ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Природната дарба на светулката влиза в широка употреба (видео)
Инфекцията засяга най-често деца между 5 и 15 годишна възраст
Пийте чай от джинджифил

Kista na yai4nika

Модератори: админ, консултанти

Hristova

Re: Kista na yai4nika

Мнение от Hristova » 28 окт 2009 17:13

samo lekar moje da vi kaje dali ste za operasia.lekarstvata ne moje da piete na svoq glava.pri men kistata bolese mnogo ,spukala se e, iposle q nqmase.bseki 6 meseca hodq na pegledi.ne vzemam nikakva hormoni.lekarkata mi kaza da piq ekstrakt ot soq.na 44 gidini sam.,i imam simptomi na premenopauza.zadaljitelno konsultasia s ginekolog,i uspeh.posle pisete.vinagi sam bila sas zakasnenie nasikala.

tedu

Мнение от tedu » 29 окт 2009 16:03

Днес ходих пак и кистата е намаляла на 4 см. , а преди няколко дни беше 5 см. Мисля, че всичко е на нервна почва, защото отидох на пазар, похарчих всичко и останах адски удоволетворена :) На преглед ще отида пак, когато си изпия лекарствата /така каза докторката/. Дано да изчезне по-бързо и да няма усложнения.

rouz23

Мнение от rouz23 » 25 авг 2010 19:40

zdraveite predi dve godini i na men mi kazaha 4e imam kisti na levia yai4nik no ne sam se konsultirala s drug lekar sled izvestno vreme le4enie bolkite spriaha i az pove4e ne sam hodila na pregled no ot skoro pak zapo4naha da me boliat yai4nicite i imam mnogo bialo te4enie na kakvo se dalji ne znam no ne moga da hodia i na pregled za6toto sam v 4ujbina kakvo 6te me posavetvate

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 27 авг 2010 16:58

Моля, пишете на кирилица!!!

rouz23

Мнение от rouz23 » 27 авг 2010 18:52

d-r con4ev tuka klaviaturite sa savsem razli4ni ot na6te v balgaria za tova i ne moga da pi6a na kirilica molia za izvinenie no se nadiavam da mi dadete niakakiv savet

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 28 авг 2010 22:38

Без преглед няма как да се мине. Необходимо е да се направи ехография на коремни органи, да се огледат яйчници. Необходимо е да се изследва влагалищен секрет за флора, хламидия и цитонамазка. Всичко това в крайна сметка следва да изясни картината.

swe_mar

Мнение от swe_mar » 06 ное 2011 16:04

Здравейте!
На 40 години съм и преди няколко месеца ми откриха киста на десния яйчник. Идваше ми по два пъти в месеца и когато отидох на преглед, гинеголожката ми каза, че на това се дължи тази аномалия. Пих оргаметрил и на средващия преглед от 46мм кистата беше намаляла на 32 мм. Помислих си, че проблемът е решен, през октомври всичко беше в ред. Но този месец пак имах цикъл през 14 дни. Сега обаче тя ми изписа климонорм. За мое голямо учудване това лекарство се оказа за жени в менопауза. Моля за съвет - ще окаже ли влияние на моят проблем, това е хормонален препарат с много странични действия?

Отговори

Върни се в “Менопауза. Остеопороза”