ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
На какво се дължи?Какви могат да бъдат оплакванията?
Не всички последствия се усещат на момента!
Мъчителна за болния и околните

хормонален проблем

Модератори: админ, консултанти

kamaro2121

хормонален проблем

Мнение от kamaro2121 » 31 яну 2017 16:50

Здравейте, нещо го закъсах с здравето! Ще помоля за насока къде да търся проблема. Значи преди 3 месеца започнах да вдигам кръвно 80на 140 понякога пия Микардис и се нормализира. Получавам сърцебиене понякога и пулс 100.Ужасно съм изморен и ми се спи сега стана и повече. Започнаха проблеми с зрението и кондицията. Понякога ми прималява. Леко ми се поду при адамовата ябълка. Ходих на ехограф и ми казаха, че няма проблем с щитовидната жлеза но имам киста над нея под брадичката не било сериозно. Правих изследване на хормоните по една или друга причина - трябваше да работя усилено не можах да посетя ендокринолог. Но си направих изследване ако може да го погледнете TSH 2.78,Ft4 15.39,Ft3 5.43,Tat 11.13,Mat 8.97,Общ холестерол 6.16.
Вече не знам какво е това и към кой да се обърна ако може да ми препоръчате специалист. Благодаря предварително. Забравих да кажа мъж съм на 32 Поздрави!

kamaro2121

Re: хормонален проблем

Мнение от kamaro2121 » 01 фев 2017 14:18

Здравейте, отново! Между другото ходих днес при ендокринолог и това са ми изследванията. Но не ми предписа никакво лечение а ми каза да гледам с какво да се храня и да се оспокоя. Не знам вече се обърках много! Моля за съвет!
Снимки
Изображение

Изображение

Благодаря!

д-р Цончев

Re: хормонален проблем

Мнение от д-р Цончев » 05 фев 2017 20:30

Аз лично не виждам нещо притеснително в тия резултати.

Отговори

Върни се в “Щитовидна жлеза. Базедова болест. Тиреотоксикоза. Тироидити”