и ще гледам напред.

Forum admin

Мнение от Forum admin » 16 ное 2011 14:03

Здравей,

Чета за проблемите ти от самото начало, опитваме се да ти помогнем, но понеже това е уважаван форум те предупреждавам, че ако още веднъж употребиш такива вулгарни думи към някого, независимо, че не е участник във форума, ще бъдеш санкциониран!
Моля, въздържай се от подобни епитети!
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

Потребителски аватар
spider123

Мнение от spider123 » 16 ное 2011 14:51

Добре, добре, признавам че прекалих с обидите и думите в тази темичка. Просто ми дойде до гуша от хора и най- вече жени тип родители. :evil:

1313

Мнение от 1313 » 16 дек 2011 22:10

Имаш ли възможност да смениш психоложката? Може би ще намериш друг психолог или психотерапевт, с които ще можеш да водиш по-полезен за тебе разговор. Шумен за съжаление е малък град и изборът ще те затрудни. Поискай консултация от личния си лекар по този въпрос.

user32

Мнение от user32 » 28 дек 2011 09:11

Хора що се занимавате с идиоти и кретени. Как ще те пита такива работи, така може само да те разтрои и притесни още повече. Такива неща се казват ако ти сам прецениш да и кажеш, а не тя да започне като врачка да гадае какъв си и що си.

Не си давай парите при некадърници, намери си наистина читав специалист а такива има много в големите градове.

Отговори

Върни се в “Психология. Интелигентност. Тестове за интелигентност”