ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Токов удар може да наруши дишането и сърдечната дейност
Теломерите определят темпа на стареене
Дефицитът на магнезий често води до безсъние

Проблем с общуването

Модератори: админ, консултанти

fantagiro

Re: Проблем с общуването

Мнение от fantagiro » 21 май 2016 21:46

Симпатични са ми индийките. Някои. Някои турци също. За тях имах позитивно мнение заради моите, особено и заради съучениците на сестра ми... там пък интелигенти от класа, зубърчета всичките де, в елитна гимназия... няма как да са лоши.
Аз бих забранила бурките, ама това, плътното закриване. Иначе чумберите... хм, ами че една пък се беше вързала отпред. Друга пушеше, а най - забавното беше да видя трета на колело, неестествено всъщност.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

max1

Мнение от max1 » 21 май 2016 22:06

fantagiro написа: Що не вземете да се вземете двамата, когато жените са ви безинтересни?
:P
Като че ли така го видях аз. Мъжете обичат мъже, но цензурата им пречи да станат гейове, та си ползват жените за секс, а иначе много обичат приятелите си.
Иначе... Мюнхен е много хубав град... Яд ме е, че няма пари и всъщност повече шофьорска книжка, нищо нямаше да ми има сигурно.
Ами правилно си го видяла...
Само, че аз не съм хетеро и никога не ме е било страх от цензура, пред себе си съм имал смелостта да го разпозная и да се приема такъв. Мъжете са най-хубавото нещо, което е създадено на тази планета. 8)
Хамбург е по-хубав от Мюнхен. :P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 21 май 2016 23:11

Явно майка ти много е мрънкяла.
Е как няма да сте интересни, след като вкъщи нямате никакви задължения и имате предостатъчно време, за да се образовате.
Освен това... хм, то цензура при вас почти няма, а нарцизмът ви иде от самостоятелните ви упражнения за удължаване на еакулацията.

max1

Мнение от max1 » 21 май 2016 23:24

Не знам защо реши, че се упражняваме в удължаване на еякулацията. :roll:
Аз съм доволен от продължителността на моята. Ама вие му мислете, трябва ви мъж, иначе не можете. Затова гледате навреме на се лепнете за някого, за да си осигурите удоволствието, иначе без мъж сте за никъде. А ние можем и сами. :lol:
Именно жените са тези, които печелят от брака с мъж, а губещите са винаги мъжете. Понеже жените почти няма какво да дадат на мъжа, освен онова между краката си... Докато мъжете само дават, докато се изчерпят, състарят и умрат...
Като видя възрастни хванати за ръка мъж и жена и ми става лошо. Недоумявам как може с десетилетия мъжът да се държи хванат в капан от жената, която се е увила около него, да я крепи и да му смуче всичките жизнени сокове, както физически, така и материални, финансови... :x
Мъжете са много по-директни и достойни. Казват, каквото мислят, не го увъртат като вас. Вместо да кажете "искам да ми купиш това", вие казвате "искаш ли да купим това". Такава ви е природата, добре че не съм се родил жена.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 21 май 2016 23:40

max1 написа:Не знам защо реши, че се упражняваме в удължаване на еякулацията. :roll:
Аз съм доволен от продължителността на моята. Ама вие му мислете, трябва ви мъж, иначе не можете. Затова гледате навреме на се лепнете за някого, за да си осигурите удоволствието, иначе без мъж сте за никъде. А ние можем и сами. :lol:
Именно жените са тези, които печелят от брака с мъж, а губещите са винаги мъжете. Понеже жените почти няма какво да дадат на мъжа, освен онова между краката си... Докато мъжете само дават, докато се изчерпят, състарят и умрат...
Като видя възрастни хванати за ръка мъж и жена и ми става лошо. Недоумявам как може с десетилетия мъжът да се държи хванат в капан от жената, която се е увила около него, да я крепи и да му смуче всичките жизнени сокове, както физически, така и материални, финансови... :x
Мъжете са много по-директни и достойни. Казват, каквото мислят, не го увъртат като вас. Вместо да кажете "искам да ми купиш това", вие казвате "искаш ли да купим това". Такава ви е природата, добре че не съм се родил жена.
Аз пък като видя гейове литвам от радост да ти кажа, понеже обикновено се чувствам в пълна безопасност с тях. :P След като ми е налитала жена, мъжете в живота ми са трагедия...
Така де, харесвам ви, тогава, когато сте естествени, а не да парадирате със сексуалността си.
Защото идва един момент, в който сте едни такива нонстоп нежни, чупите ръце и :P това, което казваш, че жената е ужас ме навежда на мисълта: - Ами че тогава що се държите като нас?
И... ние жените да не сме без ръце, бре?! Освен това аз можех спокойно и пианистка да стана. :P
И как да не печелите... има кой да сготви, изчисти и т.н., вие като едни принцеси се връщате вкъщи и чакате всичко да ви се сложи на масата, имате време да четете дълбокоинтелектуални книги, вестници и прочие. Да не говоря, че моите приятелки повечето нямат проблеми с това да си наредят паркета, да си закачат крушката... Поне се успокоих, че още си мога да трепя мухи във въздуха, и си оправих и слушалките на компютъра, че дъщеря ми им въртеше кабела...
Аз мъжа ми гледам да не му провеждам терапия, че ако си осъзнае в дълбочина депресията, отиде... Наканила съм се да спра да залягам в леглото и да го къткам, ей, източника на доход трябва да се пази като очите.
:lol:

