ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Зачеването на момиче наистина е майсторлък
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Сдружение „Зачатие“ отново ще раздаде ваучери за подпомагане н...

Проблем с общуването

Модератори: админ, консултанти

fantagiro

Re: Проблем с общуването

Мнение от fantagiro » 22 май 2016 11:18

Освен това... ама си говорим честно и открито, поне аз де, ти може и да си траеш, аз не съм измерила степента за опасност за тебе от разкриване.... а моята, когато е трябвало да мисля, съм била достатъчно изтощена, за да нямам възможността да го правя.
Та... аналният секс, самата мисъл за него ми създава чувство за мръсотия. А пък иначе всеки стандартен мъж смята за мъжко да опъва жена си отзад. :lol:
Не давам. Даже и оралната любов съм преустановила, понеже за да я... :P практикувам, трябва да обичам и да се чувствам обичана.
Сигурна да се чувствам, с две думи.
Ако бях се затворила така на времето, каква хубавина щях да си донеса, не е истина просто.
:P
Ама да речем, че никой не си е струвал чак толкова, че да се кахъря за отминали времена.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

max1

Мнение от max1 » 22 май 2016 12:14

Ама и ти ли си в Германия? Е, честито 8)
Аз имам книжка, но нямам кола и не шофирам, защото не виждам особен смисъл. Така или иначе съм в Хамбург, а оттук има транспортни връзки за където си поискаш.
С автобус да се пътува в Хамбург е ужас, но за щастие аз пътувам с метро и с Ес бан.
За моята квартира плащах не само кауцион, но и провизион. Провизиона не се връща при напускане, де факто загубени пари. Той отпадна вече от 1 година, но преди това го имаше.
Аз съм от по-дълго там вече и парите и езикът вече не са проблем. :D :P
След 2 седмици заминавам на почивка в Италия, имам отпуска. Плащам двойна стая, но ще се ширя сам. :lol:

fantagiro

Мнение от fantagiro » 22 май 2016 12:23

Да... Мерси. :P
Само че и те си имат проблеми.. дори с дългогодишните мигранти.
Четох във вести, че на някакъв концерт тръгнали да изнасилват момичета, докато си танцуват.
А аз мислех да ходим на някакъв такъв, подходящ с децата.
Срещнах дори такъв, който ме гледа на кръв, понеже съм жена.
Премълчах изказването като мъж...
Те тия хора не разбират, че сами си го натаковат. Хем искат жените им да са умни, явно ги бият понеже ги смятат за прости, хем не им дават шанс да израстат умствено.
При мен мисля, че подтискането на даването на мнение, въобще заекването, тръгна от забележка, а разговорът беше пубертетски.
Сега... си трая общо взето, възгледите ми, дори религиозните ми вярвания, доколкото почти научното им обяснение ми се струва логично, земно, за да не си навличам повече отдалечаване на хора, понеже вече отрязах пътищата на едни, които се опитваха по някаква причина да ми дават тон в живота, мъжът ми съвсем ще ме ненавиди, ако сгреша и кажа нещо, което отдръпне хора от мен.
Иначе лично за себе си... мен ме удовлетворява да разсъждавам сама или както сега с теб.
С децата внимавам какво говоря, гледам да им говоря за изводи, за които съм сигурна.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 22 май 2016 12:33

Да не говоря, че парите, връзките са нещо, което е бариера дори да помогнеш за изясняване на факта, че една жена ще израсте умна, ако чете, ако разговаря и прочие.
Ползвай "като че ли" занапред ако даваш мнение във форуми. И се обосновавай защо смяташ, че са измамници. И т.н.

