ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
На какво се дължи?Какви могат да бъдат оплакванията?
Не всички последствия се усещат на момента!
Мъчителна за болния и околните

Болка в кръста нощем - към д-р Цончев

Модератори: админ, консултанти

bobi-40426669

Болка в кръста нощем - към д-р Цончев

Мнение от bobi-40426669 » 12 ное 2012 13:05

От няколко години ми установиха коксартроза и оплакванията ми не са били толкова сериозни. Товя лято след проведена рехабилитация в санаториум ,/което съм правила и други години/ се почувствах зле още тогава. Мислех си ,че е реакция от процедурите и с течение на времето ще отмине. Трети месец след проведените процедури все още имам болка и това което ме притеснява много е болката нощно време след като се събудя.Най-вероятно и от това се будя. Болката ми е в таза и ми коства големи усилия да се обърна от едната страна на другата. Сутрин е същото нещо.Докъто стана и се раздвижа е истински ад. После си влизам в ритъм и през целия ден долу горе си върша работата.Дългите разстояния понякога са ми болезнени,понякога не.
Не мога да р азбера какъв е проблема. Какъв лекар трябва да посетя , страхувам се какво ще ми кажат.Възможно ли е да е от коксартрозата или е от някъкво друго заболяване. Само още едно допълнение да направя - от 2,3 години имам проблеми с цикъла -на 43 г. съм .Възможно ли е да е от началото на менопауза.

д-р Цончев

Re: Болка в кръста нощем - към д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 12 ное 2012 18:45

Възможно е да е от коксартрозата, добре е да направите преглед при ортопед. По отношение на проблемите с цикъла - ендокринолог. Мога да препоръчам специалисти и в двете области за София

Отговори

Върни се в “Менопауза. Остеопороза”