ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Откри френски научен екип

менопауза - обилни кръвотечения

Модератори: админ, консултанти

ZKK

менопауза - обилни кръвотечения

Мнение от ZKK » 08 май 2011 18:12

Здравейте,

от една година получавам обилни кръвотечения.Ходих при гинеколог - първата и стъпка беше три месечна терапия с оргаметрил.Бях добре 4-5 месеца след това и отново започнаха кръвоизливите.На 04.04.2011г ми направиха абразио.Двадни след него отново започна силно кръвотечение.Изписаха ми инжекции които го спряха за около 25 дни.На 27.04.2011 /това ми е датата на цикъла/ получих отново кървене отначало слабо но сега вече е страшно силно,губя много кръв.Гинеколожката ми каза отново да направя инжекциите - дицинон и окситоксин.Но вече нямам ефект.Хистологичните изследвания от абразиото са чисти и няма никакъв друг проблем.Моля Ви препоръчайте ми лекар специалист в България,гинеколог или друг който да се занимава с тези проблеми на климакса.

milla67

Re: менопауза - обилни кръвотечения

Мнение от milla67 » 09 май 2011 09:42

Значи...аз се повлиях много добре от хомеопатично лечение,същият проблем имах преди няколко години,след като ми отриха миома на матката.Сега нямам кръвоизливи и миомата ненараства.Консултирайте се и с лекар хомеопат.

vuk

Мнение от vuk » 09 май 2011 13:28

Аз минах първо през абразио, а след това два вида хормонално лечение - без резултат. След като ми се появиха допълнителни проблеми от хормоналното лечение се обърнах към лекар-хомеопат, занимаващ се и с билколечение. Билколечението (аз имам предпочитание към билките) даде много добри резултати. Вярно, че е доста трудоемко да се правят няколко вида чай по няколко пъти на ден, но резултатът си заслужаваше.

vuk

Мнение от vuk » 09 май 2011 13:31

Пропуснах името на лекарката - д-р Кукува, Варна. Доколкото знам преглежда и в София

ZKK

Мнение от ZKK » 09 май 2011 23:25

Благодаря Ви много,не знам много за лекарите хомеопати но сега прочетох доста неща.Ще потърся Д-р Кукува от Варна ,дано да я открия.

Отговори

Върни се в “Менопауза. Остеопороза”