ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
На какво се дължи?Какви могат да бъдат оплакванията?
Не всички последствия се усещат на момента!
Мъчителна за болния и околните

има ли лечение на Хашимото без лекарства до живот?

Модератори: админ, консултанти

superrak

Re: има ли лечение на Хашимото без лекарства до живот?

Мнение от superrak » 25 ное 2010 21:55

Това не са препарати, а натурални продукти. Науката Нутрициология със своите изследвания и научни разработки, доказва, че давайки на организма нужните му за деня 90 витамини, минерали и микроелементи, може да се предпазим от болестите, да повишим имунитета си и дори да обновим лкетките си.
Това не са само научни писания, а го доказват хилядите получени резултати през годините.
8 месеца ползваме БАД( Биологично Активните Добавки), на компания Вижън, а сега и тези на Корпорация Сибирско здраве. Те са с най-добра технология и усвояемостта за организма е до 98%. А това, че са натурални позволява приемането им без риск от някаква нежелана реакция.

katiq

Мнение от katiq » 27 ное 2010 16:02

За да си помагаме трябва темата да е само хашимото защото в целия форум са разхвърляни мнения на едно място говорим за импулсна терапия на друго място за алое на трето за лечение с антиоксиданти и витамини и така нататък пишете ако може всички в хашимото

superrak

Мнение от superrak » 27 ное 2010 22:56

Точно за Хашимото е, защото имаме резултати от тези продукти точно за Хашимото. Както писах преди, дъщеря ми има хашимото, при което хормоните вече са в норма без лекарства.

Jivkoto

Мнение от Jivkoto » 30 мар 2011 00:09

Здравейте! Прочетох темата и ми стана много любопитно от какво се причинява Хашимото? Някаква инфекция ли е тоест да е намесен някаква бактерия, която да е проникнала в органа и от там организма да почва да унищожава засегнатите части на органа!? Доколкото разбирам е някакво автоимунно заболяване налИ!? Или?!

sani.km

Мнение от sani.km » 12 окт 2011 14:49

Аз съм жена на 34г. с диагноза болест на хашимото,хипертероидна ..имам обилен косопад- доста и то, Витилиго - имам кафяви тъмни пигментни петна пеперудообразни по бузите,носа и горната устна - и напоследък с нарушения в менструалния цикъл/по след 15 -тина дена и хопп пак съм цъфнала :)/..
Superrak и други бихте ли ми казали какви са тези биологични добавки .. изтормозена съм открай време да се справя с проблемите с какви ли не добавки, лекарства приети от мен за коса,кожа и нокти и кремове и мазила и маски ... накрая отидох на лекари за обстойно изследване -оказа се че имам киста на десен яйчник и болест на Хашимото ... надявам се все пак някой да да сподели и помогне да превазмогна всичко това и да възвърна така загубеното си самочувствие че съм жена!

Lidi

Мнение от Lidi » 12 окт 2011 16:42

Сани, Хашимото с хиперфункция ли имаш, или хипофункция? Хиперфункцията не е ли Тиреотоксикоза - Хашитоксикоза?
Не знам от кога си със заболяването, къде се лекуваш и с какви лекарства?
Кистата на яйчника ще изчезне с подходящо лечение, или когато хормоните влязат в норма.
Аз за моята киста пих Дуфастон и изчезна. На този етап продължавам с Дуфастона (предписан ми от доктор), докато се стабилизира жлезата и хормоните останат в норми - ремисия, за да не се образуват функционални кисти.
Принципно тия кисти се образуват заради жлезата и неправилното функциониране в твоя случай.
За жлезата - аз не бих рискувала с някакви добавки да я лекувам, освен с хапчетата предписани ми от доктор, но всеки сам си преценява.

monick

Мнение от monick » 18 сеп 2013 22:14

Хайде стига сме пробутвали тези добавки на Вижън, на Аква сорс и други, който се предлагат само и единствено от дистрибутор, а не в аптечната мрежа!! На всички вече е ясно как подло пробутвате продуктите "споделяйки опита си"..много е подло и не ви прави чест!
Мили болни от ХашиСмото, опитайте билките на някой опитен билкар, опитайте хомеопатия, отидете до дядото от Гълабово, гладувайте( но под лекарско око), спортувайте, колкото и трудно да е в предвид умората, направете нещо, променете начина си на живот. Също така променете храненето си откажете се от глутена, променете мисленето си и вижте точно след какви емоции какво ви се случва (въпреки, че не им е нужна причина на симптомите..паник атаките или вътрешното треперене са си нормална част от живота на Хашисмото болният) и се постарайте да гледате на нещата от нов ъгъл, който е по-здравословен за вас.
Норбеков е казал че какъвто е характера, такава е и болестта ...
Има доста да учим....

razie

Мнение от razie » 01 апр 2015 15:30

всички казвате че има лечение ама никой не споменава какво е помогнало кое е лекарството или билката какъв е смисълът че го споменавате щом не казвате какво е то .

zankata

Мнение от zankata » 25 апр 2017 20:20

Моля Ви пишете какви са тези натурални продукти.

Отговори

Върни се в “Щитовидна жлеза. Базедова болест. Тиреотоксикоза. Тироидити”