max1

Мнение от max1 » 22 май 2016 12:49

Естествено, че имат проблеми и с турците, а сега за капак и тези араби поканиха. Медиите прикриват грозните им постъпки и мотиви, с което в момента няма реално отразяване на фактите и свобода на словото в Германия. Нещата през последната година станаха много по-зле, отколкото бяха преди. И всичко това благодарение на Меркел.
Бях в Австрия на гости преди 2 месеца на един австриец. Една вечер отидохме на гости у негов приятел да играем карти. И какво се оказа-при него някакъв 20 годишен сириец, хванал си го. Лежал в затвора във Видин! Защото българите го хванали нелегално и без документи да се опитва да премине през сръбската граница и го хвърлили зад решетките. 3 месеца лежал там, но после все пак се добрал до обетованата Западна Европа. Не знае немски, но е нагъл и си личи тарикатската му природа. Имаше смартфон последен модел и разговаряше по него с цялата си сюрия рода, които са някъде из бежанските лагери в Турция и е въпрос на време и те да се домъкнат на метеното. А австриецът си го харесал и си го прибрал в богаташкия си дом, този нелегален тарикат! Бесен съм, че ни вземат за наивни марсианци и все още продължаваме на ги пускаме в Европа тези измамници!
Аз си отрязах много пътища заради начина, по който говоря. Но по-добре е да съм верен на себе си и в хармония със себе си, отколкото да се нагаждам подтискайки се отвътре. Въпреки този ми път, пак постигнах личен комфорт и донякъде щастлив живот.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 22 май 2016 13:25

Ох, не знам да ти кажа, мен в момента повече ме вълнува май.... статията за аневризмата. Явно това ше да е най - точното обяснение за изливането на окситоксина преди три години и това, че понякога не мисля с тази част на мозъка, която чувствам като комфортна... макар че не съм го изследвала с адекватно мислене това. Но е възможно обяснение за залежаването ми, извън стреса.
Когато се страхувам, че ще загубя децата си, изтръпването е в корема, най - вероятно там, където ми е пъпната връв два три см под пъпа... За протокола. :P
Не знам какво да ти кажа за арабите. Лично аз се надявам някъде във времето да попадна на немско семейство, за да могат децата ми да видят адекватни взаимоотношения.
А Софийския университет и БАП ги задължавам, ако изпързалям положението с аневризмите, да намерят децата ми и да им препредадат мислите ми.
Страх ме е.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 22 май 2016 14:13

Освен това тя липсата на свобода на словото донякъде пази населението.
Тези са като мойте кратуни, в родата на мъжа ми, трябва им време, за да им увре, че свекър ми и свекърва ми, мъжът ми, брат му са удобни за медицината, понеже си имат разнообразие от физически и психически заболявания, докато при мен, общо взето вредите са само и единствено от нескопосания ми брак, иначе си бях общо взето биче, с пояснението, че и аз съм човек и си имам слабости, но бяха приемливи, лечими без хапчета или с минимално количество.
:P :P

max1

Мнение от max1 » 22 май 2016 18:41

От какво по-точно те е страх? Да нямаш аневризма??? :cry:

fantagiro

Мнение от fantagiro » 22 май 2016 20:38

Страх ме е, че мога да имам. Споко де, още не съм сдала багажа. В скоро време ше минавам тук профилактичен преглед, та ще помоля да ми пуснат по - обстойни кръвни изследвания. Последните ми бяха в норма, но мисля, че не бяха включени тромбоцитите.
Иначе ме е страх за децата мен, което би трябвало да им говори на психиатрите ми нещо. :P

max1

Мнение от max1 » 22 май 2016 20:44

Не е нормално да те е страх за децата ти. Какво може да им се случи?
Учи немски, после ще си намериш работа и няма да ти остава време да се тревожиш нито за здравето си, нито за децата си. Аз съм така, когато нямам работа си мисля, че имам разни симптоми от болести. Но когато работя-нямам време да мисля за такива глупости и се чувствам здрав.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 22 май 2016 21:23

Така и мисля да направя. Не знам, чакам да видя сега като намаля кафето, дали няма съвсем да се нормализирам, понеже общо взето страховете ми се разсейват, когато успея да нацеля подхода спрямо тях. Повече ме притеснява държанието на мъжа ми, който е деспотичен .Интересното е, че нашият нормален говор спрямо децата в бг е арогантен, насмешлив, пренебрежителен често. Аз самата видоизмених разговорите си с тях, понеже тук ми е достатъчно спокойна средата, че да мога да си уловя грешките. Въобще... доволна съм, че трошах по две кутии цигари, харчих парите на мъжа ми :P , дори когато работеше на две работи в бг, пак не ни достигаха парите, че да се навие да дойдем тук. Като си дам сметка... всичко, което си поставих за цел, написано във форумите тук и още два, си го изпълних. :P
Предполагам, че е въпрос на време съвсем да се хармонизираме с него, поне по отношение на децата.

