ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Лидерите сред плодовете, зеленчуците и ядките
Чай каркаде ще удовлетвори всеки естет, а е и много полезен
Инфекцията засяга най-често деца между 5 и 15 годишна възраст

МЕНОПАУЗА И БОЛКИ В КОСТИТЕ

Модератори: админ, консултанти

страдаща

МЕНОПАУЗА И БОЛКИ В КОСТИТЕ

Мнение от страдаща » 19 юли 2010 11:22

Здравейте д-р Цончев От м.май имам проблем в цикъла.През месец ми прескача.Последния цикъл ми беше на 13 юни като 4 дни нормално кръвотечение последвано от 10дни слабо кървене и още 4дни по обилно.Или по точно 18 дни кръвотечение.Не успях да отида на преглед.Пропуснах да напиша че съм на 49г.Преди години имах миомни възли които "изчезнаха".От 2 г генеколога казва че нямам.Правена ми е цитонамазка преди 7-8 м и всичко беше нормално.От няколко м.пия Ремифемин предписан от генеколог.Имам топли вълни нервна съм бесънни нощи също имам.Проблема ми сега е че от няколко седмици започнаха да ме болят всички кости на ръцете краката, колената,стъпала.Чувствам се отпаднала и нямам сили.Преди 2-3 м тренирах на кростренажор но сега нямам сили.Знам че физ.упраженения са полезни за жените в менопауза но аз нямам сили за тях.Моля да ми кажете дали не е свързано оплакването ми с отеопороза.правила съм такова изсл.преди 2-3 год и беше в норма.Извинявам се за дългото обянение и чакам отговор.Благодаря ви предварително и ви желая лек и успешен ден!

д-р Цончев

Re: МЕНОПАУЗА И БОЛКИ В КОСТИТЕ

Мнение от д-р Цончев » 21 юли 2010 14:54

Добре е да направите пак денситометрия. Но дори и да има, вероятно болките не са от това.

alhimik2009

Re: МЕНОПАУЗА И БОЛКИ В КОСТИТЕ

Мнение от alhimik2009 » 24 сеп 2010 07:04

Здравейте! И аз сьм една от многото жени, изненадани от бьрзо изминалата младост и неизбежното навлизане в климактериума.На 48 години сьм и имам проблемите на някои от вас...В момента пия климонорм и за разлика от някои жени в тези форуми-не се притеснявам от страницни влияния. Но ми е интересно, ако това це полуцавам менструация не ознацава це имам узряла яйцеклетка-тогава какво е това,което се отделя.....

Отговори

Върни се в “Менопауза. Остеопороза”