fantagiro

Мнение от fantagiro » 21 май 2016 23:42

Обикновено като съм директна с мъжа ми в повече, следват заплахи за бой.
Казва ми да му свикна на високия тон, че така говорел, обаче иначе дъщеря ми като пусне на тон "аларма" гласът си, що не може да я търпи?
:P (Намислила съм да й преподавам уроци по пеене в ниските тонове, за да прихване и по - ниски тонове.)

max1

Мнение от max1 » 21 май 2016 23:48

Имаш много клиширани представи за нас. Не всички дето не са хетеро чупят китки и са женствени.
На някои въобще не им личи, на 100% си излъчват мъжественост. Не можеш да ги отличиш от хетеросексуалните. Аз съм един от тях. Баща ми дори до сега не знае. А майка ми знае, защото й казах, но тя не можеше да повярва.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 21 май 2016 23:56

Аз не познавам всъщност много такива. .. да не разисквам в дълбочина.
Като се сещам едно време как се жалвахме по един, за който имаше съмнения, че е...
Както и да е.
Голям трагедий, ужас направо, то да ти се скъса сърцето като си представиш мъжествен мъж - гей.
Лека.
То всъщност ти проблем ли мислиш, че имаш? Аз си мисля, че е нормално след определена възраст малко да се изстудят отношенията, защото всеки се е задомил, пази си територията, внимава какво говори, а не както едно време... обсъждали сме всякакви неща.
Тоест... аз не мисля, че имам чак такъв проблем с комуникацията, колкото че не ми се говорят празни приказки. А ще ми се наложи, понеже искам дъщерите ми да имат приятелчета.
Та, при теб малко по - различно, но мисля, че не е проблем това, че дискотеките са ти безинтересни. Едни обичат да пият, други да четат, трети излети, аз... много, много не обичам да се разхождам пеша. :P Но пък обичам да пътувам с кола.

max1

Мнение от max1 » 22 май 2016 00:15

Хич не е ужас, много е яко даже красив мъжествен мъж да се окаже твой, така де гей. :lol:
Аз не харесвам женствени, но за щастие те са само половината от всички, другата половина са си мъже.
Не мисля, че имам проблем. Попрехвърлил съм възрастта за дискотеки отдавна. 8)

max1

Мнение от max1 » 22 май 2016 00:16

Мен много жени са ме харесвали за мъж, тъкмо когато са си мислели, че са ме хванали ама винаги съм се изплъзвал, а те не знаят защо :lol:

fantagiro

Мнение от fantagiro » 22 май 2016 01:24

:P Чакай, че заболя от твърдението, че сме кухи лейки. На мен толкова трябва са ми наложили, че съм се обезличила външно. С никой почти не съм разговаряла за щуротиите в главата си. Принципно, и половината от нещата, които знам надали ще мога да ти ги кажа очи в очи, по незнайни причини. Изтласкала съм се цялата. :P
Ам` канала, как го пазите, бе, човек? Не ви ли е страх от нараняване, тоест то по - скоро обратното - незадържане? Бяха пуснали май някаква статия, че това е един от проблемите на аналния секс.
Ти не беше ли онзи с Енщайн бара? Тази бактерия я имало 90% от населението в света.
Освен това... младежо, не са ли те привличали жени с мъжко изражение? Я съм била точно за теб, язък, че съм се родила по - късно. :lol:
Кое точно те привлича в мъжете? Понеже аз в момента се чувствам неспособна да обичам дълбоко, когото и да било освен децата си.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 22 май 2016 10:01

