ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Възникване, симптоми и диагностика на астроцитома на малкия мозък
Какво ни предлага естетичната дерматология за бързо постигане ...
Дефицитът на магнезий често води до безсъние

професионален IQ TEST

Модератори: админ, консултанти

rain_sz

професионален IQ TEST

Мнение от rain_sz » 06 авг 2009 09:42

Професионален IQ test съставен от водещите представители в сферата на тестовете за интелигентност
ЦЪК

amira

Re: професионален IQ TEST

Мнение от amira » 09 авг 2009 17:25

Въпросния IQ тест го пробвах преди време и много се прецаках. Първо, че чак накрая ти казват, че е платен и ако искаш да си видиш резултата, трябва да пратиш смс на стойност 5 лева; второ - след като изпратих въпросния смс и си получих кода, въобще не успях да се регистрирам, тъй като с каквото и име да пробвах да се регистрирам, все ми казваше, че вече е заето; даже накрая пробвах с пълни безсмислици за име - пак същата работа. А иначе те съветват да си попълниш истинското име, което уж щяло да го пише на сертификата, който ужким си щял получиш.
Според мен този тест е пълна шмекерия, направен с цел да измъкват парите на хората. Съветвам хората да не се лъжат да го пробват!

Катя Терзиева

Мнение от Катя Терзиева » 18 дек 2009 20:14

Този тест и аз съм го пробвала ,и както казва amira след като пратих sms също не можах да се регистрирам.Ако някой е решил да прави теста нека си помисли дали са му излишни тези пари.За мен теста придоби друг смисъл, тоест НАИВНИ ЛИ СТЕ? :P

vanina2

Мнение от vanina2 » 04 яну 2010 17:11

здравейте,аз също си направих въпросния тест,та като стигнах до 5-те лева си казах...вместо импулсен телефон за печалба ето ти тест и ако искаш да разбереш колко си умничък ще се вържеш,да ама не...ако всички мислят като мен тези хорица ще фалират :lol: :mrgreen:

kamen

Мнение от kamen » 25 май 2010 12:58

Професионален тест - друг път! Това е бизнес и този потребител ви е дал специфичен линк, с който да печели от привличането на тестващи се. Една вечер, късно и преди лягане, бях пробвал за разтуха този или друг много подобен тест на същия принцип, където имах максимален резултат за най-кратко време от всички и поведох колоната, но IQ-то ми определено не е 170, освен ако тестът не е със стандартна девиация 24. Тази информация обаче не е предоставена, понеже тестът е... несериозен и целта му очевидно е съвсем друга. Всъщност, достатъчно е да видите грешките по страницата и ще се спукате от смях. :lol: Това само по себе си дори ви дава някаква информация за интелигентността и наблюдателността ви. ;)

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 28 май 2010 08:45

Не е редно такива тестове да са платени...

bummer

Мнение от bummer » 30 май 2010 12:45

Rain sz Кретен такъв, омръзна ми от хора които се опитват да изкарват пари от най-добрия сайт в който хората търсят утеха за проблемите си! Никой да не се връзва теста освен че е глупав(професионален хахах) също така е и за печалба така че не се подлъгвайте :evil: :evil: :evil:

nelly313

Мнение от nelly313 » 30 май 2010 13:09

И аз призовавам да спрете да печелите от мъката на хората!
За щастие има тестове,които все още са безплатни,аз съм попадала на такива.

Отговори

Върни се в “Психология. Интелигентност. Тестове за интелигентност”