max1

Мнение от max1 » 22 май 2016 22:02

Ако смяташ, че проблемите ти са породени от отношението на мъжа ти, от това че ти крещи и е деспотичен, защо не се разделиш? Или се страхуваш от тази стъпка. За това говорех, харчите им парите, и в замяна им се покорявате колкото и грубо да се държат с вас. Това е сделка.
Аз съм вън от всякаква сделка, сам си изкарвам хляба, имам собствена квартира, не завися от никого, и мога да правя когато и каквото си поискам и да пътувам където си поискам. Това трябва да е целта, да не бъдеш зависим, да се сключваш сделка.
Разделих се с приятелят си, защото ми омръзна да изпълнявам очакванията му... Животът в крайна сметка си е мой, по-добре да съм верен са себе си и своите стремежи, отколкото на някой друг, който си има свой живот, защо да жертвам моя заради него???

fantagiro

Мнение от fantagiro » 22 май 2016 22:44

:P Ии, сега кахъри големи, че един мъж е използван. :P Шушумига. Душицо, единственото, което ме тревожи най вече е, да не би да съм си прецакала физически здравето. Тук не ме е страх от него. Винаги мога да се обадя на социалните. :P Работата е там, че той е отгледан в стереотипа жената трябва, дори колко да седя на компютъра се опитва да ми определя. Недей се тревожа за мен. Идеята е, че не знам кое ме сваля на легло за около три дни. Всичко си разбирам, наясно съм със сексуалните си стремежи, нямам натрапливости, дори се успокоих, че социалните биха ми взели децата само ако съм ужасна с тях, а аз бих казала, че след още два месеца няма да се различавам от немците по стил на възпитание, доколкото съм го разбрала...

Предполагам, че си хвърлил око на приказките ми за обратните. Опитвам се да ви разбера стопроцентово, понеже аз пък за разлика от теб, обичам да се целя високо... понякога, хм, и успях... Разбрах психоанализата от - до май че. Че и в определени случаи психотерапията. Все още ми е трудно да бягам от себе си, но може би защото използвам личния си опит и се отплесвам. Но много неща ми се изясниха. Дори след разговора с теб бих казала, че липсва онази насмешка, вътрешна, която не бях си изяснила откъде е. Чисто и просто има такива, които биха ме привлекли ако избера да съм хомо, и такива които не. :P
Аз съм на мнение, че хомосексуалността е въпрос на личен избор, а не на ген в повечето случаи, ако не във всички.
Ето ти посочваш, че жените ти се струват масово глупави. За един човек, който има нужда от интелектуални разговори, интелигентни приятели, когато хомосексуалността се приема за нещо естествено, липсва моралната бариера да останеш депресиран хетеросексуален мъж. :P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 22 май 2016 22:49

Не е ли странно .... едно време мъжете са се запивали в кръчми, ходели са по мачове, за риба и прочие с приятелите си, а жената тихо и кротко вкъщи - чака да дойде принцът, за да го обслужи.
Всъщност едно време хомосексуалността е била по - прикрита, мъжете пак са възприемали жената тъпа, мъжете - умни, но не са доосъзнавали, че са привлечени от интелигентността на приятелите си, дет се вика приятелства до гроб са били. :lol:

max1

Мнение от max1 » 22 май 2016 23:02

Предлагам да спреш да дискутираш темата за хомосексуализма. Защото очевидно не са ти ясни нещата. Никакъв въпрос на избор не е, а си е даденост. Ако наистина беше разбрала психоанализата, щеше да знаеш, че не е избор...
И как реши, че аз не се целя високо? Точно защото се целя високо имам високи изисквания и към себе си, и към околните.
Мисълта ти скача от едно на друго и не е много лесно да се разбере връзката и последователността. Звучиш объркано.

Отговори

Върни се в “Психология. Интелигентност. Тестове за интелигентност”