ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
В повечето случаи чупливите нокти са напълно решим проблем.
България е от малкото страни, където билката вирее свободно
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...

Тежка остеопороза

Модератори: админ, консултанти

zareva

Re: Тежка остеопороза

Мнение от zareva » 24 юни 2008 10:48

Здравей отново Gita и благодаря за съветите! Вече провеждам лечението, но явно ще трябва да чакам доста за някакъв осезаем резултат (ако изобщо се получи такъв). Ще държим връзка да обменяме информация. Успех и на теб!!!

predator_78

Мнение от predator_78 » 07 окт 2008 23:13

ЗДРАВЕЙТЕ.БАЩА МИ Е НА 78ГОД.И ИМА ПОЧТИ ВСИЧКИ СТАВНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ ЗА КОИТО СЕ СЕТИТЕ......ШИПОВЕ,ОСТЕОПОРОЗА,КОКСАРТРОЗА И ДВУСТРАННА ГОНАРТРОЗА.ВЕЧЕ СЕ ДВИЖИ МНОГО ТРУДНО,А СУТРИН СТАВАНЕТО МУ ОТНЕМА ДОСТА ВРЕМЕ И УСИЛИЯ.ПРОБВАЛ Е ПОЧТИ ВСИЧКИ ЛЕКАРСТВА ЗА ,КОИТО ПИШЕТЕ,НО ЕФЕКТ НЯМА.МОЖЕ БИ НЯКАВО МИНИМАЛНО ОБЛЕКЧЕНИЕ НО ЗА ДНИ,ДОРИ ПРОБВА С НЯКАКВИ ИНЖЕКЦИИ,НО ЕФЕКТА БЕ СЪЩИЯ.НА 10 ТОЗИ МЕСЕЦ ПАК ОТИВА В БОЛНИЦА ЗА ИНЖЕКЦИИ ЗА 500ЛВ,НО ЗНАМ,4Е ПАК НЯМА ДА ИМА НИКАКВО ПОДОБРЕНИЕ.ЗАТОВА ВИ МОЛЯ,АКО НЯКОИ ЗНАЕ РЕЦЕПТА,ЛЕКАРСТВО,ИЛИ ЛЕК ОТ НАРОДНАТА МЕДИЦИНА,НЕКА МИ ГО КАЖЕ. ЩЕ ВИ БЪДА ВЕЧНО ПРИЗНАТЕЛЕН ТЕЛЕФОНА МИ Е:0884554022 МАРИЯН

zareva

Мнение от zareva » 04 дек 2009 11:00

Здравейте,
Искам да споделя, че след едногодишно лечение с Osseor и Ca600 имам значително подобрение на костната плътност. Преди да започна лечението имах Т-score -4,1 до -4,4. Сега Т-score е в границите -2,7 до -3,6. И което е по-важно, чувствам се много по-добре. Трябва да продължа това лечение още година и половина, след което ще направя ново измерване.
Успоредно обаче с Osseor и Ca600 приемах и хомеопатични лекарства (Calcarea Fluorica и Silicea), които вярвам също са допринесли за това значително подобрение.

Отговори

Върни се в “Менопауза. Остеопороза”