ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Около 1% от населението може да е алергично
При фобии, депресия, някои вредни навици

Психолози, психоаналитици?!

Модератори: админ, консултанти

Linababy

Re: Психолози, психоаналитици?!

Мнение от Linababy » 15 апр 2009 19:26

Моят проблем е точно социално-икономически,не че не искам да отида при психолог,няма какво да се лъжем-повечето хора имаме нужда :!: Да не забравяме обаче ,че живеем в България :cry:

Потребителски аватар
darkshadow

Мнение от darkshadow » 14 яну 2018 22:53

Психоаналитици, до колкото зная, не се обучават в България, понеже нямаме необходимия брой психоаналитици съобразно изискванията на Международната психоаналитична асоциация (МПА)... Та психоаналитик в България може, до колкото ми е известно- само с диплома от чужбина и то не от всяка чужбина... А обучението е 4 години (до колкото зная)... Освен ако не сме стигнали бройката и каквото там още се искаше... Не зная... Не следя как се развива психоанализата в България, в интерес на истината... Аз съм само психолог... Не психоаналитик...

В България дали има качествено образование по психология... Докато учех психология в университета... По-лесно ми е да кажа колко човека не преписваха... Тъжно е... Какво да си говорим за качеството на образованието, когато май първо трябва да си говорим за качествата на преписвачите... Те какви качества имат след като завършат без да са научили нищо, защото са преписвали? И проблемът не е само що се отнася до психолозите, но нали сме на тема психология... Та... Колко да ни е качествено образованието по психология? Малко са можещите да го завършат реално...

honda_18

Мнение от honda_18 » 14 яну 2018 22:57

Кои са най - добрите храни за перфектна физика?

Потребителски аватар
darkshadow

Мнение от darkshadow » 14 яну 2018 23:07

honda_18 написа:
14 яну 2018 22:57
Кои са най - добрите храни за перфектна физика?
Само с храна не става... Особено ако се прекалява с нея... Трябва и спорт... И дори така може никога да не заизглежда човек като извадка от корицата на фитнес списание, просто защото структурата на тялото е друга- гени, таковата, с тях не се спори, защото винаги печелят гадовете... В най-добрия случай- здравословният начин на живот би трябвало да е задоволителен отговор на нуждите на тялото...

А ти да не се обърка къде да питаш- защото тази тема хич не е за най-добрите храни за перфектна физика...

Отговори

Върни се в “Психология. Интелигентност. Тестове за интелигентност”