Освен това... като се замислих, администраторите са направили грешка като са те баннали. Един нормален и интелигентен човек би трябвало да те опровергае с думи за отношението ти към бежанците. Тоест да ти обясни защо те са нужни някъде си, с възможно най-много примери. :P Като участваш в дискусии, имай предвид, че администраторите и те на възраст, не се знае кога ше ги погне артеросклерозата. :P
Аз съм раздвоена в отношението си към тях. Преди виждах, че имаме сходни черти с някои, българите де... Сега обаче виждам и сходство с манталитета им, само че не всички българи са така. Например баща ми се отличаваше от повечето с факта, че не е посягал на майка ми никога. Поне така знам де. Беше интелигентен човек, доколкото може да бъде някой в селска среда, докато не се събра с пияници.
Мъжът ми дори си имам обяснение за последното посегателство над мен... Жените растем тъпи, понеже трябва да си правим сметка за това какво ви говорим, как се държим, за да не си изпатим боя.
Принципно не ме е страх от мъжа ми, понеже мускулите ми са завидно големи. :P
Но от друга страна ми е грозна самата мисъл да се млатим всеки път, когато се караме.
За щастие опира само до там да ми забранява да му повишавам тон... :P

max1

Мнение от max1 » 22 май 2016 10:23

fantagiro написа::P Чакай, че заболя от твърдението, че сме кухи лейки.
Ам` канала, как го пазите, бе, човек? Не ви ли е страх от нараняване, тоест то по - скоро обратното - незадържане? Бяха пуснали май някаква статия, че това е един от проблемите на аналния секс.
Ти не беше ли онзи с Енщайн бара? Тази бактерия я имало 90% от населението в света.
Освен това... младежо, не са ли те привличали жени с мъжко изражение? Я съм била точно за теб, язък, че съм се родила по - късно. :lol:
Кое точно те привлича в мъжете? Понеже аз в момента се чувствам неспособна да обичам дълбоко, когото и да било освен децата си.
Не съм казвал, че сте кухи лейки, това е твоя интерпретация.
Какво му има на канала? Вас жените не ви ли оправят от време на време през същия канал? Има ли ви нещо? Ами не. Еми това е, никакъв проблем.
Сбъркала си ме с друг, никога не съм имал Епщайн бар.
Никакви жени не са ме привличали, още по-малко тези с мъжко изражение. Жената е жена, за да изглежда женствена, а мъжът е мъж, за да изглежда мъжествено. Мъжествена жена е точно толкова странна гледка, както и женствен мъж.
Няма да взема да ти обяснявам сега в открит форум какво ме привлича точно.
Това, че в момента не можеш да обичаш може да е последствие на отношението на мъжът ти към теб, или е просто естествено. Не мисля, че сме в състояние на обичаме цял живот. Аз в момента съм сам, разделих се преди 2 години. В момента се чувствам добре така, може да е от възрастта, може работата да ме е погълнала повече, може да не съм срещнал точния човек...

max1

Мнение от max1 » 22 май 2016 10:32

fantagiro написа:Жените растем тъпи, понеже трябва да си правим сметка за това какво ви говорим, как се държим, за да не си изпатим боя.
Но от друга страна ми е грозна самата мисъл да се млатим всеки път, когато се караме.
Това явление го има само в арабския и мюсюлмански свят и разбира се в доста близката до него по нрави България. В Германия никой мъж не бие жена си, жените са напълно равнопоставени. Мъжете дори мият чиниите и готвят, никой там не смята, че домакинската работа е само женска работа. Докато в България жените покорно грабват чиниите и почват да ги мият с часове след банкет.
В Германия и по принцип тон не се повишава, бях изумен да наблюдавам спор в нормален и толерантен тон. :lol: Българите това не го можем.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 22 май 2016 10:42

Вкъщи това го имаше, майка ми и баща ми, когато спореха, нямаше скандали. Общо взето като са се карали, млъкваха, майка ми спеше при нас със сестра ми... затова не ми е особено трудно да се вместя в немска обстановка. :P Проблемът идва от това, че на децата им беше трудно да ме чуят и възприемат, когато с що годе нормален тон им казвам да не правят нещо. Случва се, става, но ми трябва още време, нуждаят се от разнообразие, а липсата на шофьорска книжка ми пречи да им го осигуря. Страх ме е малко да пътувам с тях в автобус, метро още повече, понеже не знам къде отиваме. :lol: От друга страна, с тия кауциони, още повече се ограничаваме за момента. Езикът и той една голяма бариера....
Мисля си, че всички изпълнения на баща ми извън нормата са започнали с артеросклероза и алкохолизъм. Много назад във времето, е бил абсолютно съвършенство, като се изключи зависимостта му от баба ми, може би заради това, че къщата е била на тяхно име, знам ли, а не му се е местело в град. Той си обичаше селото ни. То си е и красиво, относително спокойно, миризмите са чисти, мирише само на естествени нещица. :P
Та... аз дет се вика, ви мисля хомосексуалните. Омръзна ми да слушам в бг за побоища, катастрофи, расистки прояви и прочие. Понякога си мисля, че ако откриете същността си, без естествено да рискувате живота си, заставайки пред тв камера, хетеросексуалните може и да ви възприемат... а може и да си дадат сметка, защо българският мъж обожава да ходи с приятелите си за риба... :lol:
Голям смях, то точно такива често могат да скочат да ви бият.

Отговори

Върни се в “Психология. Интелигентност. Тестове за интелигентност”