ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Зачеването на момиче наистина е майсторлък
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Сдружение „Зачатие“ отново ще раздаде ваучери за подпомагане н...

менопауза-въпрос

Модератори: админ, консултанти

jasmina64

Re: менопауза-въпрос

Мнение от jasmina64 » 19 ное 2010 22:23

Здравейте! И аз бих попитала - ---- От 3 години съм в менопауза,скоро ми откриха киста 4 см но след като изпих само 4 хапченца от фемостон започнах да кървя.Отидох отново при АГ и се оказа ,че сега кистата е 2 см.Преди това ми беше направен преглед ,изследвания и цитонамаска,която показва че съм добре.Но беше ми обяснено за да се продължи лечението ,трябва да ми се направи биопсия на матката.Питам се -защо? Казаха ми ,че така се процедирало!?Наистинали е така?

Лейди

Мнение от Лейди » 25 юни 2017 07:24

Здравейте! От година и 10 месеца нямам цикъл,на 53 години съм. Последно преди 5 месеца ходих на гинеколог и всичко ми е наред с цитонамазката,но при прегледа се оказа,че имам леко смъкване...не се сетих да попитам на влагалището или на матката или и на двете. За сега нямам проблеми-гледам да не се натоварвам физически с големи тежести.Въпросите ми са следните:
1-Кога ще стане наложително да се правии пластика евентуално-в смисъл до каква степен трябва да се е увеличило смъкването,за да се наложи това?
2-След като нямам цикъл възможно ли е да се забременее и защо чак сега след толкова време от няколо дена имам леко напрежение в гърдите и зърната все едно съм пред цикъл?

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 25 юни 2017 17:36

1. няма как да се отговори дали изобщо ще се стигне до там.
2. след като нямате цикъл няма как да забременеете освен ако случайно не съвпадне случайна овулация с непредпазен полов акт

Лейди

Мнение от Лейди » 27 юни 2017 20:41

Благодаря

Отговори

Върни се в “Менопауза. Остеопороза”