ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
При тях подборът на храната е особено важен
Ще отпадне ли нуждата от инжекционно лечение
Доказано: съставка в него действа

Препоръчайте ми психолог в Пловдив!

Модератори: админ, консултанти

no name

Re: Препоръчайте ми психолог в Пловдив!

Мнение от no name » 13 юни 2011 21:28

Ще ползвам темата да помоля също за координати на психолог от Пловдив. Става въпрос за невъзможност да се контролира гнева.

BBelchev

Мнение от BBelchev » 14 юни 2011 02:29

psychology

Мнение от psychology » 16 авг 2011 16:20

Ами ,не знам тази Радка може да е добра,но да ви кажа тя е завършила специална педагогика , а след това 2 години магистратура психология.
А от 2 години психолог не се става.
Има много учители и икономисти завършили магистратура и се мислят за психолози

krasikoleva

Мнение от krasikoleva » 11 яну 2012 18:44

Здравейте!
Бих искала и аз да дам моето мнение за психолог в Пловдив. Синът ми имаше сериозни проблеми, а е само на 18г. Обърнахме се за помощ към Радостина Тодорова. Още след първата среща с нея, синът ми се почувства много по-добре, няколко пъти я посети. Благодарна съм, защото изпитвах огромна вина като родител, сега и двамата преодоляхме разногласията, които имахме почти ежедневно.
Ако някой иска мога да му дам координати или дами пише на лични.
Дано съм помогнала!

anna7anna

Мнение от anna7anna » 03 дек 2013 10:30

Преди известно време дъщеря ми имаше сериозен проблем с децата и с дисциплината в училище, не ми се иска да си го припомням, но имаше и доста моменти в които се прибираше вкъщи с чужди вещи, което тогава ни беше изправило на нокти. Препоръчаха ни една психоложка, която от София идваше и тук в Пловдив , ходихме два пъти, имаше полза за една-двве седмици и после пак се повтори същото. Тогава отидохме при Венета Джалдети - една позната ми я препоръча. Един път само ходихме с дъщеря ми двете, и един път я заведох сама, а преди това аз бях обяснила подробно ситуацията. Помня, че играха на накаква интересна игра пред мен,която явно я провокира да се замисли, после си говориха доста време... Остана уговорката да отидем пак само ако има нужда. Аз честно очаквах, че пак ще ходим, но от този момент нататък дъщеря ми стана като нова. Тази жена успя да и повлияе много силно само от две срещи. Започна дасе старае много в училището, и до сега - вече около година мина- не се е появила в къщи снещо чуждо. Започна да се раздава самата тя повече и това и доставя удоволствие и вече не се кара с децата както преди.

Отговори

Върни се в “Психология. Интелигентност. Тестове за интелигентност”