Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Обикновено променяме тона си
В един момент организмът започва да иска повече
С какво се характеризират те?
реклама

bazedova bolest

Модератори: админ, консултанти

bazedova bolest

Мнениеот patrisia » 29 Мар 2008 02:26

predi 1 godina se podlogix na terapia s radiotoksichen jod kakvo e va6eto mnenie za tazi terapia za6toto ot skoro pak ne se 4uvstvam dobre o4ite mi izp1kvat otnovo i mi e nervno kakto predi terapiata telesnoto mi teglo varira bez pri4ina molia za va6eto profesionalno mnenie blagodaria
patrisia

Re: bazedova bolest

Мнениеот Д-р.Хинкова » 29 Мар 2008 13:20

Правено ли е хормонално изследване?Пошете на кирилица,ако имате други въпроси!
Д-р.Хинкова

Мнениеот patrisia » 30 Мар 2008 05:09

xormonalni isledvania pravia na vseki dva meseca TSH tu e visoko tu nisko tova normalno li e i kakva moge da e pri4inata blagodaria :?:
patrisia

Мнениеот za6totaka » 01 Ное 2008 11:44

и аз имам въпроси .пия Propicil по 6 на ден (едно хапче е 50 мг),за 15 дни вече качих 2 кг.Ако продължавам така ,за 2 месеца ще гоня 70 кг.Имаче се чувствам добре ,само с очите проблема ми е голям.вече не мога да изляза навън без очила,а на работа съм цял ден пред комп.и си купих специални очила за защита на очите от компютъра .Но и това не помага.все още ми е горещо както преди,но поне не се потя,както лятото.треперя най-много сутрин ,пия Corvitol и ми помага малко.пулса ми е 100,а кръвното е нормално .
Моля ви,ако някой е пил или пие Propicil да ми пише ,за да каже как се чувства.Никъде във форумите не срещнах някой,който да пие такива и се притеснявам още повече .поне да зная как ще продължавам занапред.
Благодаря ви предварително!
za6totaka

Мнениеот za6totaka » 02 Ное 2008 01:32

Още нещо ,кажете ми мога ли да пуша и до каква степен това вреди?намалява ли шанса да оздравея?А алкохола?пия по 50 гр.не повече .и най-вече за яденето
Лекаря каза,че мога да ям всичко,но не ми се вярва.Чувам от други хора ,чя риба и ядки не хубаво да се яде.Какво друго не трябва ,поне да зная да се предпазя.Благодаря ви ПРЕДВАРИТЕЛНО!
za6totaka

Мнениеот д-р Цончев » 03 Ное 2008 12:31

Можете да ядете всичко, но ако качвате килограми следва да ограничите дневния калораж. Пропицила "забавя метаболизма", така че това, за което говорите е нормално. Цигарите ще се отразят негативно на заболяването. Пропицила "натоварва" черния дроб, така че и алкохола не трябва да е в големи количества.
д-р Цончев

Назад към Щитовидна жлеза. Базедова болест. Тиреотоксикоза. Тироидити