ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Природната дарба на светулката влиза в широка употреба (видео)
Инфекцията засяга най-често деца между 5 и 15 годишна възраст
Пийте чай от джинджифил

Горещи вълни...

Модератори: админ, консултанти

leticiam

Горещи вълни...

Мнение от leticiam » 22 авг 2007 18:41

Моля, ако някоя дама е преживяла горещите вълни на менопаузата да сподели с мен как си е помогнала !
БЛАГОДАРЯ предварително.

nian

Re: Горещи вълни...

Мнение от nian » 05 яну 2009 19:38

Здравейте,

Ако желаете консултация относно Вашия проблем свържете се с мен.

Нина Николова
GSM: 0893/677 308
e-mail: nina_bg2001@yahoo.com

MARIA.LEBANOVA

Мнение от MARIA.LEBANOVA » 28 дек 2009 15:06

АЗ ВИ ПРЕПОРЪЧВАМ ДА ПИЕТЕ БЯЛ РАВНЕЦ.ПРИГОТВЯ СЕ ОТВАРА ПО СЛЕДНИЯ НАЧИН: В 300 МЛ ВОДА СЕ СЛАГА ЕДНА РАВНА ЛЪЖИЦА НАРЯЗАН НА СИТНО БЯЛ РАВНЕЦ И ЩИПКА КОРЕНИ ОТ ВАЛЕРИАНА.ВАРИТЕ 5 МИНУТИ .ПОКРИВА СЕ И ИЗСТИВА 30 МИН.ОТВАРАТА СЕ ИЗПИВА НА 3 ПЪТИ - ПО ЕДНА КАФЯНА ЧАШКА ,МОЖЕ ПОДСЛАДЕНА С МЕД ИЛИ ЗАХАР ,ЗАЩОТО ГОРЧИ. ЕФЕКТЪТ ЗА МЕНЕ БЕШЕ НЕВЕРОЯТЕН.СПИРА ИЗПОТЯВАНЕ И СЪРЦЕБИЕНЕ.

zefirova

Мнение от zefirova » 29 юни 2010 19:44

Можете да облекчите състоянието си с билки и с хомеопатия. Добър билков състав е меносан. Съдържа 7-8 билки, насочени към овладяване симптомите на менопаузата. Мензофит пък е аюрведичен препарат,богат билков състав - 20 билки - с много добър ефект при менопауза. Преди година в България идва един професор по аюрведа от Индия и го беше изписал на моя близка. Тогава го нямаше у нас и професорът и го изпращаше от Индия. За хомеопатично лечение посетете лекар-хомеопат, който ще определи какъв тип сте и според това ще ви назначи лечение. Мисля, че билковите състави могат да помогнат много. Мои познати започнаха да взимат мензофит и се чувстват чудесно - без вълни, безсъние и т.н.

marina66

Мнение от marina66 » 02 юли 2010 10:21

Моля, кажете ми нещо повече за менсофит. Какво съдържа? Как да го намеря? В аптеката не го намерих. А
и моя лекар хомеопат не го познава.

zefirova

Мнение от zefirova » 21 юли 2010 14:39

Извинете за закъснелия отговор. Не знам много за мензофит, освен това, че съставът му е много богат и че помага на жените да преодолеят вълните и другите симптоми. Но трябва търпение - ефектът настъпва след около месец - месец и половина прием. В дрогерии Лечител трябва да го има.

marina66

Мнение от marina66 » 05 сеп 2010 12:24

При мен май менопаузата чука на вратата. Започна се с нерегулярни кръвотечения. Още нямам други признаци. Не съм ходила и на лекар, но и да ми изпише нещо хормонално не бих го взимала. Предпочитам с билки. Може би ще опитам с менсофит. Колко време да го взимам?И кога да започна споредменструацията - това има ли значение?

Отговори

Върни се в “Менопауза. Остеопороза”